Survivor - Tv8

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Gönüllülere bende sevindim çok da güzel eğlendiler ;) bu sene çok detaylı izlemiyorum ama ne zaman izlesem Ünlüler beni biraz gıcık ediyor gibi geliyor. Mert'ten kaynaklı olabilir

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
ya ersin gitti çok üzüldüm
bir o zaten içinde düzgün olan o vardı :(

nk83

Admin
Tepki
83.515
Ben ünlülere yakın gibiyim ama hala gözlemliyorum :durbun:Aleyna Öykü Hanzade ve Sancakay'ı net sevmedim ama onları direkt ayırabilirim çünkü enerjim hiç tutmadı bir an önce elenip gitmeleri dileğiyle :miyagi:

Yalnız Cemal Hünal gidici galiba belinde mi ne sakatlık vs dendi o da geçen senenin Uğur Pektaş'ı olacak herhalde :bayik:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bir de ilk kim kimdir nedir diye gösterdiklerinde içimden bir ses bu sene şu sarışın olan pehlivan (adını unuttum) birinci çıkabilir dedi. Sanki herkes birbirini yerken o sessiz sedasız hoop diye aradan sıyrılacakmış gibi :eskrim:

Ekleme yapıyorum : Bence finaldeki 2 koltuk İsmail ve Poyraz'ın :durbun:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Düzenli izlemiyorum ama yine de mevzulara hakim gibiyim. Kimi tutuyorsun dersen eğer şu birinci olsun diyeceğim kimse yok diyebilirim ama final koltuğunda olacağını düşündüğüm kişiler değişmedi.

nk83

Admin
Tepki
83.515
Şu gelin kaynana kaosuna denk geldim de İsmail'i sevmem son zamanlarda ne zaman denk gelsem tavırları olsun konuşmaları olsun itici geliyor ama körü körüne nişanlısına inanmıyor olmasını beğendim. (Sadece sevincini yaparken ailesine sizden başka kimse önemli değil demesini sevmedim sadece ailesine gönderse yeterdi) Bence adam iki tarafında ne yapabileceğine dair potansiyellerini biliyor o yüzden de bir şeyler duysa da didik didik sorguluyor. Olayın kızın yansıttığı kadar basit olmadığını düşünüyorum bir anneyi bu raddeye böyle basit bir konu üzerinden getiremezsiniz ki kadının haykırışı cidden sahiciydi (kıza gıcıklığına yapsa daha profesyonelce ve ezberlenmiş şekilde konuşurdu) kızın konuşmaları da olgun görüneyim sorunu basitleştirip kaynana abartısına çevireyim nişanlıma da sen bunları düşünme yarışmaya odaklan motivasyonu vereyim de seyirci ne tatlı ne uzlaşmacı kız deyip yanımda olsun der gibiydi (Açıkçası annesinin konuşmasında şimdi kız kesin böyle böyle der puanları toplar dedim aynen öyle çıktı. Şimdi Acun Ilıcalı da araya girer konuyu toparlamak için anneyi kızı barışmış sarmaş dolaş hale getirir ki aile üzerine konuşmalar dönmesin:bayik:) Ben de gencim ama kusura bakılmasın bazı gelinler o eski despot kaynanaların ezdiği mağdur gelinlerin ekmeğini yemeye çalışıyor. Nasılsa her zaman kaynana kötü bulunur gelinde masum ve mağdurdur denir. Bu kız için de geçerli mi emin olamam tanımıyorum ama iki telefon konuşmasından çıkardığım şey İsmail'in saftiriklik yapıp hemen söylenene inanmamış olmasının iyi olduğuydu. Keşke olayı tarafsız birinden net şekilde dinleme şansı olsaydı.

Bir de şu Batuhan bir elenip gitsin ya :gülegüle:O konseydeki halleri bağırışları neydi öyle hani şımarık küçük çocuklar vardır kendi kurduğu oyunun dışına çıkıldığında ya da en ufak bir laf edildiğinde cıyak cıyak bağırıp ortalığı kaldırır ya dün izlerken böyle hissettim valla :bayik: Acun Ilıcalı bir sus diyo adamı dinlemediği gibi hala ağzını burnunu oynatıp kendi içinden konuşmaya kavgalaşmaya itici itici bakmayı sürdürüyor. Biri ona küçük Turabi olmadığını söylemeli bence.

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
Evet gitsin batuhan yada ismail
Merveye üzüldüm potaya girdi ya

nk83

Admin
Tepki
83.515
Takımlar değişmiş ya şöyle bir baktım Berkay dışında kırmızı takım komple çok antipatik göründü gözüme :durbun: halbuki ayrı takımlardayken o kadar da gözüme batmıyordu bir araya gelince acayip ittiler beni.

Yalnız mavilerde de Dora çok uyuz ya :krizz:nasıl uğraşıyor bir de zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışıyor ama tuhaf bir şekilde izlerken karşı tarafla didişmeleri komik geliyor çok acayip bir tip seveyim mi söveyim mi bilemedim ne düşüneceğimi şaşırttı bana :kriz:

Ödül oyununda da şu uçak sahnesine denk geldim Ayşe korkudan cıyak cıyak bağırıyor ya Merve'ye koptum Ayşe gelecekteki doğumunu seninle yaşamış gibi oldum mu dedi ne çok iyiydi haha

Sürekli izlemesem de hala son iki koltuk Poyraz ve İsmail'in olacak şampiyonda İsmail çıkacak gibi geliyor ilk bölümden itibaren her yönden bunu hissettirdiler bana. Poyraz zaten ilk baştan beri net finalistti her sene aynı muhabbet olur ilk bölümler birini çok iyi gösterirler seyirci ilk onu benimser ve tutmaya başlar o ceptedir sonra program o ismin karşısına gelebilecek yarışmacıları işlemeye başlar rakip yaratır bunu da panoramacılar yapar (Bir anda yaptığı saygısızlıkları örter yaptığı sıradan şeyleri de sanki muazzam bir şey gibi göstemeye çalışır algı muhabbeti) o ilk finalisti halka sevdirdikten sonra onunla ilgilenmeyi de keserler diğerlerini överler son oyunlara geldiklerinde de artık istedikleri finalistler belli olmuştur bu defa o ilk gün seyirci tarafından sevilen kişi ne hikmetse sakatlıktan çıkar ve çok iyi performans sergilemeye başlar falan filan...

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bir de ilk kim kimdir nedir diye gösterdiklerinde içimden bir ses bu sene şu sarışın olan pehlivan (adını unuttum) birinci çıkabilir dedi. Sanki herkes birbirini yerken o sessiz sedasız hoop diye aradan sıyrılacakmış gibi :eskrim:

Ekleme yapıyorum : Bence finaldeki 2 koltuk İsmail ve Poyraz'ın :durbun:

11 Ocak tarihinde final koltuğunda olacakları ve şampiyonun kim olacağını bilmişim aferin bana :cay:

nk83

Admin
Tepki
83.515
2022 Survivor'a hiç odaklanamadım ya başından beri ne zaman izlesem ya da şu panoramalara denk gelsem bunlar kesin Adem ile Nagihan finali yapıp neden kadın şampiyon çıkmıyor muhabbeti yüzünden de Nagihan'ı 1.yapacaklar diyorum. Kötü yarışmacı değil olamaz da değil ama planlı programlı gibi görününce göze çok batıyor. Adem'in kazandığı arsa bile önceden ayarlanmış gibiydi annesi sürekli çaktırmadan önündeki kağıda bakıp durdu tuhaftı. Zaten ada hayatını göstermemeye başladıklarından bu yana yarışmacıların adada kaldığına da inanamıyorum sanki kısa bir süreliğine gelip çekim yapılıyor ekrana da o anlar veriliyor gibi gerçekliğini kaybettirdi ada hayatının olmayışı :(

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bir tanıtım daha varmış onu da ekledim. Haklısın mügü orta karar tanıdık kişilerden öteye gitmemiş bu sene

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar