44. Haftanın Konuğu »» Tash_hatun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
salonda mi yoksa bahce dügünü mü yaptiniz?
dügünün hayal ettigin gibi mi oldu?
hic unutamadigin kirginligin?
en mutlu oldugun an?
evinde ki mobilyalar daha cok hangi renk agirlikli?
esinin en sevmedigin huyu?
en sevdigin huyu?
peki esin senin hangi huyunu sevmiyor?
eee hangi huyunu seviyor?
bir tartisma aninda ne yaparsin? susup dinler misin, yoksa agzina geleni söyler misin?
en güzel hangi yemegi yaparsin?
deneyipte bir türlü beceremedigin yemek var mi? varsa hangisi?
hayatta isteyipte yapamayacagin tek sey ne olabilir?
en sevdigin sehir?
en sevdigin ülke (Türkiye haric)?

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
beyaz yalan ile yalan arasinda ne fark var?
bazen hayatindan sikildigin oluyor mu?
erkeklerde estetik yaptirsin mi?
vücudunda en sevdigin ve en sevmedigin yerin neresi?
bazen yalniz kalmak istiyor musun?
dogum günlerini arkadaslarinla mi kutlarsin yoksa ailenle mi?
cocuklugun nasil gecti?
bir cocuk neden simarik olur?
anilar senin icin ne ifade ediyor?
yeterince su tüketir misin?
bana seyrettigin en romantik filmi yazar misin?
korku filmi sever misin?
esmer bir bayana sari sac yakisir mi?

T

Tash_hatun

Misafir
Ne mezunusun?

Hangi okulları bitirdin? Ya da okuyorsun?

Ne tür müzik dinlemekten hoşlanırsın?

Alışverişte takıntılı olduğun markalar?

Nerelerden alışveriş yaparsın?

Bildiğin yabancı dil ya da diller neler?

Şimdilik bu kadar:D:D Kolay gele canım:)

iç mimarlık ve çevre tasarım bölmü btrdm.. şuan tekstil ve moda tasarımı bölümü okuorum ama dondurdurdum bu sene..
slow.. trance.. yabancı pop..
marka delisi değilimdir ama ayakkabıda Christian Louboutin tercihimdir topuklu giydiğimden rahatlık kalite onlarda olduğunu düşünüyorum..iç giyimdede yeni inci pierre cardın le jardın victoria's secret gbi markalar olmasına dikkat ederim içi giyimime dışdan daha çok önem verir ve para harcarm..
Vioport.. City's Nişantaşı.. camaşırım.com..alışmerkezleri dışında kadıköye giderim üsküdara giderim..ümraniye giderim..
fransızca ve fransızlara hayranım konuşmalarını anlıyorum ama çok iyi konuşamıyor ve yazamıyorum..basit italyanca eğitimi aldım kaba taslak konuşabiliyorum anlıyorum ama piri değilim.. şuandada ingilizce eğitimi alıyorum iş yerinde pat küt konuşuordum anlıordm ve ingilizceden be ingilizlerden nefret ediorum.. işten çıkıcam oda yarı klıcak

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
iç mimarlık ve çevre tasarım bölmü btrdm.. şuan tekstil ve moda tasarımı bölümü okuorum ama dondurdurdum bu sene..
slow.. trance.. yabancı pop..
marka delisi değilimdir ama ayakkabıda Christian Louboutin tercihimdir topuklu giydiğimden rahatlık kalite onlarda olduğunu düşünüyorum..iç giyimdede yeni inci pierre cardın le jardın victoria's secret gbi markalar olmasına dikkat ederim içi giyimime dışdan daha çok önem verir ve para harcarm..
Vioport.. City's Nişantaşı.. camaşırım.com..alışmerkezleri dışında kadıköye giderim üsküdara giderim..ümraniye giderim..
fransızca ve fransızlara hayranım konuşmalarını anlıyorum ama çok iyi konuşamıyor ve yazamıyorum..basit italyanca eğitimi aldım kaba taslak konuşabiliyorum anlıyorum ama piri değilim.. şuandada ingilizce eğitimi alıyorum iş yerinde pat küt konuşuordum anlıordm ve ingilizceden be ingilizlerden nefret ediorum.. işten çıkıcam oda yarı klıcak

İngilizce ve İngilizlerden bende nefret ederim:sinifsinif: Ama iş nedeniyle onsuzda olmuyor :dusun:

T

Tash_hatun

Misafir
bu guzelligini ne ye borclusun,banada biraz tiyo ver,,gercekten cok guzelsin bacim,,eee adam ister tabi bidaha seni,,,,anlamistir nasi eseklik yaptigini,seni kaybedince....

cildimi düzenli temzliyorum doğal ürünler kullanıyorum fondtn kullnmamaya özen gösteriyorum cildime peeling yapıyorum kesinlikle nemlendiriyorum.. ılık yada soğuk duş alıyorum o üzden vucudum çok sıkı diri.. sonra spor çok önemli.. siyah çay içmiyorum bana zararlı gibi geliyoo bitki çayları tüketiyorum kahve çok seviyorum ama günde bir taneyi geçmemesine önem gösteriyorum.. alkol ve sigara kullnmıyorm özel dvtlrde içecğme bi iki dmla vski dmlttrırırım o kdr.. gzllk yetmez sadece güzlm herkesin eşine bağlanmasının bi nedeni vardır.. alışmışız birbirimize ilk aşkım çocuklktn beri onunlayım

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
cildimi düzenli temzliyorum doğal ürünler kullanıyorum fondtn kullnmamaya özen gösteriyorum cildime peeling yapıyorum kesinlikle nemlendiriyorum.. ılık yada soğuk duş alıyorum o üzden vucudum çok sıkı diri.. sonra spor çok önemli.. siyah çay içmiyorum bana zararlı gibi geliyoo bitki çayları tüketiyorum kahve çok seviyorum ama günde bir taneyi geçmemesine önem gösteriyorum.. alkol ve sigara kullnmıyorm özel dvtlrde içecğme bi iki dmla vski dmlttrırırım o kdr.. gzllk yetmez sadece güzlm herkesin eşine bağlanmasının bi nedeni vardır.. alışmışız birbirimize ilk aşkım çocuklktn beri onunlayım

sagolasin canim,ALLAH hayirli olani versin,,,,,:panter:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
koltugun hayırlı olsun canım :)

Konuyu toplam 4 üye okuyor. (4 kayıtlı üye ve 0 misafir) :gul::gul:

bitter_im, ilk_nur+, rüzgar gülü+, Tash_hatun

kısss az musade edinde az soluk alsın :D

T

Tash_hatun

Misafir
Kuaföre kac günd bir gidersin? inanmıycaksınız ama kuafrden nefret ederm 3haftada bi giderm
Bakimina cok para harcar misin? yok aldığım ürüünler genelde doğal ürünlerdir bi ara konu açarım çok uygun ürünler doğal yağlar maskeler falan..
Yurt disina hic gittin mi? fransaya gittim hayranım onlara ve oraya ingiltereye gittim
Gittiysen nerelere gittin? Paris strasbourg marseille na gttm fnsada.. ingltereye iş içn gtmştm londraya 2 kerede londraya yakın bi tatil beldesi var oraya gitmiştik eşimle bournemouth
Senin icin para ne anlam tasiyor? para insanı birbirine düşürmekten başka bi işe yaramaz hayatını belirler bu adaletsizlik benim maddi durumum iyi fakat bazı insnların çok kötü görüyoruz neler yapıyolar para için çok adaletsz dnya

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Koltuğun hayırlı olsun canım....
1. Kısaca kendini tanıtırmısın ?
2. Hayatta olmak istediğin yerde misin ?
3. Sence en büyük hatan ne ?
4. Seni en cok üzen bir olayı anlatırmısın ?
5. Hayat sana en cok neyi öğretti ?
6. Bu zamana kadar işlerini dürüstlükle yürüttün mü ?
7. Hayatında imkansız olan nedir ?
8. Sence dışarıdan nasıl biri olarak görünüyorsun ?
9. Kendinde beğendiğin yanlar neler ?
10. Hayatından memnun musun ?
11. Takıntıların var mı ?
12. Sence hayat ne ?
13. Hobilerin ?
14. Fobilerin ?
15. Daha cok Aklınla mı duygularınla mı hareket edersin ?
16.Hayatinda hic keske dedigin oldu mu?
17.su insan hayatimda olmasaydi hersey daha güzel olacakti dedigin biri varmi ?
18.Hiç unutamadığın bir film ve hiç unutamadığın bir replik?
19.Kendinde en beğendiğin huyun ve en nefret ettiğin huyun nedir acaba ?
20.nickini niye öyle aldin?
21.Susmak AsaLetLigimi ifade eder? Yoksa caresizligimi?
22.En sevdigin sehir ?
23.Seni tek kelimeyle anlatacak bi sözcük
24.'' Gurur '' keLimesi sence nediR?
25.Sürprizleri severmisin?
26.hayatını senin eline verselerdi onu nasıl şekillendirdin neleri ekler ve neleri çıkarırdın hayatından ??
27.Ve birde zamanı geri çevirebilsen neleri düzeltirdin ??

Kolay gelsin canım yine geleceğim sorularımla...:hhhhhh:

T

Tash_hatun

Misafir
sadiye sakin ol :D:D
salonda mi yoksa bahce dügünü mü yaptiniz? iki kere düğün yaptık biri hoca nikahının biri resmi nikahın düğünü oldu biri kafede koca bahçesi olan bi yerdi.. diğeri eşimin ailesinin otelindeydi
dügünün hayal ettigin gibi mi oldu? hayal bile edemiyordum hiç birinden haberm olmadı süpriz oldu :D
hic unutamadigin kirginligin? eşim nilşanlıyken bana bişey demişti ona çok kırılmıştım hala aklımda içimde..
en mutlu oldugun an? nisanın anne adında tılsım yazıldığı an ve şuan aslında eski eşimle tkrar bi ara geliorzda
evinde ki mobilyalar daha cok hangi renk agirlikli? siyah beyaz kırmız
esinin en sevmedigin huyu? kıskanç
en sevdigin huyu? çok sadık dürüst ve romantik
peki esin senin hangi huyunu sevmiyor? inatcılığımı
eee hangi huyunu seviyor? saygımı şefkatimi merhametmi ve hırsımı
bir tartisma aninda ne yaparsin? susup dinler misin, yoksa agzina geleni söyler misin? ben ona bağırır çağırırım o dinler susar sonra o siniri geçince gelir benle konuşmaya çalısır ben susar dinlerim odadan çıkınca kavga tartşma biterdi.. son anlara kadar..
en güzel hangi yemegi yaparsin? fırnda yaptığım yemeklerin gzl olduğunu sölerler fırında patates frnda makarna gbi birde sarmamı çok severler.. tatlıyla aram iyidir
deneyipte bir türlü beceremedigin yemek var mi? varsa hangisi? bi fransız yemeği sosunu tutturamam hiç kaç defa heder ettim.. birde kurabiye olayı var yoğururken çok zorlanırım norml hamr gbi değil yapşıo ama çok lezetli oluo baya uğrştrıo diğr yemkleri tarf varsa ksnlkle yaprm blmesem ble..
hayatta isteyipte yapamayacagin tek sey ne olabilir? ESTETİK (bu arada biri sormuştu estetiğim yok yaptırmamda çok istesem bile)
en sevdigin sehir? izmir memelketeim ve karadeniz bölgsi
en sevdigin ülke FRANSA TABİKİDE (Türkiye haric)?[/QUOTE]

T

Tash_hatun

Misafir
yok canım önemli dğeil uf pufum yok bi yandanda çeviri dinliyorum ben kulaklıkla şuan toplantıya katılmadım müşteriyle sorunumuz var onu dnlyrm ondn geç yazıorm kusura bkmyn:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar