Netten İtiraflar

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Sünnetin nasıl yapıldığını çok merak ediyordum. Abimlerin sünnet düğününde kesim işlemini izlemeyi kafaya koymuştum. Bütün gün etraflarında dolaştım. Gözlerimi onlardan ayırmıyordum. Sonunda sünnetçinin işleme başlayacağını anladığımda olayı rahat izleyebileceğim birinin kucağına oturdum. Bütün hazırlıkları dikkatle takip ediyordum. Tam beklediğim an geldiğinde kucağında oturduğum kişi (amcamdı sanırım) benden su istedi. Su getirmek için odadan çıktım. Döndüğümde odanın kapısı kilitlenmişti! Büyük bir şok ve sinirle kapıya vurmaya, tekme atmaya başlamıştım. İçimden, "Niye şimdi su istedi sanki!" diye kızıyordum. İşin komik tarafı, uzun yıllar vakitsiz istenmiş su yüzünden o anı kaçırdığımı sandım. Su bahanesi ile sepetlendiğimin idrakine çok sonra vardım.:findik:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Annem hastalık hastasıdır. Uzun zamandır bin türlü bahane uydurup hastaneye yatmak istiyordu ama biz yatırmıyorduk. Bunun üzerine bol bol tatlı yiyerek şekerini çıkardı. Şimdi mutlu mesut hastanede yatıyor.:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Sekiz aylık hamileyim. Eşimle güzel bir cinsel hayatımız vardı ama karnım belirginleştiğinden beri, yani dört aydır tık yok. Adam resmen bana dokunamıyor. Bebek varmış! O bebeği nasıl yaptık acaba? Bir doğursam da kardeş kardeş uyumaktan kurtulsak. Kocamı özledim ya!:sokalıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
İlkokuldayken öğretmenimiz, "İstiklal Marşı sırasında arı soksa bile kıpırdamayacaksınız" derdi. Bir bayrak töreni sırasında çok çişim gelmişti. Sesimi bile çıkaramadan, olduğum yerde altıma yaptım. Marş bittiğinde ben koşarak kaçarken diğer çocuklar fal taşı gibi açılmış gözlerle bahçede oluşturduğum çiş gölüne bakıyorlardı.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Yağışlı havalarda sileceklerimi seri bir şekilde çalıştırmak istediğimde çevredeki arabaların sileceklerinin çalışıp çalışmadığına bakıyorum. Eğer çalışmıyorlarsa ben de elimle ara ara çalıştırıyorum ki beni acemi sanmasınlar.:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Önceki hafta gişemde sahte 50 Ytl çıktı. Gerçeği ile değiştirdim, sahteyi ben aldım. Delmeye kıyamadım, harcamaya da içim el vermedi. Bugün de bir 20 Ytl sahte çıktı. Şimdi ikisi de cüzdanımda. Ey bankalara sahte paraları yedirmeye çalışan sevgili halkım, unutmayın o paralar bankanın kasasından değil gişede çalışan bizlerin cebinden çıkıyor. Cebimdeki sahte 70 Ytl benim maaşımın dokuzda biri. Şimdi ne yapsam yeri olacak ki?:aglayan:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Gerdeğimiz özel olsun diye nişanlıma iki senedir cehennem azabı çektiriyordum. İki aydır tanıdığım özel ders hocama aşık oldum ve bekaretimi verdim. Bir ay sonra gerdek gecesinde nişanlıma ne diyeceğimi bilmiyorum.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Sekiz yıllık evliyim. Bir çocuğum var. Eşim artık ikinci çocuk istiyor ama ona inat ben istemiyorum. Sebebi on ay önce kürtaj olması. Artık sen ıstırap çek.:alsana:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
On yaşındaki kızım her gece, "Baba, sizinle yatabilir miyim?" diye sorardı. Sonunda dayanamadım, "Bak kızım biz karı kocayız; öpüşeceğiz, sevişeceğiz" dedim. Utandı. Bakalım, bir haftadır gelmek istemiyor. Kötü bir baba mıyım?:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Arkadaşlarım göz altlarıma koyduğum salatalık dilimlerini afiyetle yemişler. "Sen ne yiyorsun öyle?" dediğim arkadaşım katur kutur sesler eşliğinde cevap vermeye çalışırken gülme krizine giriyordum!:Dalıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Eve geç saatte dönüyorum. Kendimi korumak için biber gazı spreyi almıştım. Devamlı çantamda taşıyordum. İki gün önce eve dönerken arkamdan biri geldi çantamı kapmaya kalktı. O an panikle vermek istemedim. Adam, "Ya canın ya malın" dedi. Ben de çantadaki tüm paramı ve cep telefonumu vereceğimi söyledim. Elimi çantama soktum, biber gazını aldım, adama doğru sıktım ama rüzgar bana doğru estiği için ben etkilendim. Çantamın gittiğine mi yanayım, gözlerime mi yanayım! Gözlerim daha yeni kendilerine geldiler. Evdekilere dalga konusu oldum. Okuldaki arkadaşlara dalga geçmesinler diye göz ameliyatı olduğumu söyledim.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Bir buçuk yıl önce ayrıldığım sevgilim bana e-posta şifresini vermişti. Hala aynı şifreyi kullanıyor. Kendisiyle bir daha beraber olmayacağıma emin olmama rağmen istisnasız her gün e-postasına girip erkeklerden gelen mesajları silmekten kendimi alamıyorum.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Soldan profilimi sağdan profilime göre daha güzel buluyorum. Bu nedenle otobüse bindiğimde veya bir restorana gittiğimde hep sağ profilim gözükmeyecek şekilde oturuyorum.:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Nişanlımla bu yaz evleniyoruz. En büyük derdim onun annesine anne diyememek. Diyemiyorum ya, diyemiyorum! Niye üstüme geliyorsun nişanlımın annesi? Her telefon konuşmamızda yine bu konuyu açma diye, "Ses gelmiyor, duyamıyorum" numarası yapmaktan bıktım artık!:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Dört yıllık evliyim. İki yaşında çok güzel bir kızım var. Kızım abartısız her gün beni paylaşma konusunda annesi ile mücadele içerisinde. Sadece annesiyle değil herkesle. Doğrusunu isterseniz tercihimi hep kızımdan yana kullanıyorum çünkü onu çok seviyorum. Sevgili karım lütfen beni affet ama sanırım kızımızın sevgisi birazcık senin önünde.:dertli:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Yürürken kollarım, herkeste olduğu gibi ileri geri sallanmıyor nedense! Aklıma geldiğinde robot gibi görünmeyeyim diye kollarımı bilinçli olarak sallıyorum.:eek:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Küçüklüğümden beri kilo sorunu yaşadım. Sonunda, on beş yaşımdayken 18 kilo birden verdim. O zamandan beri sayısız kere kilo alıp verdim. Öyle bir iki kilo değil. En az 10 kilo alıp 10 kilo veriyorum. Yeni evliyim. Düğünde elbette ki zayıf ve güzeldim. Evlendiğim günden beri yine hızlı bir şekilde kilo alıyorum ama bu sefer aldığım kiloları veremeyecekmişim gibi geliyor. İçtiğim doğum kontrol hapları beni bir balon gibi şişirmekte. Kilo versem bile hapların yarattığı şişlik inmiyor. Hapları bırakamıyorum çünkü kocam çocuk istemiyor. Bunun vebalini niye ben çekiyorum? Hem hormon dengem bozuldu hem de git gide çirkinleşiyorum.:aglayan:alıntıdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Evli sevgilimin benimle olduktan sonra karısıyla aynı yatakta uyumasına sinir oluyorum. Bir de yanımdayken karısının aramasına, gelirken şunu al bunu al demesine sinir oluyorum. Bir de o kadının bir elinin yağda bir elinin balda olmasına. Herifçioğlu kadına haksızlık yapıyorum diye bir istediğini iki etmiyor. Bana gelince arabada bir iki tur, biraz alkol, canı isterse kebap sefası. Oh ne ala dünya!:alsana:alıntıdır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar