Sağlıklı Yaşamayı Öğreniyoruz , Fit Kızları Bekleriz ;)

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Hımm boyun güzelmiş .
madem emzirmiyorsun dr git tahlil falan yaptır tatlım
sana ablaca bir tavsiye bitanem dr gidip neden zayıflıyamadığını öğrenmeden sakın diyet falan yapayım deme
Bazen insülin direnci fazla olunca ne kadar dikkat edilirse edilsin kilo verilemiyor . artı tiriotunu da kontrol ettir
dediğim gibi önce dr git bakalım sonuca göre davranırsın artık
ablacım şeker hastalığı bizde ırsi korkuyorum ya şeker varsa diye bir yandan da hamilelikte test yapılmıştı şeker çıkmamıştı öyle rahatlaıyorum kendimi :tskler:
Canım sen elinden geleni yapmışsın hiç ukde kalmasın üzülme lütfen , şu an iyiler mi ona bak sen , o zor dönemleri atlatmışsın.
çok şükür atlattık durumları iyi ama elimde değil keşke emzirebilseydimde diyorum nasipleri yokmuş kuzularımın :uzgun:süt olmadı
Allah bağışlasın üç tane onlarla başa çıkman kolay değil onun için diyet yapacaksanda dr kontrölünde yap.Emzirmedim diyede üzülme.bende oğlumda yaşayıp üzülmüştüm boşuna.:huhuu:

ALLAH razı olsun ayser ablacım başa çıkmam zor oluyor ama rabbim sabrınıda veriyor annelik işte yoksa tahammül edilecek gibi değiller üçü biraradalarım başladığında :)

boşunamı takıp üzülüyorum ablacım :uzgun:

kızlar kusuruma bakmayın burda sizide oyalamak istemiyorum kilo veremiyorum düzen deseniz oda yok yumurcaklarla olması çok zor zaten
ben aranızdan çekileyim en iyisi streste çok yapıyorum kilo veremediğim için ne sizi yorayım ne kendimi :ates:
ara ara bakınırım ama durumunuz nasıl , nasıl ilerliyorsunuz diye :ask:

sizleri seviyorum

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Kızlar bende busabah kahvaltımı oldukça geç yaptım.Öncesinde bir bardak ılık limonlu suyumu içtim :hihi:

Sonra 2-3 dilim ekmek,2 tane ceviz,4 tane badem,haşlanmış yumurta,küçük parça peynir,4-5 zeytin yedim.Sonra oğluş ve eşimle alışverişe çıktık.Eve gelip fırında sebzeli çupra yaptım.Müthişti :) Yarım dilim ekmekle onu ve yeşillk salata yedim.Acaip tokum.Şiştim :bitter:

Bİttercim videoda nekadar kilolosun şaşırdım valla.Yüzün hep aynı ama vücudun :ne:

esmeryarim inan üzülme bugünlerini gülerek hatırlayacaksın.Dilekolay 3 tane çocuk.Zayıflamak şimdilik şurda dursun istersen :huhuu:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Ben geldim:ask:
Anca vaktim oldu hanimlar masallah ne cok yazmissiniz öyle:findikim:
Bitterim inan saka falan sandim o ne göbek öye citirim senin gibi fite hic yakismiyor:hihh:
Lili fotograflar acayip maotive ediyor insani balimm:evet:
Sekerim bugün ne kadar güzel beslenmissin öyle:ask:
Flamingom ikinciyimi düsünüyorsun canim sigariyi simdiden birak bence herseyin basi saglik:elis:
sahim nerelerdesin yoksam kendini yemegemi verdinnn:sinirli:
deniz smilie sizleride göremedim hanimlar nerelerdesiniz
Esmeryarim kendini daha iyi hissediceksen ayril ama baktin gelmek istiyorsun gel yine olurmu bende öpüyorum seni
Adini unuttugum olursa affedin :tskler:
Sabah 1 adet yumurta izgarada pisirdigim hellim peyniri iki dilim ekmek ve yesillik yedim.
Sonra öglen annemlere gittim lahana sarmasi vardi bir güzel yedimmm:evet:
Ama en önemlisi annem kilo vermissin dedi bana:sevindirikasli:
Aksamda bir kahve ictim annemler yazin bolca ceviz toplamislardi burda cok bulunuyor ceviz agaclari payimi verdi onlarida biraz kirdim tabi birazda yedim:cilgindans:
Sabah sporumuda yapmisstim bu arada:esse:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Bikini sezonu geliyor , haydi bakalım çalıştırın vücutları
bb.gif
smilie_girl_134.gif
smilie_girl_150.gif
smilie_girl_135.gif

attachment.php

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Resimler acayip mot,ve edici Lilim..
Son günlerde sanırım boşladım ben,ne yediklerime dikkat ediyorum nede içtiklerime:huhuu:
Tek yaptığım iyi bir şey bol su içmek:acep:
Bana kızmayın ama ne olurrr:ates:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.697
Ben geldim ülee :kayris:
Sporumu yaptımmm ooh yandan yandan hava güzel oldukça ben dahada hevesleniyorum :sevindirikasli: sabah havası okadar çok enerji veriyorki anlatamam :D 15 tur attım geldim kıslar :sevindirikasli: kahvaltımdada 1 dilim tost yedim :sevindirikasli: bol su :kayris:

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
Merhaba kızlar :huhuu:
Nasıl gidiyor sağlıklı beslenme ?
Derslerım yoğun olduğu ıçın çok sık gelemıyorum ben ama ıyı gıdıyorum.
Bugün regl oldum ben, o yüzden ufak bır çıkolata kaçamağı yaptım, dünden berı kendımı zor tutuyorum kızlar tatlı bır şeylere saldırmamak ıçın :deli:
Bu pazar tartılma günüm ama regl olduğum ıçın ödemlı vücudumla fazla çıkıcam sanırım :ne:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben geldim ülee :kayris:
Sporumu yaptımmm ooh yandan yandan hava güzel oldukça ben dahada hevesleniyorum :sevindirikasli: sabah havası okadar çok enerji veriyorki anlatamam :D 15 tur attım geldim kıslar :sevindirikasli: kahvaltımdada 1 dilim tost yedim :sevindirikasli: bol su :kayris:

Bitter bana azcık enerji ver canım ya , feci hastayım ama sağlıklı beslenmemin etkisi ayakta atlatabiliyorum sanırım , sadece enerjim yok spor yapamadım kaç gündür ne yazık ki.

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Merhaba kızlar :huhuu:
Nasıl gidiyor sağlıklı beslenme ?
Derslerım yoğun olduğu ıçın çok sık gelemıyorum ben ama ıyı gıdıyorum.
Bugün regl oldum ben, o yüzden ufak bır çıkolata kaçamağı yaptım, dünden berı kendımı zor tutuyorum kızlar tatlı bır şeylere saldırmamak ıçın :deli:
Bu pazar tartılma günüm ama regl olduğum ıçın ödemlı vücudumla fazla çıkıcam sanırım :ne:

Hoşgeldin canım , ay o dönem gerçekten eziyet gibi geçiyor benim için de , hep içim kazınır hep yemek isterim ..Bir hafta önceden başlarım sağı solu karıştırıp ağzımı doldurmaya :sinirli:
Tartılma gününü ertele biraz öyleyse , dediğin gibi vücut şiş oluyor.

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Sayfayı meşgul etmezsin Ayben'cim lütfen rahat ol.

Tşk ederim canım

Bende dün kızlarımla dışarı çıktım ve küçük kızım bizi mantı yemeye davet etti
eee olmaz da diyemedim yavrumun içinden gelmiş
neyse yedik ve saat 14,30dan 18 30 kadar yürüdük
sizce mantıdan eser kalmışmıdır :)

Ha bu arada lili ben sana arkadaşlık teklifi gönderdim . ya sen kabul etmedin yada ben gönderemedim :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar