44. Haftanın Konuğu »» Tash_hatun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Aaaaaa çok şaşırdım doğrusu.neden böyle şeylere başvurdu acaba anlayamadım.neyse kızlar ama maaşallah çok uyanıksınız arina sen nasıl buldun o resimleri pes doğrusu.tebrikler kızlar...:eek::eek::eek::panter::panter:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
genel sohbet bölümünde yazılarını görmüştüm pek samimi gelmemişti bana. olanlarıda görünce şaşırmadım ama bravo kızlar size hiçte bişi kaçırmıyorsunuz hee :D birgün dedektife ihtiyacım olursa ilk size diyecem :gul:.. maşallah hepinize hanımefendiyi ne sandıysa bu artıkın böle hakkını avucuna koyar gönderirler işte... :hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
eee var mı konuk olmak isteyen:) bu tash hatun yüzünden ben konuk bulamıcam şimdi olmaz ki:)) sakladığı bişey olmayanlar gelsinnnnnn
Sakladigi birsey olmayan korkmadan cevap verir canim. Konuk etmen cok iyi oldu ama tebrikler -alkis
Senin ellerine sağlık asıl Sadiyem

Nasıl da buldun resimleri

Valla Sadiyem ben o kadar arattım nette bulamadım görsellerde, sen buldun ben koydum :kptmya:

Valla harikasın-alkis

Valla silikonum yok dedi beni deli etti, var dese onuda yemis gibi yapacaktim ama deli oldum valla. Öyle dogal gögüs mü olur ya. :lululu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar