44. Haftanın Konuğu »» Tash_hatun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
sadiye sakin ol :D:D
salonda mi yoksa bahce dügünü mü yaptiniz? iki kere düğün yaptık biri hoca nikahının biri resmi nikahın düğünü oldu biri kafede koca bahçesi olan bi yerdi.. diğeri eşimin ailesinin otelindeydi
dügünün hayal ettigin gibi mi oldu? hayal bile edemiyordum hiç birinden haberm olmadı süpriz oldu :D
hic unutamadigin kirginligin? eşim nilşanlıyken bana bişey demişti ona çok kırılmıştım hala aklımda içimde..
en mutlu oldugun an? nisanın anne adında tılsım yazıldığı an ve şuan aslında eski eşimle tkrar bi ara geliorzda
evinde ki mobilyalar daha cok hangi renk agirlikli? siyah beyaz kırmız
esinin en sevmedigin huyu? kıskanç
en sevdigin huyu? çok sadık dürüst ve romantik
peki esin senin hangi huyunu sevmiyor? inatcılığımı
eee hangi huyunu seviyor? saygımı şefkatimi merhametmi ve hırsımı
bir tartisma aninda ne yaparsin? susup dinler misin, yoksa agzina geleni söyler misin? ben ona bağırır çağırırım o dinler susar sonra o siniri geçince gelir benle konuşmaya çalısır ben susar dinlerim odadan çıkınca kavga tartşma biterdi.. son anlara kadar..
en güzel hangi yemegi yaparsin? fırnda yaptığım yemeklerin gzl olduğunu sölerler fırında patates frnda makarna gbi birde sarmamı çok severler.. tatlıyla aram iyidir
deneyipte bir türlü beceremedigin yemek var mi? varsa hangisi? bi fransız yemeği sosunu tutturamam hiç kaç defa heder ettim.. birde kurabiye olayı var yoğururken çok zorlanırım norml hamr gbi değil yapşıo ama çok lezetli oluo baya uğrştrıo diğr yemkleri tarf varsa ksnlkle yaprm blmesem ble..
hayatta isteyipte yapamayacagin tek sey ne olabilir? ESTETİK (bu arada biri sormuştu estetiğim yok yaptırmamda çok istesem bile)
en sevdigin sehir? izmir memelketeim ve karadeniz bölgsi
en sevdigin ülke FRANSA TABİKİDE (Türkiye haric)?

Estetigi ben sordum canim. :eek:

T

Tash_hatun

Misafir
beyaz yalan ile yalan arasinda ne fark var? beyaz yalan bazn bi insnı mutlu etmk için olblr üzmemek içn yani bana göre mesela bn kızımı bazen söylemk zorunda kalıorm.. ama yalan anca aldatır..
bazen hayatindan sikildigin oluyor mu? evet
erkeklerde estetik yaptirsin mi? yok canım benimki yaptrmasnda km yaptryosa yaptrsn
vücudunda en sevdigin ve en sevmedigin yerin neresi? göğsm kalcm belim bacaklarım :D sayıyımmi kndmi seviormda rendmi sevmiorm
bazen yalniz kalmak istiyor musun? genelde
dogum günlerini arkadaslarinla mi kutlarsin yoksa ailenle mi? ailem ve arkdşlrmla ailemdn zaten pek kmse kalmdı :( ynisini kurdm :)
cocuklugun nasil gecti? PAS
bir cocuk neden simarik olur? her istediği yapılırsa
anilar senin icin ne ifade ediyor? anıya bağlı
yeterince su tüketir misin? oo litrelerce selült istemiosnz su için
bana seyrettigin en romantik filmi yazar misin? aklma glmio..
korku filmi sever misin? bayılırm
esmer bir bayana sari sac yakisir mi? ben esmer olcam sarı yapcm sçımı oy bıktm sarıdan :D:D[/QUOTE]

T

Tash_hatun

Misafir
ailem bilio ve eşimn ailesi komşulrm falan bnm kızım sanıyo iş yerindekilerde öyle eşimin arkdş cevreside öyle bnm arkdşlrm bilio bnm kızım olmdğnı.. bnce sorun çkmıyck kmsdn öğrnmez zaten bnden çeknrler ailem falan söyleyemezler..

T

Tash_hatun

Misafir
Profilindeki gelinle damat, esin ve sen misin? evet o benim duvaklı resmim gelnlk resmim değil nişanlnrken teklifi öyle etmişti duvakla lisedeydm
Ne tarz giyinmeyi seversin? normlde spor hatta eklerm bi tane pastal pasaklı resmimi :D:D
Makyaj yarismasi yapacagiz, sende katilsana? hiç hoşlanmıorm öyle şeylerdn az evvl yazmıştm
Güzelligini neye borclusun, kullandigin herhangi birsey var mi? yok temzlmeye önm veririm bi arkdşa anlatmıştm nelr yaptığımı burada..
Gözlerinin rengi gercek mi? evet ailemde kara göz yok yeşil ve mavi hep
Tilsim ismini sana kim koymus? babam sanrm öln bi akrbmzn adıymş
Ismini seviyor musun? bi alıp veremediğim yok seviorm

T

Tash_hatun

Misafir
naptın rüzgar gülü arada bi pas dicem valla :O
1. Kısaca kendini tanıtırmısın ? anlatsam roman olur :D
2. Hayatta olmak istediğin yerde misin ? bazı yönlerle evet
3. Sence en büyük hatan ne ? ayrılmam dzltiorm gerçi.. birde babamı kırmıştı bi konuda dzltemedm malesf
4. Seni en cok üzen bir olayı anlatırmısın ? ilk gecem anlarsınız ya kanamam olmamıştı esnekmiş..
5. Hayat sana en cok neyi öğretti ? öfkeyle kalkan zararla oturur
6. Bu zamana kadar işlerini dürüstlükle yürüttün mü ? bana göre evet
7. Hayatında imkansız olan nedir ? haksızlığa boyun asla eğmem
8. Sence dışarıdan nasıl biri olarak görünüyorsun ? benimr uhsuz olduğumu düşünüolr hatta beni sex objesi olark gören erkekler çok hissdblyrm bakışlrdn konuuşmalardan yani güzel ve sexy olmak o kadarda hoş bi durum değil ortasını bulmak gerek galiba.. bir çok kadın bndn hoşlanmıo bu bencesi değil gerçktn öyle.. tanıyan kişiler azmime ikna gücüme hayran..
9. Kendinde beğendiğin yanlar neler ? çok soğuk kanlıyımdır
10. Hayatından memnun musun ? bazen memnun olmuorm ama yinede şükür yarabbm
11. Takıntıların var mı ? kaşlarıma takıntım var sürekli şeklini değiştiririm çizdiririm bişeler yaparım sarışın olduğum için oda kara kaş delisiym ama sarışın olunca zor tabi..
12. Sence hayat ne ? zor
13. Hobilerin ? okumak tasarım yapmak spor yapmk adalarda bisiklet keyfi yüzmek yüzmek yüzmek.. falan filan tatlım
14. Fobilerin ? trenden çok korkuorum fransada genelde trenli ulaşım hakım çok zorlanıyodum ama yendim sayılır küçükken biri az kalsın eziliodu trenle gözmn önünde ondan.. saçma b korku aslnda baskada yok valla
15. Daha cok Aklınla mı duygularınla mı hareket edersin ? konuya bağlı
16.Hayatinda hic keske dedigin oldu mu? herkes gibi evet
17.su insan hayatimda olmasaydi hersey daha güzel olacakti dedigin biri varmi ? var o ebnde kalsın ispiyoncular var sitede görür falan :D:D
18.Hiç unutamadığın bir film ve hiç unutamadığın bir replik? valla pas.. ama replik olarak bi film vardı fransız bi yöntmnin filmydi adı aklıma gelmiyo kız sevglisine yüreğimde öyle değişik bi acı varki butun bedeni kapladı yaktı yıktı anlıyomusun beni senin umrundamı bunlar falan diyodu sonra intahar ediodu suan bile gözümün önüne geliyo çok harika oynuyodu filmi islememiştim en baştan olayı bilmiyodum ama o sahnede ağladım yani bilmediğim halde..
19.Kendinde en beğendiğin huyun ve en nefret ettiğin huyun nedir acaba ? en eğndğm aklma gelemio.. nefret ettiğim ya birine sinir oldummu tamam o bitmiştir benim için kincilik var azcık sanki yani aslında küstüğüm herkese kin beslemem intkam alıyım gibi bişeyimde yoktur ama gerçekten kin duyuyosam birine ki var etrfmda 3 kişi herşeyi sakınırım ondnçocuğuma bile dokunsun istemem selam versin istemem işimde gücümde görmek istemem anlatabildimmi bilmiyoryum :D
20.nickini niye öyle aldin? arkadaşlarım öyle derlerde :D
21.Susmak AsaLetLigimi ifade eder? Yoksa caresizligimi? konusmaktan anlamayan birine karşı asaleti.. geri kalan konularda caresiliği
22.En sevdigin sehir ? izmir
23.Seni tek kelimeyle anlatacak bi sözcük İNSAN
24.'' Gurur '' keLimesi sence nediR? keske olmasaydı
25.Sürprizleri severmisin? normalde sevmemde eşimden gelenleri seviyorum
26.hayatını senin eline verselerdi onu nasıl şekillendirdin neleri ekler ve neleri çıkarırdın hayatından ?? PAS
27.Ve birde zamanı geri çevirebilsen neleri düzeltirdin ?? biri ayrılık bir babamı kırdım o diğeri bende kalsın

T

Tash_hatun

Misafir
Çocuk düşünüyor musun peki kendin doğuracaksın ama:D:D evet canım :D:D

Erkek olursa hangi isim, kız olursa hangi isim koymak istersin?
erkek cihat taha (eşmle hayalmzdi)
ceren nisa düşünyoduk biz eskiden seren nisamız var kız olursa
ceren sude koyablrz

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim hosgeldin koltugun hayirli olsun:hhhhhh:
benim sorularim genelde aynidir yasamak istedigin sehir yada ülke varmi varsa neresii ve neden?
en cok izlediginde etkilendigin film sahnesi varmi varsa hangisi?
kitap okurmusun en son hangi kitabi okudun:panter:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çocuk düşünüyor musun peki kendin doğuracaksın ama:D:D evet canım :D:D

Erkek olursa hangi isim, kız olursa hangi isim koymak istersin?
erkek cihat taha (eşmle hayalmzdi)
ceren nisa düşünyoduk biz eskiden seren nisamız var kız olursa
ceren sude koyablrz

Benim kızımın adıda Ceren:D Tılsım

orta noktamız çok:D

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hayvanları sevre misin?
evde hayvan besler misin?
köpekleri pahalı kuaförler götüren ona çocuk gibi davrananlar hakkında ne düşünüyorsun?
bi topikte görmüştüm unutulmazdaki kız arkadaşınmış nerden tanıyorsun?
çevrendeki en sosyetik tipin en sinir olduğun huyu ne?(değişik bi soru oldu dimi:))
gece kulüplerine gider misin?
çok özel olmazsa eşinle neden ayrılmıştın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar