Yaprak Dökümü - Kanal D

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
izledim ve ferhunde gibi igrenc bir tip ile gercek hayatta karsilasmak istemem, adami resmen katil yapar... arkadasina bile ne sekilde davrandi pislik, insanlari kullanmaya alismis, biri karsi gelse, gercek birseyi tokat gibi yuzune yapstirsa o an intikam almaya zehirlemeye basliyor akrep gibi sokuyor. kiza gore ikili iliski surdurmek cok dogal, insanlari kandirmak cok kolay ve insanlari etkilemek icin hep timsah gozyaslarini akitiyor, insanlarda saf kaniyorlar, amannnnnnn film iste... ama gercek hayatta boyle insanlarda cok var...

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Şevket tahliye olunca babasıne ne güzel sarılmış.ne de güzel içten bir babammm diyor.Ben de bir kavuşsam babama 3 yılın sonunda işte öyle sarılıp bırakmıycamm..Bu diziyi bu yüzden seviyorum.O kadar gerçek yansıtıyorlar ki duyguyu..Oyuncular çok güçlü..Ay be çarşama gel artık...

U

Umut Gemisi

Misafir
Hayatın içinden bir dizi...Bir zamanların Bizimkiler dizisi vardı çocuk o0lmama rağmen hiç kaçırmadan izlerdik,o dizinin biraz daha dramatik hali...Her ne kadar romana tam bağlı kalınmasa da yapılan değişiklikler ve yeni karakterler diziyi daha izlenebilir hale getiriyor bence...Dizide duyguları en güzel yansıtan bana göre Ali Rıza Bey.Hepimiz babalarımızdan bir parça bulmuyor muyuz onda?En soğuk ve etkileyici olmayan karakterler olarak Necla ve Cem'i buluyorum.Özelllikle Necla güzel ama çok durgun,mimiklerini ve duygularını tam yansıtamıyor gibi geliyor.Bunda tiyatro kökenli olmamasının etkisi olabilir,Almanyada sosyoloji eğitimi alıyormuş.Çalışırsa daha iyi şeyler başarabilir diye düşünüyorum.Ferhunde geçmişteki kötü karakterlerden Aliye Ronaya çok benziyor ama o kötü karakterin üzerine yapışabilme ihtimali var.Toplum bundan sonra onu iyi karakterlerde gördüğünde alışamaz gibi geliyor...ÇARŞAMBA GECELERİNİ İPLE ÇEKMEMİZİ SAĞLAYAN DİZİ...Yapımcı,senarist ve oyunculara teşekkürlerrrrrrr...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
karakterler.png

Bölüm 96
Şevket evde sevinç gözyaşlarıyla karşılanır. Ama suçlu henüz yakalanmadığı için Şevket hâlâ zan altındadır. Başta Hayriye Hanım olmak üzere, kardeşleri de Şevket’in masumiyetinden şüphe etmektedir.

96-1.jpg

Aslı, Ferhunde’nin geçmişini kurcalar ve Ferhunde’yi köşeye kıstıracak ipucunu yakalar. Her olayda Ferhunde’nin bir başka yüzüyle tanışan Levent, ilişkisine olan inancını tamamen yitirir. Levent’i kaybedeceğini anlayan Ferhunde, bu olaydan da güçlenerek çıkmanın yollarını arar. Öte yandan Leyla ile buluşmak için İstanbul’a gelen Nazmi, buluşma saatine kadar Cem’in ailesinin evinde oyalanır. Bu ziyaret sırasında Cem’in evliliği ile ilgili yeni şeyler duymanın şaşkınlığı içindedir. Leyla ile buluştuklarında onu daha yakından tanımaya çalışan Nazmi’ye, Leyla geçmişinden tam olarak bahsetmez. Leyla’nın başlattığı yalan, giderek büyür. Nazmi, Ali Rıza Bey ve ailesiyle tanışmak için eve geldiğinde bütün aile bu yalana ortak olur.

96-2.jpg

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Şevket değişmiş hiç hoşuma gitmedi o aktörü sevmiyorum zaten menekşe ile halil dizisinden gıcık olmuştum başka kimseyi bulamamışlar onu kuymuşlar hiç yakışmamış bence o role.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şevket değişmiş hiç hoşuma gitmedi o aktörü sevmiyorum zaten menekşe ile halil dizisinden gıcık olmuştum başka kimseyi bulamamışlar onu kuymuşlar hiç yakışmamış bence o role.

Bende Şevket karakterini hiç ama hiç kaldıramadı..Suratı az daha yumuşak birini bulsalarmış yaa:gul:adamın suratında hep bir kötü karakter tipi var hiç ama hiç olmamış bence..:hanimsigara:

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Bende Şevket karakterini hiç ama hiç kaldıramadı..Suratı az daha yumuşak birini bulsalarmış yaa:gul:adamın suratında hep bir kötü karakter tipi var hiç ama hiç olmamış bence..:hanimsigara:

Aynen öyle valla şevketin rolü geldiği zaman bakmıyorum diziye. ne gıcık dimi ya.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Aynen öyle valla şevketin rolü geldiği zaman bakmıyorum diziye. ne gıcık dimi ya.

Evet bir şey itiraf edeyim akşam Yemekteyiz programı Yaprak dökümünden daha çekişmeliydi..Ben yemekteyizi seyrettim reklam arasındada Yaprak dökümünü sanırım eskisine göre izlenmiyor artık bu bir gerçek:gelbenimle:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
133. Bölüm Özet

Umut bebek doğuyor, yüzler gülüyor.

Fikret’in Umut adını verdikleri bebeği dünyaya geliyor ve Tekin Ailesi’nin yüzü uzun bir süre sonra ilk kez gülüyor. Ali Rıza Bey'in karşısına onun hiç beklemediği bir anda çıkıp, Leyla’dan vazgeçmek istemediğini söyleyen Oğuz, Ali Rıza Bey’in büyük öfkesi karşısında geri adım atmak zorunda kalır. Ali Rıza Bey, Oğuz'un bu cesareti Leyla’dan aldığını düşünür. Evde büyük olay çıkar. Leyla’nın şimdilik babasının kuşkularını yalanlamaktan başka çaresi yoktur.
Necla kendisinin yokluğunda Leyla’nın annesiyle birlikte evine gittiğini öğrenir. İki kız kardeş bir kez daha karşı karşıya gelirler. Necla, yaşadığı acının etkisiyle Cem'in ölümünden Leyla’yı sorumlu tutar. Leyla, bu büyük suçlamanın ağırlığı altında Necla'yla yüzleşmeye gider. Bu arada Ferhunde, Şevket’le yeniden bir araya gelmenin planlarını yapmaktadır. Ali Rıza Bey’in sürekli göz hapsinde olan Şevket, bu kez temkinlidir.

Fikret’in aniden sancılanıp hastaneye kaldırıldığını duyan Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım soluğu Adapazarı’nda alırlar. Umut bebeğin dünyaya merhaba demesiyle Tekin Ailesi uzun bir süreden sonra ilk kez, mutlu bir olayın etrafında bir araya gelir.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
134. Bölüm Özet

Ferhunde, Oğuz’un eline koz veriyor

Ferhunde, Şevket’e doğru önemli bir adım atmaya hazırlanırken, hiç ummadığı bir anda Oğuz’un eline evliliğini ve geleceğini tehlikeye atacak çok büyük bir koz veriyor.
Umut bebeğin aralarına katılmasının sevinç ve coşkusuyla bütün aile bir araya gelir. Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım ilk torunlarını kucaklamanın sevincini yaşarken, Fikret ve Tahsin de çok mutludurlar. Herkes bu mutlu olayın, Leyla ve Necla’nın da aralarındaki buzları eriteceğini ümit etmektedir.
Necla ve Leyla ise, birbirlerini affetmelerinin imkansız olduğunun farkındadırlar. Ancak ikisi de birbirlerine karşı daha ılımlı olmaya çalışırlar. Cevriye Hanım, kardeşlerin arasını düzeltmek için kendince yöntemlere başvurur.
Ferhunde, Şevket’e doğru önemli bir adım atmaya hazırlanırken, hiç ummadığı bir anda Oğuz’un eline evliliğini ve geleceğini tehlikeye atacak çok büyük bir koz verir. Oğuz bu koza sahip olmanın keyfini sürerken, Ferhunde içine düştüğü zor duruma kendince çözümler aramaya başlar.
Necla, Cem’in projesini hayata geçirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bu sırada Ali’nin hayatının perde arkasındaki acı ve hüzünle de tanışır.
Oğuz’un Ferhunde’yi köşeye sıkıştırmak istemesiyle, Şevket de Leyla ve Oğuz’un yeniden görüşmeye başladıklarını öğrenir. Leyla ve Şevket’in arasındaki gerginlik giderek artarken Ferhunde de Oğuz tehlikesine karşı kendini güvenceye almanın planlarını yapmaya başlar

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Yaprak Dökümü

Tarih: 2009-12-16 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi

normal_YAPRAK_D_K_M__134_B_L_M__30_.jpg

Ferhunde, Oğuz’un eline koz veriyor

Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar,
Deniz Çakır, Hasan Küçükçetin, Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen’in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Ferhunde, Şevket’e doğru önemli bir adım atmaya hazırlanırken, hiç ummadığı bir anda Oğuz’un eline evliliğini ve geleceğini tehlikeye atacak çok büyük bir koz veriyor.
Umut bebeğin aralarına katılmasının sevinç ve coşkusuyla bütün aile bir araya gelir. Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım ilk torunlarını kucaklamanın sevincini yaşarken, Fikret ve Tahsin de çok mutludurlar. Herkes bu mutlu olayın, Leyla ve Necla’nın da aralarındaki buzları eriteceğini ümit etmektedir.
Necla ve Leyla ise, birbirlerini affetmelerinin imkansız olduğunun farkındadırlar. Ancak ikisi de birbirlerine karşı daha ılımlı olmaya çalışırlar. Cevriye Hanım, kardeşlerin arasını düzeltmek için kendince yöntemlere başvurur.
Ferhunde, Şevket’e doğru önemli bir adım atmaya hazırlanırken, hiç ummadığı bir anda Oğuz’un eline evliliğini ve geleceğini tehlikeye atacak çok büyük bir koz verir. Oğuz bu koza sahip olmanın keyfini sürerken, Ferhunde içine düştüğü zor duruma kendince çözümler aramaya başlar.
Necla, Cem’in projesini hayata geçirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bu sırada Ali’nin hayatının perde arkasındaki acı ve hüzünle de tanışır.
Oğuz’un Ferhunde’yi köşeye sıkıştırmak istemesiyle, Şevket de Leyla ve Oğuz’un yeniden görüşmeye başladıklarını öğrenir. Leyla ve Şevket’in arasındaki gerginlik giderek artarken Ferhunde de Oğuz tehlikesine karşı kendini güvenceye almanın planlarını yapmaya başlar.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yaprak Dökümü 135. Bölüm Fragmanı

[DM]xbk9c7_yaprak-dokumu-135-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Yaprak Dökümü

Tarih: 2009-12-23 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi

[DM]xbk9c7_yaprak-dokumu-135-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

Evde bayram havası esiyor

Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar,
Deniz Çakır, Hasan Küçükçetin, Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen’in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Umut bebekle Fikret’in hastaneden eve gelişleriyle birlikte, evde bayram havası esmeye başlıyor.

Umut bebekle Fikret’in hastaneden eve gelişleriyle birlikte, evde bayram havası esmeye başlar. Ancak Cevriye Hanım bir sürpriz ile karşılaşır ve yine aksiliği tutar. Necla’nın azmi ve Cem’in projesini yaşatma çabası yavaş yavaş Aydınoğlu Ailesi tarafından takdir görmeye başlar.
Ferhunde, Şevket’in hayatında yeniden kendine bir yer açmaya çalışmaktadır. Hayallerinin gerçeğe dönüşmesini engelleyecek her şeyle başa çıkmaya kararlıdır.
Ali Rıza Bey ciddi sağlık sorunlarının ilk belirtilerini fark eder. Vücudunun verdiği sinyaller tedirgin edicidir. Ali Rıza Bey önlemini alırken, endişelerini kimseyle paylaşmaz. Leyla’nın aklını kurcalayan şüpheler ise yine zor bir dönemece girildiğinin habercisidir.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:sok Vay anasını kötü geline bak sen,nasıl yalvarıyor Şevkete

Leyla annesine hamile olduğunu söylerken babası duyuyor eyvah eyvah..

Ay bu akşam yine yapraklar dökülecek birer birer.

melek25

Daimi Üye
Tepki
1.542
iyice bıkkınlık verse de hala vazgeçemedim şu diziden

çok sadık izleyiciyim :D

akşam eşim geldiğinde reklamı vardı dedi bu Ali Rıza hala ölmedi mi :D

adam bile seyretmeden bıktı

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341