Özlem Dolu Mektup Yarışması Oylamaları

Özlem Dolu Mektup Yarışması Oylamaları

• Kullanılan toplam oy
    63
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bence 100 oy olmaz kızlarrr uzgunummmm:utandim:

Cunku ben okudum aglamakdan oy vermeyı unutmusum sonra aklıma gelınce geldım verdım.:utandim:

Hepsı o kadar ıcden o kadar bırbırınden guzel kı oylamayı bıle unutturuyor:teselli:

-kizginBide utanmadan itiraf ediyon,okuyup kaçtım diye:findik:
Sık sık profillere uğrayalım kızlar,bakın kim bilir kedijik gibi okuyup kaçan ve oy vermeyen bir çok arkadaşımız olabilir:gelbenimle:
Tutun kulağından getirin herkes oy kullansın..
Hedefim 100:protesto:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
-kizginBide utanmadan itiraf ediyon,okuyup kaçtım diye:findik:
Sık sık profillere uğrayalım kızlar,bakın kim bilir kedijik gibi okuyup kaçan ve oy vermeyen bir çok arkadaşımız olabilir:gelbenimle:
Tutun kulağından getirin herkes oy kullansın..

Ama amaa amaa vurma yaaa ben gerı dönup kullanmısdım o zaman oyumu.Yorumumda var oy kullandıgım gun bırakdıgımmm

D

d.melek

Misafir
ben inaniyorumki bu yarismada adalarimiz yarismakdan cok icindeki huzunlerini,kedererini paylasmak icin bu yarismaya katildilar.hepinize sabir diliyorum anne ,babalarini kayb eden arkadaslarim.bebek ozleyen arkadaslarimiza da bir an once minik kuslarina kavusmalarini diliyorum.cunki insan beegi olunca onunla bir cok aciyi daimi olmasada,biranlik unutuyor.bebeginin gulusu insanin morelini bir saniyede degistiriyor.hepinizin mektuplari cok duygulandirdi beni.agladim...oyumu bir cok arkadasima verirdim mumkun olsaydi,ama malesef bir arkadasima vere bilicem,onun icin 4.cu adayimiza veriyorum.Ama sakin unutmayinki,her birinizin mektubu bizim icin ayri ayrilikda degerli.bu sadece bir mecburi secim.hepinizi opuyorum canlarim...:eek:pucuk:

D

d.melek

Misafir
Sahmarancim beni de dovmezsen ben de itiraf edicem.ben de bir kac gun once okudum,ama acilen isim cikdigi icin oy veremeden cikmali oldum,simdi ziyaretci profilinde oy vermek teklifini grunce hatirladim,gelip oyumu kullandim :utandim: benim kafama vurma ama,olurmu?:utandim::utandim:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sahmarancim beni de dovmezsen ben de itiraf edicem.ben de bir kac gun once okudum,ama acilen isim cikdigi icin oy veremeden cikmali oldum,simdi ziyaretci profilinde oy vermek teklifini grunce hatirladim,gelip oyumu kullandim :utandim: benim kafama vurma ama,olurmu?:utandim::utandim:

Döfebilüüüüüüü:ciklet::ciklet::ciklet:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ama amaa amaa vurma yaaa ben gerı dönup kullanmısdım o zaman oyumu.Yorumumda var oy kullandıgım gun bırakdıgımmm
Ay bi kerem dövdüm işte,bir daha geri alalım enseye tokatımı dimi ama:findik:
cok komiksin ya sahmarancim,agladiktan sonra beni guldurdun.:D:D:D
:DBen yaptım oni,ben yaptım-kop
Hep gül emi.:kptmya:
ah kiyamam sana :D acidimi kafan? komik seyler.....sizlerin sakalarina doyum olmuyor....
Bende size doyamıyorum,ee ne olcek böyle yaa:findik:

:sokAy sendemi Brütüs yaaaa:bayil:
-kizginHadi bu sefer affettim seni

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Döfebilüüüüüüü:ciklet::ciklet::ciklet:
Sen benim gözlerime bir bakem
Off yaa ...Başıma ağrılar girdi yüreğinize sağlık arkadaşlar oylama yapmak zor gibi tüm duygular gerçek ve derin hepiniz bundan sonra gülün inşallah hiç derdiniz sıkıntınız olmasın bunlar son olsun.Herşey gönlünüzce olsun...:cicek:
Senden de bu güzel dileklerin için teşekkür ediyor,aynı temennileri sunuyorum.
Oy verdiğiniz içinde çok teşekkür ederim:cicek:
oy kullanan elleriniz dert görmesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :buyrun:

:buyrun:Aynen katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar