Spor ve Diyet Yapıyorum!

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Dün Akşamki yemeğim ne yedim yahu :ko bi kase yogurt bi tabak çorba ve semizotu akşamki sporum 40tane mekik çektim :1: rekora koşuyorum :ko kol bacak baldır basen hareketlerine devammmm :kayris: Sabahki kahvaltım 1 dilim esmer ekmeği yumurtalı kızarttım salatalık 2 dilim domates kızarmış peynir sekersiz çay sporum 30 mekik sağa sola 10'ar kere esneme öne esneme geriye esneme kollar sağa sola gerdirme sağ bacak one kaldırıp indirme 10kere sol bacak one kaldırıp indirme 10 kere armut elma ne varsa onlarıda kopladım :ko kendimi oldukça hafiflemiş hissediyorum :huhuu: tabiki bol bol su içiyorum -ciko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Uleyn peynirlerimde kömür olmuş zati :kahkaha: neyse yanık şeyleri seviyorum :kayris:

Tılsım

Daimi Üye
Tepki
6.213
Canım kilonu bilmiyorum ama bu topik sana uygundur diye düşünüyorum.:findikim:
Her gün neler yediğimizi neler yaptığımızı anlatıyoruz , birbirimize destek oluyoruz.
Umarım buradaki paylaşımlar sanada yardımcı olur. @ışıl tı

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Canım kilonu bilmiyorum ama bu topik sana uygundur diye düşünüyorum.:findikim:
Her gün neler yediğimizi neler yaptığımızı anlatıyoruz , birbirimize destek oluyoruz.
Umarım buradaki paylaşımlar sanada yardımcı olur. @ışıl tı

Yeni biri dahamı geliyor bizimle :sevindirikasli:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Akşamki yimeğimi yazayim öğlende bi kase yoğurt yedim burayada ekliyeyim :huhuu: Akşam Yemekte 1tabak taze fasulye ve 3 kaşık bulgur pilavı ve 3 kaşık yoğurt yedim sadece 1 dilim ekmek ve fazla gelmeye başladı :ne: sanırım oldukça midem küçülüyor :hihi: bu kadar vee oldukça doydum :sevindirikasli: Sporumuda gece yazarım yemeği yeni yediğim için biraz geçsin :leo: su içmeyide ihmal etmiyorum sürekli tüketiyorumm günde yaklaşık 2,5 litre su içen biriyim :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar