Spor ve Diyet Yapıyorum!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Evetttt hanımlar buğün 5. günüm :kayris:
Kendime deneme sürüşleri yaptım önce :ates:
Şuan son saatler ve açlıktan ölecem :ko
Durmak yok yola devam :ko
Günlük yediklerim ve sabah öğle akşam yaptığım sporları ekliycem :ne:
Daha öncede böyle bir topic vardı ama bana katılmak isteyen olursa bu başlıkta paylaşabilir.

Buğünkü ---->> 21 mart 2013.

Sabah; 25 ip atladım :ates:
25 esneme
30 mekik
yaklaşık 10 dakika bisiklet :ates:
ve 5'er tane kol bacak kalça eğzersiz hareketleri yaptım :ne:

Kahvaltı; 1 dilim kızarmış ekmek :ates:
1 bardak şekersiz çay :ates:
Kibrit kutusu kadar peynir :ates:

Ara öğün yok :ko

Akşamda; Bi tabak çorba 2 dilim ekmek ve brokoli heycanlandım şimdi :ko

Sıkı bir diyete girdim kg almışım :bayil:
Eski kilom 45. Şuan 49 :ates:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Açım ben yaaa öff karnım beynimde ötüyo :ates:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Yaptığım Bir Kaç Hareket Ekliyem :kayris:
Yemeğe kadar oyalasın :ko

zayiflama-hareketleri-bolgesel-zayiflama.gif

karin-eritme-hareketleri.gif

egzersizhareket.gif

formda-kalmak-icin-7-egzersiz-hareketi.jpg

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
kızlar ya, ben evlendiğimden beri belki 1500 kez diyet bozdum.
şuanda da saldım çayıra mevlam kayıra havasındayım.
dukanı denedim, diyetisyene gittim. yok şu boğazıma hakim olamıyorum çocuk düşünüyorum kilo vermeliyim.

bana ne önerirsiniz? kilo vermeliyim.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
He boy yüzündense tamam bende dedim zayıfcık neden kilo veriyor acaba :findikim:
Evet bidenem boyum kısa o yüzden :ates:
kızlar ya, ben evlendiğimden beri belki 1500 kez diyet bozdum.
şuanda da saldım çayıra mevlam kayıra havasındayım.
dukanı denedim, diyetisyene gittim. yok şu boğazıma hakim olamıyorum çocuk düşünüyorum kilo vermeliyim.

bana ne önerirsiniz? kilo vermeliyim.

Gırtlağnı tutacak ben boşa aç aç gezmiyorum :ko
Bak bacım önce heryere postiş yapıştır. Üstüne abur cubur yasak yaz. Hepsi kilo onlar kalori vs notları buzdolabına erzak dolabına yapıştır. Yemek adedini düşür. Mesela ben akşamları. Corba,ara yemek,pilav veya makarna yiyordum.
Şimdi çorba, ve tek öğün pilav makarna kesinlikle yemiyorum :ates: İşe yarıyor kız bak kaç gündür abur cubur cekirdek cips kola soda vs hiç bişey yiyip içmiyorum :ko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Buğünkü sporumu yaziyim :esse:

22. mart 2013 ---->> Kalkınca 30tane mekik çektim :esse:
Sağa esnedim 2 dakika boyunca sola esnedim 2 dakika boyunca.
Öne gerildim 2 dakika boyunca
Arkaya gerildim 2 dakika boyunca.
Sağ bacağımı gögüs hizasında yere koyup yaklaşık 1 2 dakika bekledim.
Sol bacağımı aynı şekilde yaptım. Not; Bu hareketi bir anda yapmayınız lütfen önce bacaklarınız idmanlı olması gerekiyor ben alıştım :) Aksi halde bacaklarınız içinde kılcal damar yırtılması olabilir :bayil: Ellerimi başımın üzerine koyup sağa sola sabit şekilde dönerek belimi hareket ettirdim ne çok spor yapmışım :ko Kahvaltım;1 tane haşlanmış yumurta,3 tane zeytin :ko kibrit kutusu kadar tuzsuz peynir ve 1 dilim ekmek :ko 1 fincan şekersiz çay :ko

@nk83 öleceeeeeeeeeeemm :kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Bitter çok aç kalarak yapma yağ değil kas kaybın olur sonra bak annemde diyetisyene giderek diyet yapıyor kiloda verdi 45 dakika yürüşü var pilav yada makarna yiyecekse 2-3 kaşık üstüne çıkamıyor (bulgura daha sıcak bu diyetisyenler) ara öğünün birinde galeta az peynir ve 1 meyvesi var (Tam muz iki porsiyon meyve sayılıyor o yüzden yarım veriyorlar :D 1 kuru incirde 1 porsiyon meyve) akşam arasında süt ve meyve veriyor

Öğlen akşam 1tk zeytinyağı ile bol salatası var o tok tutuyor öğünlerde (Bana kilo alırken vermemişti o kilo yapmaz boşuna tok kalırsın diye:tskler: ) çorba 1 dilim ekmek sayılıyor ekmeğin bir dilimini kesip çorba içebiliyor aklıma gelince yazarım :dusun:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Buğünkü sporumu yaziyim :esse:

22. mart 2013 ---->> Kalkınca 30tane mekik çektim :esse:
Sağa esnedim 2 dakika boyunca sola esnedim 2 dakika boyunca.
Öne gerildim 2 dakika boyunca
Arkaya gerildim 2 dakika boyunca.
Sağ bacağımı gögüs hizasında yere koyup yaklaşık 1 2 dakika bekledim.
Sol bacağımı aynı şekilde yaptım. Not; Bu hareketi bir anda yapmayınız lütfen önce bacaklarınız idmanlı olması gerekiyor ben alıştım :) Aksi halde bacaklarınız içinde kılcal damar yırtılması olabilir :bayil: Ellerimi başımın üzerine koyup sağa sola sabit şekilde dönerek belimi hareket ettirdim ne çok spor yapmışım :ko Kahvaltım;1 tane haşlanmış yumurta,3 tane zeytin :ko kibrit kutusu kadar tuzsuz peynir ve 1 dilim ekmek :ko 1 fincan şekersiz çay :ko

@nk83 öleceeeeeeeeeeemm :kahkaha:

Kahvaltını güzel yemişsin ama aferin :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Kahvaltını güzel yemişsin ama aferin :D

Akşam yemeğini az yiyorum cünkü akşam hareket olmuyor diye :tskler: Ama sabah biraz fazla yiyorum cünkü gün içinde hareket edince yediklerim gidiyor ona buna saldırmamak için :ko

nk83

Admin
Tepki
83.518
Akşam yemeğini az yiyorum cünkü akşam hareket olmuyor diye :tskler: Ama sabah biraz fazla yiyorum cünkü gün içinde hareket edince yediklerim gidiyor ona buna saldırmamak için :ko

Akşam sebze yemeği yoğurt 1 dilim ekmek ye en güzeli:findikim:

Önceki sayfadaki mesajıma bak annemde diyette öneriler yazdım azcık

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
bittercimm sen diyete devam et canim bi salarsan kendini sonra toplanmiyor ben 44 kilo ile evlendim su an 63 kiloyum 4 cocuk eeeee yasta 44 ama bence bunlar bahane bende diyetteyim insallah 55 gorurum .

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bitterim aferin sana böyle azimli gidersen,istediğin kolaya kavuşursun inan bana.
Ama verdiğin kiloları almamak içinde aynı mücadeleyi vermen gerekli birtanem.
Bende günlük yürüyüş yapıyorum,yürüme bandında.Sonra terli terli bir yarım saatte kalça hareketi yapmak için mezdeke oynuyorum:cokkomik:öneriririm..Takıyorum kulağıma kulaklığımı ohhh yandan yandan attırıyorum kalçaları-alkis:sevindirikasli::kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
bittercimm sen diyete devam et canim bi salarsan kendini sonra toplanmiyor ben 44 kilo ile evlendim su an 63 kiloyum 4 cocuk eeeee yasta 44 ama bence bunlar bahane bende diyetteyim insallah 55 gorurum .
Hep birlikte bu topicde zayıflayalım hadi :kayris:
Bitterim aferin sana böyle azimli gidersen,istediğin kolaya kavuşursun inan bana.
Ama verdiğin kiloları almamak içinde aynı mücadeleyi vermen gerekli birtanem.
Bende günlük yürüyüş yapıyorum,yürüme bandında.Sonra terli terli bir yarım saatte kalça hareketi yapmak için mezdeke oynuyorum:cokkomik:öneriririm..Takıyorum kulağıma kulaklığımı ohhh yandan yandan attırıyorum kalçaları-alkis:sevindirikasli::kahkaha:

:teytey: bende akşamları anğara havasıyla cosuyorum :ko akşam ablam gülmekten öldü :D kız ben diyetteyim evdekilerde diyette görsen :ko akşam brokoli yedirdim onlarada benle birlikte çay yap dediler bi demlik bitki çayı yaptım :ko len diyolar bizdemi diyetteyiz hee dedim zayıflatıyom sizide fenamı :ko ablamda diyo evdekilerden ne istiyon :ko dedim ben yiyemiyom onlarda yimesin :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Akşam sebze yemeği yoğurt 1 dilim ekmek ye en güzeli:findikim:

Önceki sayfadaki mesajıma bak annemde diyette öneriler yazdım azcık

Ekmeğimi bilem değiştirdim :ko abime esmer ekmek aldırıyorum :ko oda büyük almış hahaha onlard yiyor benle beraber napsınlar yazuk :ko şaha yazdığım yazıyıda oku :ko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Bitter çok aç kalarak yapma yağ değil kas kaybın olur sonra bak annemde diyetisyene giderek diyet yapıyor kiloda verdi 45 dakika yürüşü var pilav yada makarna yiyecekse 2-3 kaşık üstüne çıkamıyor (bulgura daha sıcak bu diyetisyenler) ara öğünün birinde galeta az peynir ve 1 meyvesi var (Tam muz iki porsiyon meyve sayılıyor o yüzden yarım veriyorlar :D 1 kuru incirde 1 porsiyon meyve) akşam arasında süt ve meyve veriyor

Öğlen akşam 1tk zeytinyağı ile bol salatası var o tok tutuyor öğünlerde (Bana kilo alırken vermemişti o kilo yapmaz boşuna tok kalırsın diye:tskler: ) çorba 1 dilim ekmek sayılıyor ekmeğin bir dilimini kesip çorba içebiliyor aklıma gelince yazarım :dusun:

Semiz otunu biliyormusun sen :D sadece onun salatasını yapıyorum iki akşamda bir şimdi tam semizotu zamanı aldım pazardan 3 demet ikişer akşam böldüm tadıda güzel onu yiyorum sadece onu doğruyorum içine az yağ ve limon ekleyip oda çok tok tutuyor muz yemiyorum kabızlık yapıyo bana hemencik :D patateste yemiyorum oda kabız ediyo :hihh: ara öğünüm yok zaten geç uyanıyorum :ko iki öğün yiyoruz :kayris:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ben semizotunu severim yoğurtlada güzel oluyor :huhuu: tambuğday ekmeğide iyi :eek: kabız olmamak için ara öğünde 4-5 tane kuru kayısı veriyorlar sıcak suda bekletirsen hem yumuşuyor hemde daha makbul Nk Kümeli yayında :kptmya: ödem varsa onun içinde çok güzel bir çay veriyorlar annem kendine yaptığında azcık içiyorum pek güzel bişey:hihi: elma kabuğu limon tane karabiber çubuk tarçın karanfil kaynatıp içiyorsun tadı çok güzel tarifi vardır bir yerlerde :findikim:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Ben semizotunu severim yoğurtlada güzel oluyor :huhuu: tambuğday ekmeğide iyi :eek: kabız olmamak için ara öğünde 4-5 tane kuru kayısı veriyorlar sıcak suda bekletirsen hem yumuşuyor hemde daha makbul Nk Kümeli yayında :kptmya: ödem varsa onun içinde çok güzel bir çay veriyorlar annem kendine yaptığında azcık içiyorum pek güzel bişey:hihi: elma kabuğu limon tane karabiber çubuk tarçın karanfil kaynatıp içiyorsun tadı çok güzel tarifi vardır bir yerlerde :findikim:

Kayısıda hiç sevmem yaaa :sinifsinif: nasıl çaymış o kız öyle karanfilli tarçınlı marçınlı pek meraklandım şimdi :ne: oda ödemmi yakıyormuş vayy bacıma bak nk kümeli :ko:ko allah iyiliğini versin :ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar