Netten İtiraflar

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Eşim iki yıldır çocuk için baskı yapıyor. Kendimi hazır hissetmediğimi söylüyordum. Geçen hafta eşime, "Çocuk yapalım" dedim. Mutluluktan havalara uçtu. Bendeki değişimin sebebini sordu. Artık çocuk istediğimi söyledim. Yalan! O kendini beğenmiş annen çocuk yapmak için erken dedi ya, sırf ona inat senden bir çocuk yapacağım.alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Bir yıllık tedavinin sonuna gelmiş gibiyiz. Hastamız dört nala ölüme koşuyor. Akciğer kanseri teşhisi konulalı bir yıl oldu. Bir türlü tedavi edemedik. İki cerrahi müdahale geçirdi ama o illet hastalık sürekli bizi atlattı, sürekli bir yerlere sıçradı. Artık sona geldik galiba. Hastanede yatıyor. Nefes alabilmek için çıktım. Kırk bir yaşında birisinin ölümünü bekliyorum. Site sakinleri size sesleniyorum; kendiniz için olmasa da sevenleriniz için sigarayı bırakın.:alsana:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Babam annemi kaçırmış. Annem; tarlaya, abilerine yiyecek ve su götürmüş. Boşları almış, inekleri önüne katmış, eve dönüyormuş. O zamanlar telefon mu varmış da babam haber verseymiş. Nasip olacak ya bir kere; annem tamamen tesadüf sonucu babamı yolda arabayla görünce, arabaya atladığı gibi yallah. Hem de elindeki kapları ve inekleri orada, yolun ortasında bırakarak. Ne aceleleri vardı acaba?:findik:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Yine yaz geldi, yine başladı benim ayakkabı derdim! Ayaklarım geniş, hem de tabanlarım düz. Dolayısıyla herkes şıkır şıkır ayakkabıları giyerken ben bu yazı da sporlarla geçireceğim. Yine ayak kokusu, yine çorap derdi ve dolapta duran ama giyilemeyen fırfırlı etekler. Hoş geldin yaz yani!:aglayan:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Kardeşim misafirliğe gittiğimiz evin balkon demirine kafasını sıkıştırmıştı. Annemler el birliği ile kurtardılar. Kardeşim bununla yetinmedi. Yarım saat sonra balkon demirlerinden aşağıya sarktı. Annemler ellerinden yakaladılar. Annem çok kızdı ve onu banyoya kilitledi. On dakika sonra banyoda bir gürültü koptu. Kapıyı bir açtılar ki kardeşim üstüne çıkarak lavaboyu kırmış. Annem sinirden öldü tabii!:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Dört yaşındaki yeğenim dayısının oğlunun kulaklarını tutup iki yana açtı ve, "Tepçe tulak nasılsın?" dedi. Dayı oğlunun üzüldüğünü görünce, "Ücülme. Ben de tepçe tulağım bak" diye teselli etti.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Çok çocuk doğurmama ve hamileliklerimin her birinde çok kilo almış olmama rağmen, zahmetsizce kilo verebildiğim için halen 38 bedenim. Ama tüm giysilerim 40 veya L beden. Kesinlikle vücut hatlarımı belli etmeyen tarzda ve kesinlikle dekolte yok. Son üç yıldır sadece yüzücü mayosu giyiyorum. Bikini veya kadınsı mayo devri bitti. Her üç ayda bir kendi isteğimle dört beş kilo alıp, yine sözde bir diyetle o kiloları zorla (!) veriyorum! Bunları yapmamın nedeni, artık genç kızlık çağında olan canım kızım. Yaptığı tüm sporlara ve çabalarına rağmen kırk 40 beden giyiyor. Bütün bunlar morali bozulmasın, kendini yalnız hissetmesin, sağlıksız beslenmeye başlamasın diye. İşe yarıyor mu? Evet! Peki zor geliyor mu? Evet; özellikle artık yaşımın ilerlediğini ve vücudumun bu günlerinin sayılı olduğunu düşündüğümde. Ama canım aklıma gelince bu üzüntü geçiveriyor. Geçmiş, istediğimi giydiğim günlerle dolu zaten. Annelik nelere kadir.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Tavla oynarken erkek karakteri seçtiğimde kimse oynamaya gelmiyor. Ben de en seksi kadını seçiyorum. Saatlerce beklediğim sinekler saniyesinde düşüyorlar. Güzelce puanlarını alıp yolluyorum. Bazıları sırnaşıp Msn adresi veriyorlar. Sırf onlar için sahte bir Msn aldım. Kameralarını açtıklarında çirkinsin filan deyip eğleniyorum.alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Kızım iki yaşındayken pazarda gördüğü sarı civcivler için ortalığı ayağa kaldırmıştı. Ona kıyamayan anneannesi, itirazıma rağmen, iki civcivi kutuya koydurup kızıma vermişti. Hayvan sevgisi güzel ama henüz erkendi. Güle oynaya eve geldik. Civcivleri bir leğene koyup odaya getirdik. Kızımla leğenin başına oturup civcivleri uzun uzun inceledik. Çok küçük olduklarını, dokunmaması gerektiğini, hatta annelerinin yanında olsalar daha iyi olacağını anlattım da anlattım. Sonra çok kısa bir süre mutfağa gittim. Otuz saniye geçmeden kızım elinde civcivle koşarak geldi, "Anne bak!" dedi. Sarı civcivden kahverengi bir şey sarkıyordu. Yavrum, sevgili civcivini nasıl seveceğini bilemeyince avucunda sıkıvermiş. Sıkmanın şiddetiyle iç organlar civcivin poposundan dışarı akmış. Doğal olarak yüzümü buruşturdum. Kızım, "Öldü mü? Öldü!" diye çığlık attı ve onu öldürmüş olmanın şokuyla sinir krizine girdi. "Hayır sadece ishal olmuş. İyileştirmesi için onu annesine vermeliyiz. Zaten ben de mutfak camından annesiyle konuşuyordum. Yavrusunu çok özlemiş" deyip civcivi balkona koydum. Daha sonra aldığımız iki küçük balığın akıbeti de buna benzedi. Kızım hayvanları hala çok seviyor. Umarım yaşadığı bu suçluluk onu ilerde kötü etkilemez.:aglayan:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Geçen yaz eşim işten yorgun argın geldi. Üzerini çıkardı, yere uzandı. O zaman dört yaşında olan kızıma dönüp, "Hadi kızım sırtımı bir çiğne de rahatlayayım" dedi. Tabi çocuk çiğnemenin sadece sakız ve yemek çiğnemek olduğunu sandığı için ağzını kocaman açarak babasının sırtını ısırdı. Eşim acı içinde kıvrandı. Eşimin sırtını çiğneyerek kızımıza nasıl sırt çiğneneceğini öğrettim. Şimdi dişlemeden sırtımızı çiğniyor.:Dalıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Kardeşimle kuzenim oyun oynuyorlardı. Kardeşim Kenan Işık olmuştu. Kuzenime sorular yöneltiyordu. Yedi yaşındaki kardeşimin sorusu ve şıkları: "Pamuk Prensesi öperek uyandıran kimdir? A) Mustafa B) Mehmet C) Ali D) Prens" Üç yaşındaki kuzenimin cevabı: "Ali mi?":findik:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Sözleşmeli öğretmenim. Her Ocak ayında sözleşmemi yenilemeye gittiğimde imza atarken kendimi milyon dolarlar üstüne sözleşme yapmış futbolcular gibi hissediyorum ve kasıla kasıla Milli Eğitim'den çıkıyorum.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Doktorda röntgen filmi çektiriyorum. Odada cihaza doğru arkamı dönmüş gidiyorum. Doktor "Ne kadar güzel, geniş omuzlarınız var" dedi. Tam arkamı dönmüş teşekkür edecekken annem gayet rahatsız bir tavırla benden önce yorumunu yaptı: "Travestilere benzetti kendini yüze yüze" Teşekkür ederim anneciğim, evde kalacağım sayende.:alsana:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Tatile gidip de neden bembeyaz geldiğimi soranlara "Bütün gün otel odasında oturup Lost'u izledim" diye haykırmak istiyorum ama utancımdan yapamıyorum.:findik:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Tatildeyken gemiyle tura çıktık. Gemiye ayak basar basmaz yakışıklının biri gözümüze çarptı, arkadaşımla gözümüzü ondan alamadık resmen. Tur boyu dans gösterileri olduğu ve kaçırılmaması gerektiği anons edildi. Bir kaç moladan sonra merakla beklenen dans gösterisi başladı. Gözümüze kestirdiğimiz, geminin en yakışıklısını, dansöz kıyafeti giymiş, göbek atıp gerdan kırarken gördüğümüzde yaşadığımız hayal kırıklığı ve şoku tarif etmek mümkün değil.:sokalıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Gece arkadaşlarla barda sohbet ediyoruz, herkes yurt dışında okurken annelerinin postayla çay ya da kazak yolladığını anlatıp gülüyordu. Utanıp hiç sesimi çıkarmadım, çünkü ben üniversiteyi evimden bir saat uzaklıkta okumuştum ve annem minibüsçü abilerle bana düdüklüde yemek yolluyordu.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Yıllardan bu seneydi arkadaşlarla eskişehirde yol kafeye gitmiştik. Burda canlı müzik dinliyorduk. Biz de bir parça isteyecektik ama bahşiş vermek gerekiyor mu diye teretdütte kaldık. En sonunda vermeye karar verdik. Bizim arkadaş mendilin içinde 500 binlira uzattı. Mendili alan adam parayı görünce şaşırdı tabi, adam demez mi buda ne?Herkes bize baktı ve güldü .. Baya rezil olmuştuk:findik:alıntıdır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar