Netten İtiraflar

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Bundan yillar once izmirin bornova semtinde ust gecitin orada minubus bekliyorduk ben ve arkadasim.yanimizdada bir polis memuru duruyor.ust geciti kullanmayip alttan karsidan karsiya gecmeye calisanlara yeni cikan uygulama sebebi ile 20 bil lira ceza yaziyor.tabii polis bizim yanimizda bu uygulamayi yapiyor ve karsidan bizim tarafa gecmek isteyenler polisi goremiyorlar.biz birde baktik bir amce alttan geciti kullanmadan gecmeye calisiyor.yanimdaki arkadasa dedim yazik amca ceza vermesin isaret ette gelmesin dedim.benim arkadas elini kaldirdi git anlaminda amcada ona selam verildigini sanip oda selam verdi.arkadasim yine ya dayi git diye elini kaldirdi ama amca iyice hem yoldan geciyor hemde basini onune egip selam veriyordu.ne yaptiysak olmadi.amca karsiya geldi ve cezayi verdi.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Ortaokuldayız(sene 1994).iş-teknik dersinden sınav vardı.soruları yan sınıftan aldık ezberliyoruz.ilk soru ''elektrik nedir?'' arkadaşım geldi bana sordu, benimde esprili kişiliğim üzerimde yaa başladım ''elle tutulmayan gözle görülmeyen dokunulduğu zaman cin gibi çarpan şeye elektrik denir''gitti bu sonra.
Sınava girdik sonuçlar açıklandı herkes 100 almış bu 90 almış.Yana yakıla geldi biz işin aslı nedir diye düşünürken anladık tabi elektriği söylediğim gibi yazmış.
Aramızda geçen konuşma:
-nee öylemi yazdın?
-eveeet
-nasıl yani ''cin gibi'' de yazdın mı?
-niye yazim saf mıyım ben.:Dalıntıdır

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ortaokuldayız(sene 1994).iş-teknik dersinden sınav vardı.soruları yan sınıftan aldık ezberliyoruz.ilk soru ''elektrik nedir?'' arkadaşım geldi bana sordu, benimde esprili kişiliğim üzerimde yaa başladım ''elle tutulmayan gözle görülmeyen dokunulduğu zaman cin gibi çarpan şeye elektrik denir''gitti bu sonra.
Sınava girdik sonuçlar açıklandı herkes 100 almış bu 90 almış.Yana yakıla geldi biz işin aslı nedir diye düşünürken anladık tabi elektriği söylediğim gibi yazmış.
Aramızda geçen konuşma:
-nee öylemi yazdın?
-eveeet
-nasıl yani ''cin gibi'' de yazdın mı?
-niye yazim saf mıyım ben.:Dalıntıdır

Süper ya:nazo::nazo::nazo:

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
degerlisemsem, Kadın, 31, İstanbul
Share
Tavşancık
Ortaokul 1. sınıfa başladığım sene. Canım annem, kıt kanaat geçindirirken evimizi arttırıp biriktirdiği parayla bana güzel bir kolye aldı. Öyle güzel öyle sevimli bir tavşan ki. Kulakları dimdik, şöyle profilden bakıyor. Üstelik altın. Yıllarca taktım onu. Mutlu gururlu. Gel gör ki büyüdüm ve öğrendim ki Playboy tavşanıymış bu sevimli şey. Hala durur o kolye. Canım annem hala bilmez Playboy tavşanın ne olduğunu. Ah annecim ah...

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
teoman111, Erkek, 34, Ankara
Kız
Kendimi bildim bileli, hep kızların peşinden koştum ta ki evlenene kadar. Türlü laflar ve sözlerle kızlarla ilişki kurmaya, gidebildiğim kadar ileriye gitmeye çalıştım. Nereden ne çıkarabilirim acaba felsefesiyle ömrüm boyunca çabaladım, yılmadım, yıldırdım, azmettim, başardım, kaybetsem inandırıp kandırdım. Neyse, sadete geleyim. Karım bir kız çocuğu dünyaya getirecekmiş...

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
verzogen, Kadın, 25, Ankara
Sabır
"Acıya sabredersin ****net olur, insanlara sabredersin hoşgörü olur, dileğe sabredersin dua olur, sevgiye sabredersin aşk olur... Sana sabrediyorum, bir b.k olduğu yok" dedi. Beklentisi olan dünyevi zevkini böyle ulvi cümlelerle ifade edebilmesindeki şaşkınlığımı yenip, "maneviyatının" gelişmesi için biraz daha sabretmesine karar verdim.

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Komşumuz 1 aylığına memlekete gitti ve o süre zarfında muhabbet kuşunu bize verdi. Bizim evde zaten bir kuşumuz olduğu için, seve seve kabul ettik bakmayı. Kuşu verirken “Dişi olduğu için konuşmaz bu, gıkı bile çıkmaz.” dedi. Bizimki de sürekli “Öpücük, öpücük aşkım” diyen bir geveze. O kadar çok tekrar etti ki bu cümleyi, bir ayın sonunda diğeri de öğrendi bunu söylemeyi ve artık iki “gevezemiz” oldu. Demek ki neymiş, konuşamayan kuş yokmuş, doğru eğitim varmış!

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
neşeli_hayat, Kadın, 24, İstanbul
Bekliyorum
Eski sevgilimi sahte hesabımdan malum arkadaşlık sitesinden ekledim. Bir güzel içimdeki kini kustum. O da yetmedi gruplardan telefon numarasını yaydım. Peki şimdi mi? Duvarıma beni savcılığa verdiğini yazmış. Kara kara hazin sonumu bekliyorum...

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
mafeles, Kadın, 26, İstanbul
(Bed)Dua
Az önce bankada benden önceki kadının trafik cezasına içli içli bakarken yakaladım kendimi. O değil de ne diye "Allah'ım benim de trafik cezasını ödeyeceğim bir arabam olsun" diye niye dua ediyorum ki? Doğru düzgün dua etsene be kadın!

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
PORTAKAL_SUYU, Erkek, 32, Adana
Ayın müşterisi
Arabasıyla bir haftada 6 defa kaza yapan arkadaşım, servis tarafından "Ayın müşterisi" ilan edilmiş!

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
ölüruhlarormanı, Kadın, 19, İstanbul
Kendisine gelen hediyeleri teyzeme verip "Al bunları, ben giymem. Bunların hepsi de yaşlı işi. Sen giy" diyebilen 85 yaşında bir anneannem var.

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Konstantinapolun_Kızı, Erkek, 35, İstanbul
Gel
Yanındaki abimizle yan masada yemek yerken, lavabo için kalktın. Bir kat çıktın. Hemen geri döndün. Sonra gelip masandaki 125 kiloluk abimize kedi gibi boynunu büküp "Yaa, korkuyorum beeaan, sen de geaal" dedin ve o dalyan gibi adam yemeklerle kendinden geçmiş haldeyken ani bir hamleyle sekerek seninle tuvalete kadar geldi ya, dünya ahiret bacımsın, alnından öpüyorum senin.

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
yokoluversemm, Kadın, 29, İzmir
Kaynana evi
Yaz tatillerinin vazgeçilmezi babaannemin köyüne gitmekti bizimkiler için. Yine yer yatağı, annem, babam ve ben dörtlüsünün vazgeçilmez rahatsızlığı içinde uyurken, annemin dürtüklemesiyle uyanmıştım. Annem; "Kalk kalk! İşemişsin! Beni de ıslatmışsın!" deyince ben gözlerim kapalı ayağa kalkmıştım. Nedense benim üstümde hiçbir ıslaklık yokken annemin arkası olduğu gibi yaştı. Her ne kadar hakkımı savunmaya çalıştıysam da boşuna. Bildiğim tek gerçekse; annem kaynana evinde altına kaçırmıştı işte!

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
DIEMCARPE, Erkek, 26, İstanbul
Herkes aynı masada
Çalıştığım şirketin yemekhanesinde üç kadınla ile aynı masada yemek yiyorum. Karşımda oturan şirketteki ilk sevgilim. Çarprazımda oturan şirketteki ikinci sevgilim. Yanımda oturan ise şirketteki yeni sevgilim. Her ay bu üçlü ile birlikte olmaya başladım ve hala hiçbirinin birbirlerinden haberleri yok. "Nerede benim diğer hurilerim?" diyesim var ama işin ucunda üç çuval inciri berbat edecek bir durum var.

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
brydn, Kadın, 24, Malatya
Düğün şarkısı
Düğün konvoyunda Zülfü Livaneli'den "Ey Özgürlük" şarkısını bağıra çağıra söyleyen bana alkış yok mu? Gelin ve damadın yüz ifadesini sormayın, bakamadım.

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
tuase, Erkek, 33, Sivas
Tatlı krizi geyiği
Tanıştığım bir kızdan da "Tatlı krızim tuttu" vecizesini duymayayım ya! Bu bahane değil, leğen gibi oldu popolar, yapmayın ama kızlar ya.
:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:ay bna cok güldüm sebebini anlamamış garibim:kptmya::kptmya::kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar