Netten İtiraflar

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Askerlik anımı anlatmak istiyorum... Bi gün tüm askeriyeyle beraber 23 nisan senliklerine gittik. Tabi orada esas durustayız. Dikkatimi ceken bisey oldu; yaslı bi kadın karsıma gecmis bana uzun uzun bakıyor. Daha sonra yanıma geldi "hayırdır teyze" dedim "neye bakıyorsun" O bana ne dese iyi "oglum" dedi "silah mı uzun sen mi uzunsun onu ölcmek icin bakıyorum" ......Ha bu arada benim boy 1.55

alıntıdır

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İstanbul fatihte arkadaşımda kalmıştım. sabah uyuyordum ki tuhaf bir sesle uyandım. ses camiden geliyordu. ve imam yeni uyanmış olacak ki ses denemesi yapıyordu.. _eşhedü... deneme deneme...eşhedü... tabi ben koptum ve bir daha uyku tutmadı
:gul::gul::gul::gul:

alıntıdır

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ortaokuldayız(sene 1994).iş-teknik dersinden sınav vardı.soruları yan sınıftan aldık ezberliyoruz.ilk soru ''elektrik nedir?'' arkadaşım geldi bana sordu, benimde esprili kişiliğim üzerimde yaa başladım ''elle tutulmayan gözle görülmeyen dokunulduğu zaman cin gibi çarpan şeye elektrik denir''gitti bu sonra.
Sınava girdik sonuçlar açıklandı herkes 100 almış bu 90 almış.Yana yakıla geldi biz işin aslı nedir diye düşünürken anladık tabi elektriği söylediğim gibi yazmış.
Aramızda geçen konuşma:
-nee öylemi yazdın?
-eveeet
-nasıl yani ''cin gibi'' de yazdın mı?
-niye yazim saf mıyım ben.

alıntıdır

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bir akşam kardeşim beim yatagıma yatmış uyandırmak istemedigim için ben onun yatagına yattım.neyse bir süre sonra kalk yerine yat dediler,dalgın bir şekilde yataga uzandım,nekadar zaman geçti bilmiyorum bir ara kulagıma levent yüksel\'in GEL YATAGIMA GEL nakaratı gelmeye başladı herhalde komşu arabanın radyosunu açık unuttu diye dışarı baktım ama degil tekrar yattım aynı ses. yakınımızda restoran var bu saatte açık olmaması lazım polise haber vereyimde ilgilensinler dite aklımdan geçiriyorum ama dikkat ediyorum dışarı çıkınca ses kesiliyor yatınca başlıyor GELL YATAGIMA GEEELLL{NEDENSE HEP AYNI YERDE DENK GELİYOR}nedense sonradan yastıgın altına bakmak geliy6or aklıma birde ne göreyim kardeşim radyoyu yastıgın altında unutmuş .zaten o saatten sonra uyku tutmadı ama gülmekten hem ben hemde ailem neredeyse altımıza yapacaktık o günden sonra her gün yastıgı kontrol ediyorum

alıntıdır

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:
alıntıdır

okurken annemle telefonda konuşuyordum bianda öyle bir kahkaha attımki annem okadar komik ne anlattım ki öyle güldün kızım dedi bende anne sana değil okuduğum bir yazıya diyince annemde neymiş banada oku diyince okudum annemde ayyyyyyyyyyyyyyy burda daha çok koptum kızlar eeee kız doğru söylemiş ilk beşini izlemezse nasıl anlasın 6. sını diyince kızlar gülmekten kendimi alamadım halada kendimde değilim:gul::gul::gul::gul::gul::gul: yaaa annecim canımsın annem yaa

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
kızlar bu netten alıntı değil teyzem ile abimin arasında geçen bir dialog o sıralar bizim sülalede epey bir gırgırı yapılmıştı neyse olayı anlatayım

teyzemin oğlu yani abim annesinin evine plazma tv almıştı onun kurulumunu servis gelip yaptıktan sonra abim teyzeme demiş ki anne gel yeni televizyonunda bir film takalım cd ye de seyredelim ana oğul diyince teyzemde mutfağa geçerek tamam sen filmi koy ben geliyorum demiş abim anne gel film başladı teyzem filmin adı ne 24 saat teyzem vişş amaannn film çok uzundur şimdi sen başka film koy onu izleyelim :gul::gul::gul::gul:demiş canım teyzem nasılda güldürmüştü bizi sülalede epey bisüre konusu geçmedi anlatıp anlatp gülüyorduk

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
İstenmeyen son

Kendimi Bihter'e çok benzetiyorum ve o acı çektikçe kendi hayatımı düşünüp efkarlanıyorum. Aramızdaki tek fark ben onun gibi sadakatsız bir kadın değilim. Ama ben de onun gibi sevdiğim kişileri benden çok daha vasat görünen evcimen tipli kadınlara kaptırdım, ben de hep yanında olmak istediklerime uzaktan bakmak, onları uzaktan sevmek zorunda kaldım. Artık Bihter'in mutlu olmasını istiyorum. O üzüldükçe ben de kendi hayatımı düşünüp kahroluyorum. Dizinin sonunu kitaptan biliyorum ama bir mucize olsun ve Behlül Bihter'i seçsin istiyorum. Sanki sonu çoktan belli olan bu kader değişirse benimki de değişebilirmiş gibi hissediyorum.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Seyir halindeyken, yolda yuvarlanan pet şişeyi ezmek için sakın direksiyonu kırmayın. Eğer şansınız yaver giderse arkadan gelen size çarpmayabilir. Ancak, pet sandığınız şişe cam olabilir ve süratle fırlayıp yandaki aracın lastiğinden sekerek geri dönebilir. Aracınıza bomba düşmüş kadar zarar verebilir. Çocukken de yolda gördüğünüz nesnelere tekme atmaktan zevk alan biriyseniz manzaraya kahkahayla gülebilir, polisten ceza yerine fırça yiyebilirsiniz. Tecrübeyle sabittir.alıntıdır

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
, Erkek , 31 , Ankara

O dul bir kadın, bense artık sadece kağıt üzerinde olan bir evliliğin aktörü. O başka bir dinden, bense aileden yetişme geleneklerinden ve dininden kopamayan bir adam. O orta halli, bense belki zengin denebilecek türden. Onun hesap vermekten korkusu yok, benimse hesap vereceklerimin sonu. Ve bütün bunlara rağmen her anım onu düşünmekle geçiyor, aklımdan çıkamıyor. Ona aşığım ama o bilmiyor, kimse bilmiyor. Bu sorunlar nasıl çözülecek bunu da ben bilmiyorum.alıntıdır

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kadın , 30 , Ankara

Yiyecek içeceklerin barındırılan kapların plastik ve türevi olması çocuklarda zeka geriliğine neden olabiliyormuş, o yüzden mümkün olduğu kadar cam saklama kapları ya da şişeler kullanmak gerekiyormuş. Haberlerde izledik annemle. Dönüp bana baktı "Canım nerden bilebilirdim ki? Hem bizim zamanımızda her şeyimiz plastikti, cam yoktu doğru dürüst ama haklısın yine de benim suçum." dedi. Biz ailecek çok espritüeliz vesselam.alıntıdır

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Erkek , 27 , İstanbul

Çiğ süt emmiş
Üniversiteden 6 yıllık arkadaşınızdır. Hayal bile edemeyeceği iş için referans olunur, iş görüşmesinde neler sorulacağı söylenir, İngilizce görüşme için yardımcı olunur, sizin ısrarlarınızla işe alınır. Ev bulana kadar misafir edilir, tuttuğu eve kefil bile olunur. Yapacağı iş öğretilir, siz işleri yetiştirmek için akşam 8'de çıkarken, onun akşam 6'da çıkmasına ses çıkarılmaz. Bir de bakarsınız ki, dönmüş sizi müdürünüze şikayet etmiş ve ayağınızı kaydırmaya çalışıyor. Velhasılı kelam, insanoğlu çiğ süt emmiş. alıntıdır

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kadın , 42 , Aydın

Vahşi kedi
Aslında son derece uysal bir kişiliğe sahip olan ben, nedendir bilmiyorum ama bir süredir saygısızlığa ve haksızlığa hiç tahammül gösteremediğim için önce uyarmakla başladığım konuşmaları, muhatabı olan insanlar hala umursamaz tavırlarla karşılık verdikleri için kavgayla bitirir oldum. Durumumun farkına da, saygısız bir adamla yaptığım son tartışmadan sonra kocamın "Vahşi kedim benim, seni artık bir karate kursuna göndermek şart oldu. Yoksa bir gün hastanede bulacağım." deyince vardım. alıntıdır

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kadın , 28 , İzmir

Yardımsever
Her hali ve tavrından bir yakınlaşma çabası içerisinde olduğunu belli eden yöneticimin, karısının kadın hastalıklarından dolayı rahatsız olduğunu duyduğumda yanına gitmiş ve "Sizin için yapabileceğim bir şey var mı?" diye sormuş olamam değil mi? Yok yok, kesin demedim. alıntıdır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar