Sizi depresyona iten sebepler nelerdir?

M

madesam

Misafir
=madesambu arada bazen senin yazdığın problemleri yaşıyorum bende.. benim de en sinir olduğum şey şu; eşim kayınvalidemlerdeyken gelir herkesi öper bana komşunun karısı muamelesi yapıp bişi demez... boğasım gelio o zaman
ya bu erkekler kendi ailelerinin yanında niye böyle davranıyorlar anlamıyorum

canım ben bunu sorduğumda öle şey mi olur dedi bana.. mesela ailesinden biri varsa koluma gir der elimi tutmaz... bi tuhaflar.. benim annemin yanında bana aşkım der kendi annesinin yanında adımla seslenir..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
canım ben bunu sorduğumda öle şey mi olur dedi bana.. mesela ailesinden biri varsa koluma gir der elimi tutmaz... bi tuhaflar.. benim annemin yanında bana aşkım der kendi annesinin yanında adımla seslenir..

erkekler bunada ailenin yanında saygı diyorlar...pehhh...canım benimkide aynen öyle...

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Benimki de tam tersini yapıyor :acep: benim annemin yanında mesafelidir hafız diye hitap eder , kendi annesinin ablalarının yanında eliyle yemek yedirdi :eek:ys: bende mi bir tuhaflık var :acep:

M

madesam

Misafir
erkekler bunada ailenin yanında saygı diyorlar...pehhh...canım benimkide aynen öyle...

ya ben de neyi anlamıyorum herkesi öpüyo da bana gelince neden yapamıo... deli oluyorum yaa sanki evli değiliz de yasak aşk yaşıyoruz... bak gene sinirlendim :zopa:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ya ben de neyi anlamıyorum herkesi öpüyo da bana gelince neden yapamıo... deli oluyorum yaa sanki evli değiliz de yasak aşk yaşıyoruz... bak gene sinirlendim :zopa:

dedim ya sana erkekler buna ailenin yanında saygı diyorlar..aslında onların helaliyiz dimi öyle yapmamaları gerekiyor ama yapıyorlar..bütün erkekler böyle anlaşılan

M

madesam

Misafir
elif yazmış onda da tam tersiymiş.. neyse ne diyeyim ben mi atlıcam üstüne.. alışmak mı lazım alıştırmak mı lazım bilemedim şimdi..

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
madesam kendini erkek tarafı yerine koy bi anlarsın.
erkek kardeşinin karısıyla aile içinde öpüştüğünü vs...
hoş olmuyor ya.
benim kardeşim geline annemlerin yanında hayatım aşkım falan deyince bile rahatsız olurum ben

M

madesam

Misafir
madesam kendini erkek tarafı yerine koy bi anlarsın.
erkek kardeşinin karısıyla aile içinde öpüştüğünü vs...
hoş olmuyor ya.
benim kardeşim geline annemlerin yanında hayatım aşkım falan deyince bile rahatsız olurum ben

benim kasdettiğim şapur şupur öpüşmek değil ki eve gelince sıradan evde kim varsa farketmez herkesi öpüyo beni atlıyo demek istediğim o yani.. selam verse otursa bişi demem ben özel bi ilgi de istemiyorum ama bence bu kadarı saçma yanaktan resmi bi öpüşmeden bahsediyorum..

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Diyorum işte bende mi bi tuhaflık var :acep: 2 tane çok bilmiş görümcelerim var benim eşimin böyle davrandığını görünce bana yaklaşamıyorlar artık ilk başta herşeye biraz karışalım gibi ettiler ama eşim sağolsun ..

M

madesam

Misafir
Bebeğim senin koca ana kuzusu birazcık galiba , annesi kızıcak diye ödü kopuyor gibi geldi bana .

canım hiç öle bi kayınvalidem de yok herkes benimkinden korkar ailede.. ama bi cins işte.. ya tamam öpmesin tokalaşsın yani ama tanışmıyomuşuz gibi yapması gücüme gidiyor benim kim ne derse desin

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
canım hiç öle bi kayınvalidem de yok herkes benimkinden korkar ailede.. ama bi cins işte.. ya tamam öpmesin tokalaşsın yani ama tanışmıyomuşuz gibi yapması gücüme gidiyor benim kim ne derse desin

Haklısın tabi canım , bunu istemen de bence çok normal ama heralde eşin senin buna alınabileceğini düşünmüyor yada aklınca ben evde karımı herkesten farklı öperim zaten diye mi düşünüyor acaba :)

Benim eşim de beni uzaktan uzaktan öper annesinin yanında ama benimkinin sebebi bellidir annesi kıskanır oğlunu biraz :D

M

madesam

Misafir
yüzüne de söyledim ben komşunun karısımıyım diye.. ama herşeyde rahat olan kocamın utanacağı tutuyo işte:) neyse ya böyle gelmiş böyle gidecek herhalde..

M

madesam

Misafir
Olmasa da olur bir durum en güzeli kabul etmek o şekilde bence de , Allah başka dert vermesin canım

amin canım amin arkadaşın yazdıklarını okuyunca aklıma geldi sinir oldum yoksa durduk yere takmıyorum bu konuyu:) hee kayınvalidemlere her gittiğimde yaşıyorum o ayrı:)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
amin canım amin arkadaşın yazdıklarını okuyunca aklıma geldi sinir oldum yoksa durduk yere takmıyorum bu konuyu:) hee kayınvalidemlere her gittiğimde yaşıyorum o ayrı:)

madesam sende kalk öp eşini
biraz şakayla karışık ben öpeyim bari falan de
alışsın o zamn bu duruma

sedaorcun

Yeni Üye
Tepki
10
Yahu ben ona bana herzaman bunları yapsın demıyorumkı adam hıc bısey yapmıyor zaten :)

bukadar sey yazmama ragmen sadece ortam ıcınde öpüp koklamasına takıldıysanız nediye bilirimki..sagolun yinede :)

saglıcakla kalın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar