44. Haftanın Konuğu »» Tash_hatun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tash_hatun

Misafir

sen 5e giderken eşin seni nasıl 8e gidiyo sanmış 5inci sınıfta önlük giyilmiyo mu orta okulda da forma ayrıca orta eğitimle ilk okul benim dönemimde birleşti sen benden büyüksün sen ilkokula giderken orta okullar liseye dahidi sanırım yanlış mı hatırlıyorum yanlış anlama meraktan sordum[/QUOTE]

tatlım üstümde önlük yoktu o gün okula gitmemiştm cezam bitti sivil hocalarıma geldim bnm gttğm okulda ilk okulla orta okul aynı bahçedeydi yani ilköğretim çatısı altında değildi osman gazi

T

Tash_hatun

Misafir
size demedim olan olaya kahretsin dedim ne yemesi ya siz yapmayın bari izmiri bilipte fethiyeyi bilmeyenmi var şile ağva arası kadar yol var arasında.. resimlerim orda diye rus sanmıyolar beni benzetiyolar.. sizi yemeye çalışıyımmiş..

T

Tash_hatun

Misafir
inanamıyorum ya size tü fotolarım çalıntı öylemi.. benim resimlerim çalınıyo ben madurum bna dediğine bak.. admininiz üyeliğimi iptal etsin bişeler yapsın e-posta almak istmiorm herkse bay bay

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
inanamıyorum ya size tü fotolarım çalıntı öylemi.. benim resimlerim çalınıyo ben madurum bna dediğine bak.. admininiz üyeliğimi iptal etsin bişeler yapsın e-posta almak istmiorm herkse bay bay

neden iptal ediyoruz ki çalıntı neden olsun rus bi mankenin resimlerini ekliyosunuz bizi uyutmaya çalışıyosunuz kendiniz olsanız sizi dışlamazdık yani neden farklı tanıtıyosunuz kendinizi biz de salak değiliz yani

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Neden ikna etmek yerine kaçıyosunuz,anlayamadım.

Siz şu an ki halinizi ekleyin biz de özür dileyelim sizden

Yapmayın Allah aşkına,şu resimlerin hiç biri 5 megapixel makineyle çekilmiş bir resme hiç benzemiyor,hele siizn bize yutturmaya çalıştığınız gibi siz olduğunuzu da hiç sanmıyoruz.:kahve:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ya bişi sorucam şakamı yapıyorsunuz hangi vakıf 24 yaşındaki bir bayana üstelik çocuk yapabiliyorsa nasıl evlatlık vermiş ya ben bişi anlamadım bu seferki konuğumuzdan :alsana:

T

Tash_hatun

Misafir
suan dün çektğm resmi avatarıma koydum bi kaç kişiye dün dert yandım bilirler telim bozuldu resim çekrken ben kimseyi kıytırık bi forum yüzünden kantlama çabasnda değilim.. ben eskiden modellik yaptım resimlerimle çok karşılastım hi5de netlogda ama rus sitesinde ilk defa duydum.. özür falanda istemiyorum eminimki soru işaretiniz kalıcak dediğim gibi iyi akşmlar konuğunuzu çok gzl ağırladınız

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
manken gibi olmasanız 100 kilo olsanız çirkin olsanız biz sizi yine severdik:)sadece aptal yerine konmaya çalışmaya kızıyoruz yoksa sizsiniz ya da değilsiniz bizi zaten ilgilendirmez

Burda değer verdiğimiz tek şey fikirleriniz,doğruyu konuşuyor olmanız..İnsanlarla olan diyaloğunuz..

Bakın şu 10 sayfada yazdığınız mesajlara kims ebirşey demiyor,neden o mesajlardaki gerçek sizsiniz bunu anlayabiliyoruz,net başından bile olsa..

Ama şu resimleri koyup ben böyleyim diye bizi kandırmaya çalışmanız,işte bunu yemiyoruz?:dertli:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar