Survivor - Tv8

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Ahaaa! Nagihan Adem finali oluyor. Panaromacılar görevlerini layığıyla yerine getirmiş :D

Son düzenleme:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Anıl ev kazandı, Hilmicem de 2015'te şampiyon oldu. O yüzden onlar az konuşuldu bence.
Bir de bu ikisi çok düz adamlar, belirgin bir hikayeleri yoktu sanki.

nk83

Admin
Tepki
83.518
Finalist oldukları için eğer adaletli yayın yapılıyorsa hepsi eşit konuşulmalıydı bence o ev aldı bu şampiyon olduydu olmaz ki o zaman şampiyon olanları çağırmayacaklar ya da ev alanları Nagihan da dahil eleyecekler :D Panaromada başından beri iki yarışmacı ağızlarından düşmedi Adem ve Nagihan'ı tutanları güle oynaya ağırlayıp öve öve bitiremediler ağzından Hilmicem Anıl çıkanları da lafı kaynatarak konuşturdular çok gereksiz alelade detaylara gidiler onlarla hatta kimdi o ya bilgisayarda gezinirken bir yandan da kulağım onlardaydı direkt "Ooo! Başkasını övünce adamı resmen paketlediler" diyerek döndüm ekrana o kadar barizdi

İsteseler konuşabilirlerdi o dörtlü yarışmadaki en kaliteli yarışan yarışmacılardı. Anıl başlarda hep itildi kakıldı kaç kişinin kurbanı oluyordu sonradan çıkış yakaladı ve en iyilerin arasında tek gönüllü kalıp son anlara kadar geldi ki öyle saçma sapan hareketleri ya da söylemleri olmadı. HilmiCem desen paldır küldür 3'lü olarak gönüllülere geçti çünkü diğer takım batıyordu onlar gelmese tek kişi kalmayacaktı ki Damla ve Hilmidir onları ayağa kaldıran Murat'ta tribünden destek tabi onlar gelene kadar orada Hakan da vardı Nagihan da vardı ama perişanları oynuyorlardı sonradan başladılar ödül kazanmaya karşı tarafı eritmeye bunları hiç göz önüne getirmediler. Bunların hep üstü örtüldü halbuki konuşsalar bayağı malzeme çıkarırlardı

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
@nk83 ya ben fazla izliyemedim
zaten evde degildim son gün sadece
on dakika izledim ademin almasına çok sevindim
:birinci::birinci:

nk83

Admin
Tepki
83.518
cats.jpg

nk83

Admin
Tepki
83.518
Mastercheften Hakan ve geçen seneki Sema'nın kardeşi Seda varmış bu sene diğer yarışmacıları göremedim

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
@nk83 hadi ya sema çok gıcırtı ya
Inşaallah kardeşi onun gibi değildir
Hakan güzel olur bence bakacağız artık

nk83

Admin
Tepki
83.518
Hakan da çok artistti. Oyunlarda iyi olurda ada hayatında ne olur bilemedim kavgaya gürültüye yakın bir tip gibi

nk83

Admin
Tepki
83.518
İlk gözüme çarpanlar :durbun: Seda'ya hem tanıtımdaki Seda mı Sema mı onu da survivorda görelim sözlerinden hem de ikizi olduğu için Sema'yı 3.sezon izliyormuşum gibi hissettirdiğinden sevmedim zaten Sema'ya da gıcık olduydum haha

Ecem bence arıza çıkarır öyle hissettirdi bana sanki ortalığı karışırır uzlaşacakken bozar gibi inşallah yanılırım hiç sevmem öylelerini çünkü :521:

Şu başı pembiş örtülü oğlan :cokkomik: tipten yürür SMS varsa korkmasın kızlar bayılır buna bir de yarışlarda iyi çıkarsa net finalde :kriz:

Bence güreşçi olan Hikmet panaromada yere göğe konulamayacak kişi aynen Adem gibi milletin gözüne sokup finali gördürecekler ona bir de tanıtımda madalyalar kemerler vs gösteriyor finalde kazanan ya da son final ikilisi derken şık gözükür diye düşünülebilir bilemedim :dahailkandangömmelerbaşladıdiyennksmilisi: :kriz:

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bende hikayeye bölüm yazıyordum çok dikkatimi veremedim. Şimdi Tv8 de tekrarı var

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
ya bu hikmet var ya çok gıcık
hep kışkırtıyor Yusufu diskalife olsun diye bence
:kupa:yusuf olacak ya da atakan olsun

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bu sene cidden tam bir fiyaskoydu ya :( Bana kim şampiyon olsa o kupa hakkı olmadan kaldıracak gibi geliyor

D7Fu5JWWwAAtn_4.jpg large.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar