Oğlum için lütfen dua istiyorum...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
canım mesajını yeni gördüm çok üzüldüm inan seni çok iyi anlıyorum evlat denince biz anneler için akan sular durur..Rabbim şifa versin küçük Berat ımıza...benim oğluşla adaşlar..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canım alçıyı çıkardıktan sonra ekstra dikkat gerekiyorsa bir müddet daha alçılı kalması daha iyi olur sanırım. Çoğu gitti ama yine de sabır diliyorum
Lili'cim aynen çoğu gitti,azı kaldı.
Öncesinde çok fazla kafama takıyordum baktım sağlığımdan olacağım.
Rabbimden sabır diledim hep,şükür şimdi eskiye göre daha iyi bakabiliyor ve hamd edebiliyorum.
canım mesajını yeni gördüm çok üzüldüm inan seni çok iyi anlıyorum evlat denince biz anneler için akan sular durur..Rabbim şifa versin küçük Berat ımıza...benim oğluşla adaşlar..

Flamingo'cum;
Mucize bebişimizle adaşız demek.
Anne olarak canının bir parçası yavrunun,acılar içinde kıvrandığını görmesi hayatta hiç istemediği bir şey olsa gerek.
İnanın o hastahanedeki halimiz gözümün önüne geliyor,birde evin içindeki o ilk günlerim inan kendime şaşıyorum nasıl sabrettim ben diye.
Derdi veren Rabbim,dermanınıda sabrını da veriyor muş inan.

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
inş pazartesi çıkarırlar alçınızı yok canım hiç ağrısı yok allahtan düştüğündede fazla ağlamamıştı

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:dance:Alçımız bugün çıkardı doktorumuz canlarım
Eve gelir gelmez karnımızı doyurduk,az evvelde banyo yaptırdım-kop
şimdi oturuyor içeride
Tüm dilekleriniz için,bu kötü günümde beni yanlız bıakmadığınız için çok teşekkür ederim.
İyiki varsınız.
Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah.:dance:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Gözün aydın şahmaran çoook geçmiş olsun :huhuu:
çok şükür bitti Allah bir daha göstermesin inşaALLAH

Amin ablacım inşallah...Elimden tutup yürüyor yavaş yavaş.Dizlerinin üstünede oturuyor ama yinede hareketlerini sınırlıyor,kendisini çok sıkıyor.
Zamanla artık,zorlamadan kendine bıraktım artık:kedim:

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
Şahımm geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sana da dirayet versin çok zor bi anne için :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar