44. Haftanın Konuğu »» Tash_hatun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tash_hatun

Misafir
Eski esin ne is yapar? iç mimar
Eski esinin yaninda mi calisiyorsun? çalışıyordum ayrılınca çıktım şaunki işimdende ayrılcam onun dayısıyla çalışıcam
Eski esin kac yasinda? 27
Özel olmazsa eski esinle nasil tanistin? küçüktüm kız bn 5e gidiodum o orta sona ben büyük göstriodum çok yaramazdım ben okula gidemiodum bi kaç gün cezalıydım ceza bittiği gün okua gittim sivil hocalrla konuşmaya teyzemle sonra o gitti ben kaldım bana çarptı geçerken çarptın bari özür dile dedim döndü kızım bak dedi yüzüme baktı dona kaldı sende kimsin dedi.. az evvel çarptığın kız dedim hıh yaptım arkadaşımın yanına gittim sormuş bu kim 7lerde falanmı 8de görmedm ben bunu diye arkadaşı arkadaşımın abisiydi buketin arkadaşı özlemin sınıfındaymış dedi özlemde esmer güzeli ya herkes tanıyo oda byük gösterirdi.. o sene benim okulda 2.senem onunda ilk senesiydi ondan sonra taktı bana kafayı ben kaba insanları hiç sevmem sinir oldum ya ona hiç yüz vermedim en başlarda ama çok yakışıklı diye düşünüyodum neyse bi gün ben kavga ediyorum bi çocukla :D kolumu tuttu kız tekme attım bırak kolumu diye oda kavgaya girdi çocuğu dövdü falan hoca çağırdı yine idareye kavga etyodum milletidemi kendine benzettn diye bana kızdı o beni korudu falan yok onunla alakası yok o bişey yapmadı çocuk ona sataştı benim akrabam olur bende çocuğu dövdüm dedi falan ondan sonra arkadaş olduk sonrada aşık oldum işte o zaten aşıkmış

Ben aklima soru geldikce soruyorum:D[/QUOTE]

T

Tash_hatun

Misafir
benim sorularim genelde aynidir yasamak istedigin sehir yada ülke varmi varsa neresii ve neden? asılnda yasadığım ülkeden memnunum türkiyeyi seviyorum ama işim gücüm olmasa karadenizde yaşamk isterdim.. yada bir adada sevdiklerimle.. nedenine gelince sakin ortamları seviyorum

en cok izlediginde etkilendigin film sahnesi varmi varsa hangisi? bi film var fransız filmiydi adı aklıma gelmiyo ama sonu çok etkiledi beni..

kitap okurmusun en son hangi kitabi okudun
kitap okurum agatha crstie hastasıyım.. bi çok kitabını okudum polisiye severim birde aşk ve dini roman

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Belki konumuzla alakası yok; ama bir yerde bu resmi gördüm canım. Bu sen misin? Ki bence sensin:)

attachment.php

3508-tash_hatun-albums-bhen-picture1064-a.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 76
T

Tash_hatun

Misafir
hayvanları sevre misin?
evde hayvan besler misin?
köpekleri pahalı kuaförler götüren ona çocuk gibi davrananlar hakkında ne düşünüyorsun?
bi topikte görmüştüm unutulmazdaki kız arkadaşınmış nerden tanıyorsun? aynı yaştayız aynı dönem ataköy cumhuriyet lisesisine gitmişiz ben bi sene gittim oraya ben tnımıyodum ama o tanıyomuş beni ruslara benzediğim için okulda gözdeydim daha sonra erkek arkadaşının twiterna yorum yapmştm orda görmüş beni tanıdı tılsımmısın sen falan dedi öyle arada yazışıyoruz arkadaş denmez yani sohbett edioruz bazen
çevrendeki en sosyetik tipin en sinir olduğun huyu ne?(değişik bi soru oldu dimi:)) sosyatik tip :S ya sosyatik yada durumu iyi diyim öyle insanların diğer insanları ezmesini hiç sevmem yani kendilerini onlardan farklı görmelerini sevmem
gece kulüplerine gider misin?
çok özel olmazsa eşinle neden ayrılmıştın? kıskanclık yüzündendi işimi ona göre ayarladığım halde işimiz bir olduğu halde işimden gücümden arkadaşlarımdan hatta cevremdeki ailemden bile kıskanırdı beni bazen kızımdan bile kıskanıyo gibi geliyo :D ama biraz düzelmiş şimdi sanki..

T

Tash_hatun

Misafir
eskiden face hesabım vardı orda resmlerim çalınmıştı bi kız isim değiştirerek benim resimlerimle milletle fingirdiyodu onlardandır dicem ama bu resim yoktu bu resim eski resim bu dediğim yakın zamanda oldu..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
aaaaa bende sen ekledin sandim az kalsin öyle yorum yapcaktim arinam senmi buldun canim?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Eski esin ne is yapar? iç mimar
Eski esinin yaninda mi calisiyorsun? çalışıyordum ayrılınca çıktım şaunki işimdende ayrılcam onun dayısıyla çalışıcam
Eski esin kac yasinda? 27
Özel olmazsa eski esinle nasil tanistin? küçüktüm kız bn 5e gidiodum o orta sona ben büyük göstriodum çok yaramazdım ben okula gidemiodum bi kaç gün cezalıydım ceza bittiği gün okua gittim sivil hocalrla konuşmaya teyzemle sonra o gitti ben kaldım bana çarptı geçerken çarptın bari özür dile dedim döndü kızım bak dedi yüzüme baktı dona kaldı sende kimsin dedi.. az evvel çarptığın kız dedim hıh yaptım arkadaşımın yanına gittim sormuş bu kim 7lerde falanmı 8de görmedm ben bunu diye arkadaşı arkadaşımın abisiydi buketin arkadaşı özlemin sınıfındaymış dedi özlemde esmer güzeli ya herkes tanıyo oda byük gösterirdi.. o sene benim okulda 2.senem onunda ilk senesiydi ondan sonra taktı bana kafayı ben kaba insanları hiç sevmem sinir oldum ya ona hiç yüz vermedim en başlarda ama çok yakışıklı diye düşünüyodum neyse bi gün ben kavga ediyorum bi çocukla :D kolumu tuttu kız tekme attım bırak kolumu diye oda kavgaya girdi çocuğu dövdü falan hoca çağırdı yine idareye kavga etyodum milletidemi kendine benzettn diye bana kızdı o beni korudu falan yok onunla alakası yok o bişey yapmadı çocuk ona sataştı benim akrabam olur bende çocuğu dövdüm dedi falan ondan sonra arkadaş olduk sonrada aşık oldum işte o zaten aşıkmış

Ben aklima soru geldikce soruyorum:D
[/QUOTE]

sen 5e giderken eşin seni nasıl 8e gidiyo sanmış 5inci sınıfta önlük giyilmiyo mu orta okulda da forma ayrıca orta eğitimle ilk okul benim dönemimde birleşti sen benden büyüksün sen ilkokula giderken orta okullar liseye dahidi sanırım yanlış mı hatırlıyorum yanlış anlama meraktan sordum

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Allah allah resimlerinin rus kızlarının olduğu sitede ne işi var.... eşin görse çok kızmaz mııı... hmmmmm çok ilginçç:kahve::kahve:

T

Tash_hatun

Misafir
inanamıorum ya ne rusu fethiye güzelim o deniz knarı izmirlisin tanıyamadnmı allah kahretsin

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
eskiden face hesabım vardı orda resmlerim çalınmıştı bi kız isim değiştirerek benim resimlerimle milletle fingirdiyodu onlardandır dicem ama bu resim yoktu bu resim eski resim bu dediğim yakın zamanda oldu..

anaaaaam suç duyurusunda bulunmadın mı hem de rus kızların olduğu sitelerden bulmuş arina bunları seni belki de o yüzden rus sanıyolardır resimlerin rus kızların arasında olduğu için he:dertli:eşin kıskançmış bunları görmedi mi acaba nette hiç:dertli:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar