Özlem Dolu Mektup Yarışması Oylamaları

Özlem Dolu Mektup Yarışması Oylamaları

• Kullanılan toplam oy
    63
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
:uzgun:Onu eşime hitaben yazmıştım Hülyam..:gitme:
Teşekkür ederim canım benim:eek:
Yaşadıklarımızdan,paylaştıklarımızdan illaki kendimizden bir şeyler bulduğumuz bir yarışma oldu ki ben çok şey aldım bu yarışmamızdan..

sahim senide tebrik ederim tatlim benim inan bu mektupla oy kullandigim arasinda gidip gelmistim:dusun:
buda senin mektubunmus beni aldi götürdü senin yazdigin mektuba benzer bir mektupta ben yazmisstim iste o yillara gittim geldim:aglayan:
emegine o güzel yüregine saglik canim:eek::eek::hhhhhh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Evet işte bir yarışmamız daha bitti.Daha önceki yaptığımız tüm yarışmalardan çok daha fazla beni heyecanlandıran,çok daha fazla ağlatan ve aynı zamanda eğlendiren bir yarışma oldu..
Tüm yazılan o içten mektuplarınızın hepsinde kendimce o kadar çok şey buldumki,öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ediyorum.
Kimimiz uzaktaki ailemize
Kimimiz uzaktaki sevdiğimize
Kimimizde hiç hissetmediğimiz ama özlemimizi duyduğumuz hasretlerimize içimizden geldiğince seslendik.Ve ailemize bu içimizde büyüttüklerimizi paylaştık.
Başta tüm yarışmacı arkadaşlarıma,sonrasında tüm oy veren katılımcı canım arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ediyorum..
Böylesine güzel ve özel yarışmalarımızda buluşmak dileklerimle YARIŞMAMIZIN BİRİNCİSİ VE TÜM SEVGİLERİ HAKEDEN SİTEMİZİN BİRİCİK NAZLI,ASABİ VE KAPRİSLİ AMA BİR O KADAR TATLIMI TATLI,ŞİRİNMİ ŞİRİN KIZIMIZ BİTTER_İMİZİ BİRİNCİLİĞİNDEN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİYORUM.
VE HERKESİN HUZURUNDA ONU TEKRAR ÇOK SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İSTİYORUM.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar,sizleri çok seviyorum,buyrun tebrik mesajlarınızı alalım.:buyrun:
Bütün Sevgiler Sizlerle Olsun:hhhhhh:

Bitterim cadım benim hepimizi nası duygulandırdın bi bilsen:gitme::eek:

umarım o özlem duyduğun anne bi gün sen olursun bitanem

ve umarım benim dua ettiğim gibi sende kuzundan hiç ama hiç ayrılmassın ömür boyu

bitterim tebrikler fıstığım

dilerim rabbim bundan sonra hep güldürür yüzünü

yanına aldığı melek annenin yerine küçük bir melek gönderir sana

tebrikler bitterr,heyacınından birincinin sen olduğunu anlamıştım ,hiç bukadr sabırsızlanmamıştın:)

tekrara tebrikler,mutlu yarınlarr:hhhhhh:

Dimi Hülyam:kptmya:her halinden belli ediyordu zaten:kptmya:kendisini.
Ama o kadar heyecanıda haketti benim bebişim:eek:

bitterım gonulden tebrık edıyorum senı:eek:

oy bitterim canimbenim
o güzel yüregine gönlüne temiz kalbine saglik
hakketdin birinciligi
tebrik ederim fistigim-hmm

katilan tüm arkadaslarimizi tebrik ederim:hhhhhh:
emeginize o güzel yüreginize saglik arkadaslar:hhhhhh:
bitterim senide tebrik ederim canim inan cok duygulandim okurken o kadar icten duygulu yazmissin tebrik ediyorum:eek:

bitter bugun babasının yanında hastanede yoksa coktan buraya gelırdı sabah geldımı gorur artık ona bırazda olsa moral olur-hmm

https://www.hanimefendi.com/acisiyl...tatli-yaramazimizin-babasi-ameliyat-oldu.html

topık acmıstım bununla ılgılı babası goz amelıyatı oldu hastanede vardıyalı abısıyle kalıyo bıtter:(

Tebrik ederim tüm arkadaşlarımızı.

Bittercim seni de gönülden tebrik ediyorum canım:hhhhhh:

Şimdi girdim eve uzanıyordum aklıma geldi bir anda ayy dedim sonuçlanacaktı bir bakayım dedim çok heycanlıydım aksine bi anda sayfa dondu sinir oldum pc reset atmak zorunda kaldım açtım hemen girişimi yaptım ve ziyaretci sayfamda tebrik eden canlarımın msjlarını okudum ve konuya geldim hemen ve bir bir okudum yorumlarınızı inanın okadar moral olduki bana okadar mutlu oldumki ve biliyorumki ilk baslarda bu mektubu yolladıgımda hiç ama hiç umudum yoktu sonradan oylamaları gördükce cok farklı heycan olmuştu belki dersiniz alt tarafı bir yarış neden bu kadar heycan yaptın diye hemen acıklayayım ' ilk defa anneme olan özlemimi bir mektuba döktüm en içten duygularımı yazdım kimseye anlatamıyordum ben bunları kimseyle paylaşamıyordum ve ilk defa buraya gönderdim ve sizin o yumuşacık yürekleriniz beni 1. yaptı inanın siz olmasaydınız ve başka bir forum olsaydı kimse okuma bile geregi duymazdı biliyorum hepinizin kalbinde ayrı bir yerde beni tasıyan bir parcam var -hmm
sizlere cok ama cok icten tesekkürlerimi sunarım beni okadar cok mutlu ettinizki böyle deger vererek yazdıgım bir mektuba önem verdiniz okudunuz gözlerim doldu yemin ederim yaa :)

ayyh amma cok konustum çoooooooooooooookkk ama çooooooooooookkk seviyorum ben sizleri bitaneciklerim koruyucu meleklerim benim -hmm

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
bitterim tebrik ederim canımmmmmmmm:eek:

beni rahatsız eden birşeyi paylaşmak istiyorum ben oyumu yanlış kutucugu işaretledim hepsini en az 3 kere okudum sonra en son kendi yazdığımı tekrar okuyunca kafam gitti ve yanlışlık yaptım af diliyorum gerçi oyum sonucu değiştirmeyecekte olsa ben vicdanen rahatsız oldum paylaştım oohhh rahatladımmm

herkezin güzel yüregine :hhhhhh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitterim tebrik ederim canımmmmmmmm:eek:

beni rahatsız eden birşeyi paylaşmak istiyorum ben oyumu yanlış kutucugu işaretledim hepsini en az 3 kere okudum sonra en son kendi yazdığımı tekrar okuyunca kafam gitti ve yanlışlık yaptım af diliyorum gerçi oyum sonucu değiştirmeyecekte olsa ben vicdanen rahatsız oldum paylaştım oohhh rahatladımmm

herkezin güzel yüregine :hhhhhh:

tesekkür ederim bitanem -hmm

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitter bugun babasının yanında hastanede yoksa coktan buraya gelırdı sabah geldımı gorur artık ona bırazda olsa moral olur-hmm

gördüm gördüm:D
ehehe cidden çok ama çok moral oldu yavv :)
dün gece yatmadan diyorum yaa diyorum aceba mektup benim miydi :kptmya:
delirdim iyce diyorum birde ben degilde baskası oluyormuş hahah :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
yüreğine sağlık bitterim canım benim tebrik ederim biriciğim rabbim birdaha büyük acı vermesin çok zor bilirim :eek::eek::kupa::kupa::kupa::kupa:tebrikler bitenemmmm:eek::eek::iloveyou::iloveyou:

ksom senide tebrik ederim canımcım yüreğine emeğine sağlık biricik:kupa::kupa::kupa:

diğer katılan tüm arkadaşlarım emeğinize yüreğinize sağlık içimizdeki acılarımızı hüzünlerimizi birlikte paylaştık birlikte yarıştık benim için heğpimizi birinciyiz rabbim kimseye birdaha böyle büyük acılar özlemler yaşatmasın canım arkadaşlarımmm:eek::eek::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
cnm benım tacını gule gule kullan yaramazsın bazen cok :D
ama ıcı dısı temız pırlanta sın :eek::eek:
:eek: bitanem benimmm cok ama cok tesekkür ederim -hmm
yüreğine sağlık bitterim canım benim tebrik ederim biriciğim rabbim birdaha büyük acı vermesin çok zor bilirim :eek::eek::kupa::kupa::kupa::kupa:tebrikler bitenemmmm:eek::eek::iloveyou::iloveyou:

ksom senide tebrik ederim canımcım yüreğine emeğine sağlık biricik:kupa::kupa::kupa:

diğer katılan tüm arkadaşlarım emeğinize yüreğinize sağlık içimizdeki acılarımızı hüzünlerimizi birlikte paylaştık birlikte yarıştık benim için heğpimizi birinciyiz rabbim kimseye birdaha böyle büyük acılar özlemler yaşatmasın canım arkadaşlarımmm:eek::eek::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
allah razı olsun bitanem aminnn rabbim kimseye anne baba ve evlat acısı vermesin :gitme:
rabbim kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
hkbjob6.gif

Yarışmaya katılan bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.... Rabbim bizleri ağlatmasın ...Gülen yüzünüz solmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar