Oğlum için lütfen dua istiyorum...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ablam,kız kardeşim,yengem ve yiğenlerim geldi geçmiş olsun ziyareti için.
Onların gelmesi bile bana acayip bir güç verdi.
Allah her birinizden razı olsun canlarım.
Haftaya doktorumuz ile ilk randevumuz var,yeniden film çekilip kemiğe bakacaklar,kaynayıp kaynamadığına yani.
Ablamın söylemlerine göre çocukların kemik yapıları çabuk geliştiği için 1 hafta içersinde etkisini gösterir diyor inşallah söylediği gibi olur.
Belindeki alçı çok rahatsız ediyor,hani o olmasa hareketlerini birazda olsa kontrol edicek rahatlayacak ama..
Önümüzde uzun bir yol var,Rabbim sabırlardan sabır,çok büyük güç verir inşallah.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Şahmaran çok geçmiş olsun , çocuklar işte böyle büyüyor ama anne olarak onların yaşayacağı acıları biz çekebilsek keşke.
Allah sabır versin ikinize de canım , inşallah ileride hayatını etkileyecek bir durum olmaz eski sağlığına bir an önce kavuşur , dualarım sizinle.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
O akşam yaşadığımız hastahanedeki ambulans sıkıntısı sebebi ile Haber Türk saat başı haberlerinde ''Ambulans Skandalı''olarak haber yapıldı.
Saat başı izleyebilirsiniz,gerçi ben görünmek istemedim ama eşim konuşuyor tabi bide Berat'ın o hali hep görünüyo canlarım:mendil:

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
sahmaran oncelikle gecikmeli gecmis olsun dediyim icin ozurdilerim. kafam oyle doluki her evin kendine ait sorunlari oluyor oncelikle cok cok gecmis olsun benim yaramazimda 12 yasinda otobusten dusup kolunu kirdi 3 ay kolunda demir alci vardi. kuru uzumu yanindan eksik etme hosafinida icir , burdaki dr. bile hayret etti cabuk kaynadi kemik diye, acil sifalar dilerim.

zer

Aktif Üye
Tepki
125
Allah sifa versin hemen sagligin kavusdursun insallah
Dualarim seninle
Aile birlik oldumu atlatilmicka hic bisey kalmaz
En guzel sekilde ustesinden geleceginizden eminim
:huhuu:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet aile birlik olunca inanın atlatamıyacağı sıkıntı bir nebzede olsa azalıyor.
Geçtiğimiz Pazartesi günü ilk doktor randevusuna gittik.Hemen film çekildi ve kemik yerinden oynayıp oynamadığına bakıldıki şükürler olsun kemik oturtulduğu gb yerinde kaynamak için bekliyor.
Hatta doktor eski ve yeni halini ekrana yansıtınca bir an ben o kadar sevindimki kaynamış kemik sandım ama ben sadece öyle görmek istediğim için gördüm.
Evet haftaya yeniden gideceğiz,her hafta rutün doktorun yanında olacağız.Ama kemiğin kaynama süresi en az 2 ay dedi.Bu şekilde yani belden açağısı alçılı,bir şekilde kalacak bebğim.
Ama zamanla kendiside alışıyor bu durumuna.Annemle konuşurken bile benim bacağım kırılmış diyebiliyor,hatta bir ayakkabısını giymek istiyor,diğer çiftinede anni giydirme o bacağım kırık diyor.
Rabbim bir an evvel bu sınavından geçmeyi nasip etsin bizlere.
Ama şunu da söylemeliyimki inanın çok zor geçiyor günlerim.
Yinede tüm destekleriniz için çok ama çok teşekkür ediyorum.
iyiki varsınız,Allah sizlerden razı olsun.

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Canım benim bu uzun bir yol,senin de anlattığın gibi .
Ama merak etme dualarımız hep sizinle ..
Sürekli buradan gelişmeleri okuyorum bir an önce evladın iyileşir inşallah :):huhuu::huhuu:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
cok cok gecmis olsun canim benim.yeni gordum konuyu.insallah iyy olacakdir.kendini uzme.allah yardimcisi olsun insallah.tez bir zamanda guldursun annesinin yuzunu.uzme kendini tammami.dualarimiz seninle

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canlarım dün itibari ile 14 günü geride bıraktık.Zamanla alıştı o da şu anki durumuna evet çok zorlanıyoruz halen devam ediyor.
Özellikle gece hiç uyuyamıyor diyebilirim.Hep sırt üstü yatınca ağrıları oluyor ve bu sebeple saat başı kalkıyor.
Ama ilk günlere göre baya yol kat ettik,en azından yattığı yerde oynamayı öğrendi.Eski hareketli günlerindeki gibi değiliz ama kendiside artık zamanla düzeleceğinin farkına vardı.
İyi temennileriniz için,güzel içten samimi duygularınız için teşekkür ederim canlarım.
Kalan gün sayısını da ekler ve kaçarım: 45:sinifsinif:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayy çok üzüldümm Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir canım benim ya :uzgun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ayy çok üzüldümm Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir canım benim ya :uzgun:

:uzgun:İlknurum teşekkür ederim canım.
Yine az evvel ağlaya ağlaya uyandı,inan ikna edene kadar canım çıktı.Birde tutamıyorsun ki kucakta..15 kilo idi şimdi oldu 30 kilo.
Rabbim tez zamanda eski sağlığına kavuşmayı nasip eder inşallah.

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
çok geçmiş olsun şahmarancım çok üzüldüm canım benim kıyamam ben ona inş en kısa zamanda iyleşir kendini üzme dualarım seninle

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Allah (CC) sabır ve güç versin sana şahım bu günlerde geçer inşallah
çocuk hastalığını çekmek çok zor ama ne yapacaksın başa gelen çekilir canım
ilikli kemik kaynat çorba yap içir çabuk iyileşir kırığın ilacı kemik suyu derler eskiden beri
rabbim acil şifalar versin kuzuna inşallah bitanem:teselli:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm
rabbim sana sabır oğlunada acil şifa versin oğlunun işide çok zor sürekli yatağa bağlanmak hele çocuk yaşta inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok çok geçmiş olsun canım.Anne olarak duygularını okadar iyi anlıyorum ki ... Onlara küçücük bişey olduğunda bile çekilen acılar anlatılamaz.Nasıl için acımıştır oğlun acı çektikçe.Nasılsınız şimdi :acep: Rabbim sabır versin,şifa versin inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar