Oğlum için lütfen dua istiyorum...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Allah binkerce kez razı olsun canlarım benim.
Sabah doktorumuzda randevumuz vardı ve o kadar gergindim ki anlatamam.
İlk gittiğimiz hastahane çok pahalı geldi bize bir fülm ücretine 180 Tl ödeyince Eğitim Araştırma Ortopedi bölümüne gittik.Aman Allah'ım bir kuyruk,bir kalabalık inanın nevrim döndü.
Hiç ilgi alaka yoktu ama torpil olunca işimiz yine erken bitti sayılır.
Özetle kemiğimiz kaynamaya başlamış ve 18 gün sonra alçımız alınabilirmiş
Çok mutluyum ve hemen bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak istedim.
Allah binlerce kez razı olsun tekrar,dualarınız ve güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
-kop-kop-kop-kop-kop-kopCanım benim inan okadar çok sevindimki anlatamam-kop-kop-kop-kopİnşaallah rabbim dualarımızı kabul edicek şahım Rabbim yavrucuğunun şifasını nasib edicek o alçılardan kurtulup yine paşalar gibi koşup oynıyabilecek

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
-kop-kop-kop-kop-kop-kopCanım benim inan okadar çok sevindimki anlatamam-kop-kop-kop-kopİnşaallah rabbim dualarımızı kabul edicek şahım Rabbim yavrucuğunun şifasını nasib edicek o alçılardan kurtulup yine paşalar gibi koşup oynıyabilecek

Sayılı gün çabuk geçer inşallah en kısa zamanda koşup oynamaya başlayacak küçük paşa

İyiki varsınız canlarım-kop
Bir tek ben seviniyorum sanmıştım ama sizlerde yanımda oldunuz yaaa.Ne desem az inanın:eek:
Sizleri çok seviyorum,beni yanlız bırakmadığınız için:eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ne demek bitanem biz hepimiz burda aile gibi olduk birimiz sevinci hepimizin sevinci birimizin üzüntüsü hepimizin üzüntüsü oluyor yavrucuğunun iyi haberini aldığımda inan kendi çocuğumun sağlık haberini almışım gibi sevindim bitanem Rabbim birdaha böyle sınavlardan geçirmesin seni bebeğim

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ne demek bitanem biz hepimiz burda aile gibi olduk birimiz sevinci hepimizin sevinci birimizin üzüntüsü hepimizin üzüntüsü oluyor yavrucuğunun iyi haberini aldığımda inan kendi çocuğumun sağlık haberini almışım gibi sevindim bitanem Rabbim birdaha böyle sınavlardan geçirmesin seni bebeğim

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok guzel bir haber canim.inan cok sevindem allah bir daha yasatmasin bir tanem

Canımsınız!!!!
İyi ki varsınız,sizleri çok seviyorum!!!
Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah.

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Şahım canım kardeşim bak bende duydum ve geldim rabbim acil şifalar versin. henüz küçük kemikleri körpe oldugu için hiç bi sorun çıkmaz Allahın izniyle korkmana gerek yok paşama bol bol paça çorbası içir kemikleri kuvvetlensin. Seni sevgiyle öpüyorum canım Allaha emanetsin.

nur_54

Üye
Tepki
73
Canım bende yeni gördüm çok çok üzüldüm geçmiş olsun Rabbim şifa versin minik kuzuna çok dua edicem emin ol, çocukların kemikleri bünyeleri bizden daha sağlam ve kuvvetli çok zor biliyorum ama morelini yüksek tutmaya çalış Allah daha büyük hastalıklardan korusun evlatlarımızı tekrar geçmiş olsun şifalar olsun miniğine dualarımız seninle...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şahım canım kardeşim bak bende duydum ve geldim rabbim acil şifalar versin. henüz küçük kemikleri körpe oldugu için hiç bi sorun çıkmaz Allahın izniyle korkmana gerek yok paşama bol bol paça çorbası içir kemikleri kuvvetlensin. Seni sevgiyle öpüyorum canım Allaha emanetsin.
Canım ablacım seni gördüğüme nasıl sevindim anlatamam.
Evimde bu geçtiğimiz Çarşamba günü Mevlüdü ve Cuma günüde Duası vardı o yüzden bu hafta çok dolu geçti inan seni gördüğüm gün bile bir telaş içindeydimki anlatamam.
Artık son hazırlıklar yapılmış,millet teker teker gelirken ben seni gördüğüm an sitede kitlendim resmen söylemeden geçmek istemedim.
Geri sayım başladı ablacım,Rabbim nasip ederse haftaya Pazartesi yani 8 gün sonra alçısı alınacak yavrumun.
Ondan sonrası konusunda da bir arkadaşında 4 yaşındaki oğlunun aynı yerden kırılmış kemiği çok zorlanmışlar,hatta 15 gün ayağının üstüne basamamış.Yeniden yürümeye öğrenecek dedi bana..Atlatacağız bu zor günleri inşallah.

Ablam arayı pek açmadan yine gel,inan çok büyük enerji ve hayat verdin bana.Rabbim binlerce kez razı olsun senden,seni çok seviyorum.Her zaman içimdesin bilmeni isterim:eek:
Canım bende yeni gördüm çok çok üzüldüm geçmiş olsun Rabbim şifa versin minik kuzuna çok dua edicem emin ol, çocukların kemikleri bünyeleri bizden daha sağlam ve kuvvetli çok zor biliyorum ama morelini yüksek tutmaya çalış Allah daha büyük hastalıklardan korusun evlatlarımızı tekrar geçmiş olsun şifalar olsun miniğine dualarımız seninle...
Ablam Allah razı olsun.Artık alıştık sanırım bu şekilde yaşamaya.Hatta haftaya çıkaracağız bu alçıyı diyoruz da hayır istemiyorum çıkarmayın diye kafa tutuyor bize.
Eninde sonunda geçecek inşallah.Önemli olan isyan etmemek,hamd etmek.Rabbim daha büyük acılarını yaşatmasın bizlere inşallah.
güzel gelişmeler olmasına sevindim şahmaran ,dahada güzel haberlerini duyacağız inş.
İnşallah Hülyam,bakalım hayırlısı ile şu son 8 günde bir geçse.Ondan sonraki süreçte nasıl olacak gelişmeler inan bilemiyorum.
Tak bildiğim şu an Berat ve alçı bütünleşti sanki.Çıkarmayın diyor,başkada bir şey demiyor.Konuşuyorum bak oğlum eskisi gb yüreyecek,koşacaksın..Abin ile oynayacaksın diyorum ama çocuk aklı işte benimsedi.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet forumda yazmıştım aslında Cuma günü alçımız çıkacak diye ama maalesef işler bizim düşündüğümüz gibi gitmedi be canlarım.
Cuma günü doktorumuz tekrar film çekti,evet kemik tutmuş ancak henüz 6 hafta 25 aylık bir çocuk için erken dedi.
Yani alçı çıkar çıkmaz hareket etmek,hatta belkide yürümek isteyecek dedi.Şimdi bu alçının çıkması,kemiğin tekrar kırılması demek dedi.
Ayın 29'una kadar alçının çıkma süresi uzadı canlarım.
Zaten alçı çıktıktan bir süre sonra da yine Beratın koşmaması hatta çok fazla yürümemesi gerekiyormuş.
Maalesef çok mutlu haberler vermek isterdim ama maalesef şimdilik alçılı bacağımız ile mutluluğumuz ve beraberliğimiz devam edecek gibi...

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Vardır bu sürenin uzamasında bir hayır canım.Tekrar aynı şeyi yaşamaktansa varsın 29una kadar uzasın.Biliyorum zor ama beni asıl düşündüren alçı çıktıktan sonra koşmadan fazla hareket etmeden nasıl duracak oğlun :acep: Asıl sorun bu gibi geldi bana :uzgun:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
üzülme canım hayırlısı olsun doktorunda bir bildiği vardır
riske girmek istememiştir rabbim bol sabırlar versin sana bitanem

simurganka01

Daimi Üye
Tepki
2.589
:uzgun::uzgun: Çok üzüldüm... Özür dilerim ben yeni görüyorum.... :uzgun:

Öncelikle çok çok geçmiş olsun... Allahtan gelene diyecek sözümüz yok ne yazık ki buna da şükür demekten başka... Allahım sizlerin de minik yavrunuzun da yardımcısı olsun... Güç kuvvet versin... Oğlunuz tez zamanda eskisinden daha sağlıklı olsun...

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
şahmarancım benim oğlumda dün akşam çekyattan elinin üstüne düştü bileğini kırdı çok kötü bi durum 1 ay şimdi nasıl geçcek canım yaa seninki nasıl oldu iyleştimi

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
şahmarancım benim oğlumda dün akşam çekyattan elinin üstüne düştü bileğini kırdı çok kötü bi durum 1 ay şimdi nasıl geçcek canım yaa seninki nasıl oldu iyleştimi

Ayy canım kıyamam yaaa..
Çok geçmiş olsun cerenimo..
Doktor 1 ay verdi demek,inan ilk günler ne yapacağım nasıl olucak nasıl geçecek diyorsun ama alışıyorsun.
Zamanla alıştığın gb,çocukta alışıyor durumuna.
Bizim alçımız halen bacağımızda canım.Hatta bugün tekrar film çekildi artık çıkarma vakti geldi doktorumuz sanırım Pazartesi yeniden gelin dedi,çıkaracaklar...
Evet yeniden umutlanmak istemiyorum ama inşallah Pazartesi son bulur bu durumumuz.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Bu arada çok ağlıyormu canım,bana doktor ağrı kesici Parol ve Pedifen vermişti.
Ben hep içirdim,hatta bacağının ağrıdığını anlamıyordu sanırım,hep karnım ağrıyor diyordu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar