Yaprak Dökümü - Kanal D

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Oyuncular:
Halil Ergün
Güven Hokna
Bennu Yıldırımlar
Caner Kurtaran
Tolga Karel
Deniz Çakır
Ahmet Saraçoğlu
Fahriye Evcen
Gökçe Bahadır
Seda Demir

Yapım : Ay Yapım

23062008042658.jpg

80. Bölüm

Yaprak Dökümü’nde muhteşem sezon finali!

Ferhunde’yi, Levent Tuncel ile yakalayan Hayriye Hanım, evde fırtınalar estirir. Ok yaydan çıkmış, Ferhunde için dönüş yolu kapanmıştır. Şimdi yapılacak tek şey uygun bir şekilde Şevket’e Ferhunde’nin kendisini aldattığını söylemektir.

Şevket ise artık karar verme zamanının geldiğini anlar. Ferhunde’yi herkesten çok iyi tanıyan Şevket, büyük bir felaketin sinyallerini almaya başlamıştır.

Ali Rıza Bey ve Ferhunde’nin yüzleşmesi büyük olay olacaktır.

Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım, Şevket’le görüşmek ve Ferhunde’nin ihanetini anlatmak için cezaevine gittiklerinde Leyla ve Necla için de kader büyük bir oyun hazırlamaktadır.

S

seda_397

Misafir
bu diziyi pek izlemiyordum ama tekrar bölümlerini seyredin ce izlemeye başladım keşke başlasa biran önce :)

G

GuL_CiCeGi

Misafir
aynen bende çok seviyorum işten gelir gelmez eşimle birlikte kuruluyoz basına bagımlısı olduk

KheChi

Daimi Üye
Tepki
1.030
bakiyorum herkez dizinin hastasi oLmus, bende bir bakiyim dedim ama beni hasta etti bu dizi,uyuz oLdum resmen
en cok begendigim oyuncu Ferhunde:dislek: NecLa ve Sedefede uyuz oLuyorum resmen

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
benim en sevdiklerim sedefle şevkettttt :ask::ask: keşke en başında hiç ferhundeyle evlenmesedi ha laf arasında ferhunde o levent tuncerle daha çok yakışıyolar:p

niliş

Aktif Üye
Tepki
78
bencede türkiyede bazı aileler bu tür şeyleri yaşamakta bayılıyorum diziye başlasada seyretsek dimi

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
alirıza bey ne iyi bir baba her türlü hatalarına rağmen çocuklarını affetti...helal olsun çok saygıdeğer.sahip çıktı her zaman ailesine

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
en çok sevdiğim dizilerin başında gelir halande tekrarlarını izlerim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu akşam herkez ekran başında olsun yep yeni bölümü bu akşam Kanal D'de saat 20:00'de..Süper geliyor süper........

Tepki
64
gözümüz aydın arkadaşlar yaprak dökümü bu akşam yeni yayın dönemine başlıyor ama aynı zamanda bu sezonda final var yaaa keşke hiç bitmese gerçekten çok çok severek izlediğim bir dizi hadi bakalım iftardan sonra çaylar demlensin ekran başına arkadaşlar....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar