Survivor - Tv8

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
İnfluencergillerden Alper Rende bence sona kadar kalır. Onun videoları da aksiyonluydu diye hatırlıyorum. Berdan Mardin'i de kalır diğerleri hakkındaki yorumları da ilk bölümde kim neymiş kimin fesiymiş anlar öyle yaparım :ajan:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Yusuf güney ve berdan mardinimi varmis ahaha
Yusuf Güney astral seyahat yaptığını iddia eden değil miydi? Eğer öyleyse yandık hahaşimdi yarışmanın ortasında kaybolur bu ortadan dönünce de başlar dün gece uzaylılarla yarışları kritik ettik karşı takım kusurluydu vs demelere :kriz:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.456
İnfluencergillerden Alper Rende bence sona kadar kalır. Onun videoları da aksiyonluydu diye hatırlıyorum. Berdan Mardin'i de kalır diğerleri hakkındaki yorumları da ilk bölümde kim neymiş kimin fesiymiş anlar öyle yaparım :ajan:
Her zaman günülleri tutuyordum bu sene gene gönüllüler bakacağım kimi tutacağım izleyip göreceğim

Maya.

Daimi Üye
Tepki
32.110
Ben Friends e devam edemedim ya..
How i meet your mother i tekrar ederim genelde ... :koptum: mantı yapacaksam da 3 idiot gibi üç saat süren filmler :D
Genelde zaten himym izleyen friendsi izleyemezmiş yaa ilginç. Bende hiç himym izlemedim. Aslında bir kere başladım ama kafamın dolu olduğu zamana mı geldi bilmiyorum devamını getiremedim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar