İsraili Kınayanlar Fan Kulubü..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Fındıgım haklısın uzatmaya gerek yok.Ama kendı adıma soylıyım benım dogrum dogru demedım haddım de degıl.Amaaa sadece ıcımı acıtan cumlesını soyledım.Nasıl bır savunmaysa iş bebek katilligine kadar geldi.Aksam eve geldıgımden bu yana hala sınırımı yatıstırabılmıs degılım.

Herhangı bır zat tutupda burada PKK hakkında da guzel sozler soylese yıne aynı tepkıyı verırdım kesınlıkle.Almanya da Belcıka da vs vs bisürü ülkede İsrail kınanırken burada Hem din kardeşi hem de Turk bızden(!)bırının bunları zıkretmesı oyle yaktı kı canımı anlatamam.Yazık cok yazık...

Canım benim hepimiz yetişkin insanlarız,gözü olan gerçeği görüyo,tabi açık olan

görmeyene göstermeye çalışıyoruz elimizden geldiğince ama anlamak istemiyosa napalım canım,inatla yanlış bildiğim doğru diyene yapacak bişey yok

yanlış inançlarıyla devam etsin yoluna

sen kesinlikle haklısın tepkinde,diğerarkadaşlarda,ben de sizler gibi düşünüyorum

Kuran da essemin yazdığı gibi hadi arapçasını geçtim Türkçesinden aç oku melek,İsrail soyunun taa o zamanlar ne kötü,pislik bi millet olduğu anlatılmış,

sen onların arasında yaşayarak malesef ki gözlerini gerçeklere kapamışsın,bir Türkten çok İsrailli gibi davranıyosun farkında mısın Melek,bu içimizi acıtıyo,çünki sen de BİR TÜRKSÜN

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Tabıkı kımseye dogrum dogrun olsun demıyorum.

Ama kımsenın dogrusunuda hakaretle karsılamıyor nefret ıcıne dusmuyorum.

Ama su durumdan nefret etmedım mı?Hemde cokkk sonuna kadar nefretteyım.

Melek boyle dusunuyo dıye degıl bu dusuncelerını dıle getırırken kanım canım dinim ulkem alet edıldıgı ıcın,benım dın kardeslerıme cocuk katılı dedıgı ıcın!!!

Onun dısında melek benım kın ve nefretımı bıle haketmıyor.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Siladayim tukrler karsi cikmasaydi,Irlandiyadan gelen gemilerdeki gibi onlara hic bir sey olmuycakdi.Ama sopalarla karsilik verildiginde,onlarda yaralandiklari icin ates acmislar.O gunu 6 gemi gelmisdi,Israil hic birisine dokunmadi,cunki hic birisi karsi cikmadi kontrol edilmeye. Israil musluman olduklari icin bu gemidekilere karsi cikmadilar, eger onlarda diger tum gemiler gibi kontrole izin verseydiler,onlarada hic bir sey olmazdi.Israil muslumanlara karsi kotu fikirli digil.Burada 1,300,000 musluman yasiyor,her kes esit burada,her bir yerde mescitler var cok sayida.Bu mescitlerde her azan vakti azan okunuyor,anlayin ne kadar muslumanlara ozgurluk verildigini.Simdi nerdeyse musluman ulkeler azan okunmayi yasak ediyorlar,ama Israil baska bir dine ait olsada,muslumanlar icin azani yasak etmiyor.Soylermisin,nerde gorulmus humanitar yardim icin 600-a yakin insanin gittigi,yardima her zaman 10-20 tane adam gidiyor.Bu gun Irlandadan gelen gemi de kendimizi kontrol ettirmeyecegiz demisti ilk once,Israil onlarada haberdarlik etti,ve askerler onlarin gemilerine de dustuler.ama onlardan hic kimse askerlere karsi cikmadi,onun icin de hic kimse zarar gormedi.Bu arada onlar sadece 12 kisiydiler.Birdaha soyluyorum,ben orada insanlarin olmesine cok uzuldum,nede olsa onlar oldurulmemeliydiler.Ama onuda inkar etmiycem ki,Israil gemileri kontrol etmekde benim zannimca hakli,raket,silah gecirilmesin diye.

Siladayim ben demedim ki,turkler yahudilere karsi turkiyede kotu davraniyorlar.Sen benim yazilarimi dikkatlice oku,ben sadece burada muslumanlara iyi davranildigini yazdim.

Siladayim o ki,kaldi korkak meselesine,ben senin neyinden korkucam ki? sadece isim vardi ciktim,sanami sorucam siteye ne zaman girip cikacagimi. konustugun lafa dikkat et,yoksa bende senin kalbini kirarim.Hic kimseye hak vermiyorum benimle boyle konusmaya.Anlasildimi....laflariniza dikkat edin.

Es se benim aklim yerinde,ne dusundugumu de gayet iyi biliyorum. bu benim fikrim,ve buna Findiginda soyledigi gibi hormet etmeniz gerekir.Es se yalnis soylemissin,birincisi bu gun Almanyadan digil Irlandadan gemi geldi,ikincisi de muslumana en yakin hristianlar digil,yahudiler.cunki onlarda,bizler gibi domuz eti yemez,sunnet ederler.

Artik mantikli bir sey yazmayan hic bir yorumcuya cevap yazmayacagim,oyle bos vaktim yok cunki, kimin yorumuna deger verirsem onun yorumunu cevapliycam. Benden bu kadar.....

Melek bence fazla ileri gidiyosun,burası bi TÜRK sitesi,

sen Gazzelilere bebek katili diyerek,herkesin tepkisini üzerine çektin,şu an bu tepkiyi vermekte sana hepimiz haklıyız

başta başınız sağolsun demen,sonra şu son yazdıkların hörmet edilecek bi tarafı kalmadı artık düşüncelerinin kusura bakma ama

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Canım benim hepimiz yetişkin insanlarız,gözü olan gerçeği görüyo,tabi açık olan

görmeyene göstermeye çalışıyoruz elimizden geldiğince ama anlamak istemiyosa napalım canım,inatla yanlış bildiğim doğru diyene yapacak bişey yok

yanlış inançlarıyla devam etsin yoluna

sen kesinlikle haklısın tepkinde,diğerarkadaşlarda,ben de sizler gibi düşünüyorum

Kuran da essemin yazdığı gibi hadi arapçasını geçtim Türkçesinden aç oku melek,İsrail soyunun taa o zamanlar ne kötü,pislik bi millet olduğu anlatılmış,

sen onların arasında yaşayarak malesef ki gözlerini gerçeklere kapamışsın,bir Türkten çok İsrailli gibi davranıyosun farkında mısın Melek,bu içimizi acıtıyo,çünki sen de BİR TÜRKSÜN

fındıgım canım sen ınan bana ıyı guzel hos soyluyorsun ama bılmedıklerımızden ne kadar sorumluysak bıldıklerımızden de okadar sorumluyuz. bu tarz dusuncelerı olan haklı haksızı dogruyu yalnısı ayırt edemeyen ınsan ve dusuncelere dogruyu gostermek hem ınsanı hem dını gorevımız bızım .. sırf bu konudakı hassasıyetımden dunku gorduklerımden dolayı dunden berı gelemedım buraya tam kendımı yatıstırdım ıyı hıssettım geldım bugun gorduklerım benı dunden daha fazla utandırdı daha fazla uzdu ve bu utancı uzuntuyu nasıl atıcam uzerımden bılemıyorum artık.. bunları yazarken bıle ellerım tıtrıyor ama arkadasımızın bu denlı acık sozlu ve cesaretınden dolayı cıdden kutlamak ıstıyorum artık.. helal olsun hala aynı seylerı savunabılıyor yaa pes dıyorum.. ben her zaman her gorus ve fıkre her dusunceye acık olmama ragmen eger 3 kısının soyledıgı bısı varsa ortada onun dogruluguna bı durup da bakarım ..ne 3ü ne 5i mılyonlar hatta tum dunya aynı seyı dusunup konusup aynı seylerı savundugu halde hala kendılerını bukadar aklama cabası ustelık ısraıllı olmayan bı Turk..!! tarafından ınanın gercekten ınanamıyorum gercekten yalnızca kınıyorum...!!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Maalesef kullandığım ve aldığım ürünler vrmış. Artık almak mı asla!

Tommy Hilfiger, Sprite, La Mer, GAP, Banana Republic, Danone, Nestle, Johnson&Johnson

Asla almayacağım ve aldırtmayacağım:kurallar:

benım actıgım topıkte koc ve sabancı nıye yardım lıstesınde yok demıstın
bend ehayret evet demıstım burda farkettım danonede onların yanı sabancı
nıye yardım etmıyor bellı oldu:(.......

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Kedijik Turkiyeye de 3000 tane raket atilsaydi,Turkiyede ona raket atan olkeye giden her mali kontrol ederdi.2009-un 11-ci ayinda Iranin Almaniyadan gonderdigi gemiden 100 tonlarla silah cikmisdi.bu bir fakt.netten arastirip okuya bilirsin.bunun icin Israil gemileri kontrol ediyor.

Ben artik hic birinize cevap yazmayacagim,cunki,siz coksunuz,ben az,hepinize cevap yazmak beni yoruyor,ben kendi sozumu soyledim,bundan sonra bana karsi soyleyeceginiz(eger soylerseniz) hic bir kotu lafi umursamiyorum,kotu laf soyleyenler kendini alcaltir ilk once.Ben hamileyim,sizinle tartismak beni yoruyor,sizinle tartismak adina bebegime zarar veremiycem,"ozur dilerim".

yaaa demek bebeğine zarar veriyor eyyy zalimm sen melek olamazsın bu kafayla vijdansız .(filistinde anne babaların kucağında kanlar içindeki bebek değilmi )merak etme bu kafayla gidersen senin
bebeğinide israil kana bulayacaktır israilliler senin aklını fikrini değiştirmiş
bari dinine imanına sahip çık onuda değiştirmesinler kızım akıllı ol çok ayıp senin
bu yaptığın sen kimden yanasın bee canımız yanıyor zaten ahımızı alma akılı ol:kizdim::kizdim:

D

d.melek

Misafir
yaaa demek bebeğine zarar veriyor eyyy zalimm sen melek olamazsın bu kafayla vijdansız .(filistinde anne babaların kucağında kanlar içindeki bebek değilmi )merak etme bu kafayla gidersen senin
bebeğinide israil kana bulayacaktır israilliler senin aklını fikrini değiştirmiş
bari dinine imanına sahip çık onuda değiştirmesinler kızım akıllı ol çok ayıp senin
bu yaptığın sen kimden yanasın bee canımız yanıyor zaten ahımızı alma akılı ol:kizdim::kizdim:

sen ne diyorsun be ahlaksiz kadin,senin kendi aile uzvlerin,evladin kanlar icinde bogulsun tamammi,benim bebegime laf soyleme,cirkin agzini kapat.vicdansizda sensin,ahlaksizda,ne yazikki,o gemide sen olmadin,o 4 kursunu sen yemedin kafana....domuz......

D

d.melek

Misafir
hepinize yaziklar olsun,ben olen cocuklara da acyordum,gemide olenlerede.ama sizin o dar kafaniza bir sey anlatip sokamadim.sitenizde sizin olsun,ahlaksizliginiz da.alin basiniza calin.

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sen ne diyorsun be ahlaksiz kadin,senin kendi aile uzvlerin,evladin kanlar icinde bogulsun tamammi,benim bebegime laf soyleme,cirkin agzini kapat.vicdansizda sensin,ahlaksizda,ne yazikki,o gemide sen olmadin,o 4 kursunu sen yemedin kafana....domuz......

senıgerızekalı !!!
sen kımsınde boyle konuusuyorsun
allah belanı versın defol gıt cabuk bu sıteden
asıl yuznuu sımdı gosterdın utanmaz ınsanlııgından nasıbını almamıs
aslını dunya huzuruna satmıs ıkıyuzlu ısraıl usagı !!!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
hepinize yaziklar olsun,ben olen cocuklara da acyordum,gemide olenlerede.ama sizin o dar kafaniza bir sey anlatip sokamadim.sitenizde sizin olsun,ahlaksizliginiz da.alin basiniza calin.

defol gıt gerızekalı
allahım senı ısraıllılerden daha cok agır bır durumla yargılasın ıns!
yazıklar olsdun
aslı turk sozde musluman!!!
ıkıyuzlu sen varya sen elıme gecme allahıma kıtabıma öldürüürm seni!!!
yahudılerden daha agır senın yaptıgın yuuzne tukurmeye degmez!!

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758

bak nasılmış aşağılık seviyesiz kadın rabbim sana kucağına almayı nasip etmesin inşallah ne söylersen söyle ben diyeceğimi dedim senin seviyene inmeyeceğim (israil casusu) it ürür kervan yürür bu yazdıklarını sana iade ediyorum ağzından çıksın yuvana girsin

HAKKIMDA NE DÜŞÜNÜRSEN ALLAH SANA ON KATINI VERSİN İNŞALLAH

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856

bukadarı da fazla artık sen ne dıyorsun bee sonucu ne olursa olsun ıster banlasınlar ıster sıteden atılıyım hıc umrum degıl artık su ana kadar kelımelerımı secerek duzgun konusmaya ozen gosterırken yazılanlara bak yazıklar olsun sen ne bıcım ınsansın nasıl bı vıcdan sahıbısın nasıl bır TURKsun sen kaldı kı bu sıtede kımse kımseye benım aılem dostum dedıgım kımseye bu ıgrenc lafları sar f edemez kendıne gel artık nerde oldugunu unutma burası bır Turk sıtesı ve bu sıtede ISRAILI savunan Turklugunu unutan hıc bır kımse ama hıc bır kımsenın ısı olamaz ...!!! YAZIKLAR OLSUN ...!!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Melek haddini sınrıını çoktan aştın,emin ol artık aramızda istesen de olamazsın

ne mal olduğun ortada,

İsrailliler bi gün senin ailene de zarar veririse anlarsın ne hissettiğimizi

o an ALLAH ASKI ICIN BIZI AN!1
ONLAR 7 CEDDI YAHUDI OLANI HAKIKI YAHUDI SONRASINI NORMAL YAHUDI VE
TURK MUSLUMAN OLANI KOPEK DEGERINDE SAYARLAR
ELBET BIR GUN SENINDE CANINI YAKICAKLAR
OZMAN GIDIP FILISTINE SAKIN SIGINMA!!!!!
adı ıkı yuzlu dunyada bır rahat nefes almak ıcın
kendı rahatın ıcn aslını satan ınsan musvettesı senı!!
ısraıl ocak ayındakı saldısıırnsa gecen sene
onların vatandası olup aslı fılısıtnlı muslluman doktorun 3 evladını öldürmüştü!!!
kı o doktor onlar ıcn calısıyordu
defol gıtt sen ısraılle zulumle yasa
AMA ALLAHIMDAN DILEGIM SOZLERINE TKE TEK BOGUL!!
AMAN DILE FILISITNLILERDEN BIZLERDEN DESTEK ARA!!!
OZMAN YUZUNE TUKURUCEM ISTE!!

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921

Sıtede bızım basımıza calmayız lakın bastacıdır.

Hele sımdı daha da bı huzur buldu egoıstsız sakın sakın -alkis

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar