Survivor - Tv8

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
bencede fiyasko adem gelecek diye duydum da sanki öylesine gelecek dedim demek bir kaç kişi geliyor nasıl olacak anlamadım ya ben yusuf birinci olsun istiyorum ya yunanlardan katerina olsun
istiyorum bakacağız artık neler olacak :düsün:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Fiyaskonun alası diyeyim hatta az önce SMS konuşmaları yaptılar hepsi konuşmalarının bir yerinde milleti duygusal olarak etkileme oradan buradan yakalama çabasına girmiş. Dik durup neden şampiyon olmaya aday olduklarını basa basa anlatacaklarına Seda tutturmuş anneyim de anneyim Bora desen yine kaybettikleri bebeğini ve eşinin şimdiki hamileliğini söylüyor Emre desen ben diğerler arkadaşlar gibi spor hocalarıyla çalışamadım sokaklarda koştum ettim imkanım yok mağduruma getiriyor diğerlerini unuttum şimdi ama dinlerken onlarda farklı değildi tırsık tırsık konuşup ben bu günlere şöyle geldim böyle zorluk yaşadım düştüm ettim vs diye konuşuyor :kötü:

Ademler birkaç günlüğüne gitmiş sanırım yanlış anlamadıysam eğer 4 yarış yapıp döneceklermiş
Bu sene reytingler kötü deniyor büyük ihtimalle canlandırmak istendi

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
@nk83 aynen bu sene kötü ya
ben izliyorum ama geçen sene
kız kardeşler izliyordu bu sene izlemiyorlar :düsün: hikmet nasıl oldu izlemedim konseyi
yarışacakmi acaba

nk83

Admin
Tepki
83.518
Hikmet survivor'a devam edemeyecekmiş bir de yarın arkadaşlarının yanına gelip onlarla vedalaşacakmış

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
ay ya kötü oldu çok üzülür
böyle gidişine :(:(

nk83

Admin
Tepki
83.518
Fazla coşmamak lazım (aslında başka bir şey denir ya onu demeyeyim) diye boşuna denmiyor insanların üstüne o kadar gitti ekrandaki insanları o kadar gerdi ki geçmiş olsun ama çok da üzülmedim nötr kaldım gidişine. Bora ile ikisi diğerlerine ciddi anlamda psikolojik şiddet yaptılar resmen

nk83

Admin
Tepki
83.518
:kötü:Yılların Survivor'ı nereye gidiyor mahvettiler caanım programı:kötü:

YARIŞMACILAR MUTFAKTA YARIŞACAK, MASTER CHEF YARIŞMASININ ŞEFLERİ DEĞERLENDİRECEK

Survivor tanıtımında Murat Ceylan büyük sürprizi açıkladı. Survivor yarışmacıları bu kez parkurda değil mutfakta yarışacaklar. Master Chef yarışmasından tanıdığımız şefler, Survivor yarışmacılarının yaptığı yemeği değerlendirecek.​

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
yusuf birinci olacak
:puan::bengeldim::bengeldim:inşallah
bora elendi ya oh :cokkomik::olamaaaz:

nk83

Admin
Tepki
83.518
D-bOEl4XYAA-kkf.jpg

nk83

Admin
Tepki
83.518
Yunanların şampiyon adayları son konuşmaları olsun tavırları olsun cidden çok kaliteliydi (Gerçi yarışma boyunca çok iyilerdi) Dimitra 2. olmasına rağmen Dalaka için hiç es vermeden sevinip içten bir şekilde alkışladı kutladı sarıldı bizim Seda kahrolup tepinip durdu. Videosunu gördüm bildiğini tepiniyor kocası zor tutuyor çocukları ne oluyor diye bakıyor :kötü:

D-V9OycXsAAb1PN-vert.jpg

Dalaka söke söke hakkıyla aldı. Korkmadan yarıştı her zaman takım içindeki dengeleri korumaya çalıştı. Ezdirmedi kimseyi kendi seçtiği takım arkadaşları için verdiğim karardan pişman değilim yine olsun yine onları seçerim tavrındaydı. Disiplinliydi. Resmen siyah takımın teknik direktörü gibiydi helal olsun kadına :puan:

Kadın şampiyon olacaksa bizde de bu tarz biri olmalıydı öyle kadın olsun deyip Seda'yı şampiyon yapmaya çalışmalar çok saçmaydı. Kadın kalkmış elindeki Türk Bayrağını sıkıp büküp eline dolayıp güya güçlü kadın yok efendim bir anda okulu sporu bırakıp evlendim 17 ve 19 yaşımda anne oldum Turabiler Ademler gibi evlatlar yetiştiren analarız bik bik bik... Ayrıca kazanırsam şehit ailelerine bir kısmını vereceğim demesi oylama varken kesinlikle milleti etkilemek içindi. Yahu Yusuf şehit kardeşiymiş final boyunca bir kere söylemedi hatta bir ara konseyde Acun I. açmak isterken biliyorum o konu konuşulsun istemiyorsun deyip kapanmıştı Seda bunu onun yanında nasıl dile getirdi anlamadım. Acun Ilıcalı da sanırım oy konusunda Seda avantajlı olmasın diye Yusuf'un mevzusunu dillendirdi yoksa yine söylenmeyecekti.

Şuna çok güldüm ama hani Bora Dalaka ve Yusuf'a şampiyon olamazsınız muamelesi yapıyordu ya ikisi de oldu :kupa: :kupa:keşke açıklanma anlarında şunun yüzünü de ekrana verseydiler çok şık hareket olurdu :cokkomik:

Ama yine de ben bu sene bizimkilerden hiç kimseyi tutmadım hatta bu sene survivor'ı hiç sevmedim çoğu kez de hep yarısında kapattım. Tüm yarışmacılar o kadar saçma sapan olaylara karışıp tartışmalar tahrikler kural dışı hareketler yaptılar ki cidden bu sene benim için hiçbiri o kupayı kazanmayı hak etmiyordu. Umarım bir sonraki survivor çok daha kaliteli geçer ve artık şu Seda Sema kardeşlerden başka bir kardeş daha görmeyiz :vurunbeni:

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Survivor 2020

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2020'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

Ünlüler Takımı: Ersin Korkut, Uğur Pektaş, Aycan Yanaş, Derya Can, Parviz Abdullayev, Elif Gören, Barış Murat Yağcı, Şaziye İvegin Üner, Mert Öcal, Tuğba Melis Türk

Gönüllüler Takımı: Fatoş Günaydın, Burak Yurdugör, Meryem Kasap, Sadık Ardahan, Evrim Kekik, Cemal Can, Makbule Karabudak, Ceyhun Jay, Tayfun Erdoğan, Nisa Bölükbasi, Yasin Obuz

nk83

Admin
Tepki
83.518
Eyvah! Daha ilk günlerden bu haldeyse sonra ne olacak bilemedim

nk83

Admin
Tepki
83.518
İlk yarış çok fena kan gövdeyi götürür gibi :kavga: