Sağlıklı Yaşamayı Öğreniyoruz , Fit Kızları Bekleriz ;)

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Kızlar ben hasta olduğumdan beri hastayım hasta canım ister pasta modundayım , sağlıklı beslenen kadın çizgimden çıktım bikaç gündür çünkü belli etmesem de oldukça halsizim ve naz yapıyorum birazcık :D
Sabahları limonlu ılık suyumu ve keten tohumumu devam ettiriyorum , bol suyumu içiyorum.
Akşam da çok güzel bir salata yaptım şifa niyetine yedim.
Bunun haricinde yenmese daha iyi olur denicek gıdalardan da yedim nefsimi körelttim hasta olduğum için çok yiyemedim gerçi buna da şükür :hihi:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Günaydın bitterim gülüm keten helvam , daha iyiyim neyse ki. 2-3 gündür kötü hissediyordum da hiç hasta olacağım aklıma gelmemişti , kaslarım ağrıdı spordan sanmıştım .
Normalde yatmadan geçmezdi ama sabahları içtiğim limonlu su , bol hareket , yeme düzeni değişikliği hafif atlatmamı sağlıyor diye düşünüyorum. Arada hapşırmasam ve eğilince beynim öne doğru gelmese :hihi: hasta olduğumu anlamıycaktım.

İYi ol bebem spor koçu :ko bize lazımsın

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben geldim:ask:
Anca vaktim oldu hanimlar masallah ne cok yazmissiniz öyle:findikim:
Bitterim inan saka falan sandim o ne göbek öye citirim senin gibi fite hic yakismiyor:hihh:
Lili fotograflar acayip maotive ediyor insani balimm:evet:
Sekerim bugün ne kadar güzel beslenmissin öyle:ask:
Flamingom ikinciyimi düsünüyorsun canim sigariyi simdiden birak bence herseyin basi saglik:elis:
sahim nerelerdesin yoksam kendini yemegemi verdinnn:sinirli:
deniz smilie sizleride göremedim hanimlar nerelerdesiniz
Esmeryarim kendini daha iyi hissediceksen ayril ama baktin gelmek istiyorsun gel yine olurmu bende öpüyorum seni
Adini unuttugum olursa affedin :tskler:
Sabah 1 adet yumurta izgarada pisirdigim hellim peyniri iki dilim ekmek ve yesillik yedim.
Sonra öglen annemlere gittim lahana sarmasi vardi bir güzel yedimmm:evet:
Ama en önemlisi annem kilo vermissin dedi bana:sevindirikasli:
Aksamda bir kahve ictim annemler yazin bolca ceviz toplamislardi burda cok bulunuyor ceviz agaclari payimi verdi onlarida biraz kirdim tabi birazda yedim:cilgindans:
Sabah sporumuda yapmisstim bu arada:esse:

Sağol canım benim

Kızlar ben hasta olduğumdan beri hastayım hasta canım ister pasta modundayım , sağlıklı beslenen kadın çizgimden çıktım bikaç gündür çünkü belli etmesem de oldukça halsizim ve naz yapıyorum birazcık :D
Sabahları limonlu ılık suyumu ve keten tohumumu devam ettiriyorum , bol suyumu içiyorum.
Akşam da çok güzel bir salata yaptım şifa niyetine yedim.
Bunun haricinde yenmese daha iyi olur denicek gıdalardan da yedim nefsimi körelttim hasta olduğum için çok yiyemedim gerçi buna da şükür :hihi:

Geçmiş olsun lilicim hayırdır ne oldu :acep: Sağlıklı beslenme harika bişey :eek: Ben olduğumdan beri öğünlerimi aksatmam.Çalışırken 3 ana öğünüm vardı şimdi malesef 2 ana öğünüm var :hihi:

DÜnakşam arkadaşımın doğum günü vardı.Pasta yedim bende :D Kendi doğum günü pastamdan koşturmayı bahane ederek yememiştim ama dünakşam afiyetle yedim valla :hihi: pazar günü de biryere davetliyim.Ordada afiyetle yer içerim sanırım.Regl dönemi malum yemeden olmuyor :uzgun: Tartılmadım bende daha.Bakalım 2-3 gün sonra çıkayım diyorum.

Sabah 2 dilim ekmek,yanında salça ve pekmez tahin
Peynir
5-6 zeytin
Kaşarlı omlet
Maydonoz
Herzamanki gibi 2 tane cevzi ve 4 tane badem
1 fincan çay içtim.

Saat 1 gibide yeşil çayımı ve yanında albeni yedim :dusun:

Akşam yemeğim buakşam ıspanak olacak Yarında dışarıda edirne ciğeri patlatalım diyoruz ama bakalım :lululu:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
merhaba kızlar ben pek fit sayılmam benide aranıza alın 1-2 haftadır fazla kilolarıma takmış durudayım o yüzden aşırı yemekten uzak durarak ilk etapta midemi küçültmeye çalışıyorum sanırım biraz biraz başardım bu durumu artık eskisi giibi çok yiyemiyorum...
Eski fit günlerime dönmek istiyorum ee yazında başlamasıyla bu istek daha da çoğaldıı...

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Zamanla verirsin be canım merak etme.İnan kafaya koyunca bazı şeyleri yapmak çok kolay.Bilmiyorum sende öylemisin ama ben ekmek ve tatlıyı çok kaçırdım son zamanlarda.Hemen 5 kilo alıvermişim.Şuan onları en aza indirdim.Hiç tüketmiyormuyum,tüketiyorum tabi ama nebilim verdiğimi hissediyorum sanki.Yada bana öyle geliyor :hihi:Tartıyı kutusuna koyup kaldırdım ikide bir çıkmamak için.Bikaç güne tartılıcam bakalım.

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Beğendiğin olursa eklersin Şekerparecim , arada öyle motive edici fotoğraflar ekliyorum senin için de eklerim az sonra bikaç tane.
Mevsimsel canım ya çarptırdım sanırım güneşli havaya aldanıp , teşekkür ediyorum
O dönemi atlatınca tartılırsın canım malum şiş oluyor vücut , tartıda fazla görünme.Benim tartılmama da 10-15 gün kaldı ama hiç umutlu değilim hani kilo vermişimdir diyemiyorum daha şimdiden :tskler:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
attachment.php

attachment.php

attachment.php

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Spordan geliyorum kızlar gece 2 gibi uyuyorum en geç sızıyorum artık :D diyebilirim :hihi: sabah 8,30 en gec kalkıyorum :uzgun: ve heryerim felaket ağrıyor vücut artık dayanamıyormu anlamadım :tskler: neyse sporumu yaptım :D 15 tur döndüm eve geldim kahvaltı yapmadım henüz. Ama tartı tepesine çıktım tartıldım ben söylemiyim siz baken resimden :ko eklenti olarak ekliyorum

Ekli dosyalar

• S7000348.jpg
    S7000348.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 29
OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Spordan geliyorum kızlar gece 2 gibi uyuyorum en geç sızıyorum artık :D diyebilirim :hihi: sabah 8,30 en gec kalkıyorum :uzgun: ve heryerim felaket ağrıyor vücut artık dayanamıyormu anlamadım :tskler: neyse sporumu yaptım :D 15 tur döndüm eve geldim kahvaltı yapmadım henüz. Ama tartı tepesine çıktım tartıldım ben söylemiyim siz baken resimden :ko eklenti olarak ekliyorum

Vay vay vay ,süper görüntü fitim fıstığım , tebrikler -alkis

Görmeyenlere ekliyim eski bilgileri de görsünler :
Başlangıç kilosu : 49 kg
Şu anki kilosu : 46,2 kg
Şu ana kadar verdiği kilo : 2,8 kg
Boyu: 1.52 cm
Hedef kilosu : 42 kg
Spora başlama tarihi : 21.03.2013
Bir sonraki tartılma tarihi : ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar