Özlem Dolu Mektup Yarışması Oylamaları

Özlem Dolu Mektup Yarışması Oylamaları

• Kullanılan toplam oy
    63
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet işte bir yarışmamız daha bitti.Daha önceki yaptığımız tüm yarışmalardan çok daha fazla beni heyecanlandıran,çok daha fazla ağlatan ve aynı zamanda eğlendiren bir yarışma oldu..
Tüm yazılan o içten mektuplarınızın hepsinde kendimce o kadar çok şey buldumki,öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ediyorum.
Kimimiz uzaktaki ailemize
Kimimiz uzaktaki sevdiğimize
Kimimizde hiç hissetmediğimiz ama özlemimizi duyduğumuz hasretlerimize içimizden geldiğince seslendik.Ve ailemize bu içimizde büyüttüklerimizi paylaştık.
Başta tüm yarışmacı arkadaşlarıma,sonrasında tüm oy veren katılımcı canım arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ediyorum..
Böylesine güzel ve özel yarışmalarımızda buluşmak dileklerimle YARIŞMAMIZIN BİRİNCİSİ VE TÜM SEVGİLERİ HAKEDEN SİTEMİZİN BİRİCİK NAZLI,ASABİ VE KAPRİSLİ AMA BİR O KADAR TATLIMI TATLI,ŞİRİNMİ ŞİRİN KIZIMIZ BİTTER_İMİZİ BİRİNCİLİĞİNDEN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİYORUM.
VE HERKESİN HUZURUNDA ONU TEKRAR ÇOK SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İSTİYORUM.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar,sizleri çok seviyorum,buyrun tebrik mesajlarınızı alalım.:buyrun:
Bütün Sevgiler Sizlerle Olsun:hhhhhh:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Dimi Hülyam:kptmya:her halinden belli ediyordu zaten:kptmya:kendisini.
Ama o kadar heyecanıda haketti benim bebişim:eek:
evt aslnda çok duygusal anlar yaşattı bize arkadaşlarımız ,tabi özelilklede bitter

ama ben oyumu ilk mektuba vermiştim ,oda seninmiş:dislek:ama beni gerçekten etkiledi mektubun ayrıca senide tebrik ederim:rose:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
evt aslnda çok duygusal anlar yaşattı bize arkadaşlarımız ,tabi özelilklede bitter

ama ben oyumu ilk mektuba vermiştim ,oda seninmiş:dislek:ama beni gerçekten etkiledi mektubun ayrıca senide tebrik ederim:rose:

:uzgun:Onu eşime hitaben yazmıştım Hülyam..:gitme:
Teşekkür ederim canım benim:eek:
Yaşadıklarımızdan,paylaştıklarımızdan illaki kendimizden bir şeyler bulduğumuz bir yarışma oldu ki ben çok şey aldım bu yarışmamızdan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar