Netten İtiraflar

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yıllardır kesmediğim top sakalımı kestim. Bana deli gibi aşık olduğunu söyleyen 1,5 yıllık karım, "Senin dudağının üstündeki ben mi?" diye sordu. Sizce aşık olduğuna inanayım mı? alıntıdır

:gul::gul:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Unutkanlık için doktora gidip çıkarken "Filmler sizde mi kalacak doktor bey?" dediğimde "Elinizde bir saattir tuttuğunuz ne hanımefendi?" dediklerinde ne yapılır, ne yapılır?alıntıdır
:ilknur:-hmm

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eskiden ıssız bir adaya düşsem yanımda sadece sevdiğim olsun isterdim. Şimdiki aklım olsa laptop'um, modemim ve cep telefonum yeter. Evet evlendim, evrim geçirdim, bu erkekler adamı böyle bozar işte.alıntıdır

:cak::gul:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yıllardır çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşan teyzem için aile büyükleri, sorunun direk sahibi eniştemle "Oğlum tedavi ol, gerekirse maddi olarak biz de size destek çıkarız." deseler de eniştem, "Biz daha bebeyiz, önce biz büyüyelim." deyip kestirip atıyor. Allah'ın huzurunda yemin ederim ki, eğer sorun teyzemde yani kadında olsaydı şimdiye kadar çoktaaan eniştem teyzemi boşamış ve ikinci evliliğini çocuk istiyorum bahanesiyle yapmıştı bile.alıntıdır
Fena bir itiraf olmuş:dusun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Pür dikkat televizyonda Pınar Altuğ'u seyreden kocama: ''Ne o, çok mu beğendin hayatım?'' diyorum. ''Yok be bebeğim, ona baktıkça seni görür gibi oluyorum.'' diyor. Susuyorum, hiç irdelemiyorum, kabul ettim gitti.alıntıdır

:dil::dil:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Elinde beyaz kağıda çizdiği karman çorman resimle "Anne nasıl olmuş sanat eserim?" diye peşimde dolanıp durdu küçük adamım. O kadar telaşımın arasında elbet hevesini kıramazdım, baktım ve "Oooooo çok yaratıcısın annem, aferin sana. Yeni bir Çallı mı doğuyor ne?" dedim. "Çallı ne anne?"dedi, "Ne denmez oğlum kim denir, o ünlü bir ressam." dedim. Tüm bu konuşmalara başından beri şahit olan çok ilgili(!) babası da, kafasını bile kaldırmadan "Hımmm ne güzel yapmışsın o çalı(!) resmini öyle." deyip muhteşem ilgisi ile gözlerimi yaşarttı. İnsan beklenti çıtasını ne kadar yükseltirse, hayal kırıklıklarının acısı o yükseklikle doğru orantılı oluyor. Ben bunu çok erken yaşta öğrendim. İsterdim ki küçük adamım bunu hiç ama hiç öğrenmesin. Anne baba olmanın bir kitabı yok biliyorum, tıpkı insan olmanın olmadığı gibi. Ama çok iyi bildiğim bir şey daha var ki, o da ne ekersen onu biçersin. Gün gelir o çalıya dolanırsın inşallah.alıntıdır

:gitme::aglayan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
6 gün önce 2,5 aylık bebeğim karnımda öldü. Kürtaja girerken yanımda kocam değil annem vardı. Kocam ne yanıma geldi, ne de arayıp sordu. Aynı evde yaşamıyoruz şu an. Bu noktadan sonra da evliliğimizin devam etmesi imkansız zaten. Ama bana söyler misiniz; hiç görmediğiniz, hiç dokunmadığınız, hiç koklamadığınız bir varlığı nasıl bu kadar çok özleyebilir insan? Nasıl görür onu her gece rüyasında? Hiç sahip olmadığı bir bebeğin yokluğunda nasıl böyle bir boşluk ve acı hisseder?alıntıdır

:aglayan::aglayan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
5 yılı evlilik olmak üzere, 8 yıldır beraberiz. Onu hala çok seviyorum, sevildiğimi de biliyorum. Ama ilk günkü aşk yok, bunu da biliyorum. Ben ilgi istiyorum, iltifat istiyorum. Gün içinde birçok iltifat işitip, evde "eh işte" muamelesi görmek istemiyorum. Vazgeçilmez olmak istiyorum. Kaybetmekten korkulan biri olmak istiyorum. Ayrılsam mutsuzluktan öleceğim günler kısa olmayacak, ayrıldığıma da değmeyecek, sevdiğin halde ayrılmaya değecek bir şey yok ortada... Peki o zaman ben neden sık sık ayrıldıktan sonraki hayatımı planlıyorum. Beynimin içinde çat diye "Boşanmak istiyorum." diyorum.:sigara::sigara:alıntıdır

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Çalan bır telefon.Numaramızın TEK le ılgısı olmadıgı halde "TEK mı?" dıyen bır ses.

Ahanda tam benlık bır durum ve cevap zamanı....

"Hayır TEK degıl ÇİFT"

NOT:Bendekıler netten alıntı degıl.Hayatımın parcaları :gul:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eski eltim "Çocukken annemi sinirlendirdiğimizde kardeşim evden kaçar, annem bir süre arkasından kovalar ve onu yakalayamayınca dönüp beni döverdi." diye anlatırken, "Sen neden kaçmıyordun?" dedim. "Niye mahalleye rezil olayım? Evde dövünce kimsenin haberi olmuyordu." dedi. Herkes bunu çocukça bir gurur olarak görüp gülerken, benim içim acıdı. Hala aynı mantıkla evinde, bu sefer kocasından dayak yiyip yine kimseye rezil olmamak! Ailesinin canını yakmamak için susarak kendi canını yaktığını ben biliyorum.alıntıdır

:kizdim::kizdim:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Benim kuzenim Master yapmak için Amerika'ya gitmişti orada para kazanmak için bir Türk konsolosun torununa bakıyordu biz bir gün Amerika'yı aradık annem kuzenimle konuşurken babam baktığı çocuğun ismini sordu bende şaka olsun diye Nuri dedim babamda demez mi Nuri'nin ingilizcesi ne ?:gul::gul::gul:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Yeni çıkan belediye otobüslerine arkadaşımla birlikte bindik. (mercedes otomatik) Otobüsde cep telefonlarının kapatılması için cama 'rahatınız için cep telefonunuzu kapatınız'yazısı asılmış. Biz bu yazıyı okuyunca telefonları kapattık. Ama bir adam bağıra bağıra konuşuyor.Yaşlı bir hanım teyze de adamın omuzuna dokunarak camdaki yazıyı okuttu. Adam yazıyı okuduktan sonra hiç istifini bozmadan hanım teyzeye dönerek ''valla benim rahatım çok yerinde sizinkini bilemem'' dedi ve konuşmaya devam etti.Tabi biz dağıldık.
:D:D:D:D:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar