İsraili Kınayanlar Fan Kulubü..

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
evet yazık ki ne yazık hala sinirlerim yatışmadı yaa aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum tam olarak hırsımı çıkaramadım ya o hadsizden

evet ablacım senin özür dilemen gerek yok hadsizin gerçek yüzünü çıkardığın için biz sana teşekkür ediyoruz

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sılacım canım teşekkür ederim üzülmüyorum çünkü bu kadın ne türk nede müslüman olamaz eee o zaman (İT NE YEMEZ DÜŞMAN NE DEMEZ) kendini bilen birisi bu sözleri sarf etseydi üzülürdüm ALLAH razı olsun siz dostlarımdan
ve bilginimden hepinizde hakını verdiniz bir söyledi karsılığını kat kat fazlasıyla aldı arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekür ediyorum biz böyle birlik oldukça evel ALLAH türk milletini kimse bölüp parçalayamaz ezemez izin vermeyeceğiz inşallah

üzülme tabii ablam değmez bir hadsiz için üzülmeye zaten

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
bu konuyu dün gece görmüstüm ama baglanti sorunundan dolayi cevap yazamadim bugün bütün gün aklimdaydi ama firsat bulup giremedim simdi girdim d.melek arkadasa birseyler yazayim dedim ama bakiyorum arkadasimiz gercek yüzünü gösterip sitede hakaretleri savurup gitmis cok yazik okurken ben bile utandim:dusun:
bir insan yasadigi yerden bu kadarmi etkilenir :gecmisini unutanin gelecegide olmaz: diye bir söz var ya arkadas zaten gecmisini unutanlardan ne yazikki zaten gelecegide olmayan birisi...
biz burada israilin gemiye yaptigi baskini kiniyoruz ve arkadisimizin bu kadar onlari savunma cabasi beni cok düsündürdü onlarla birlikte yasaya yasaya artik tamamen onlar gibi düsünmeye baslamis ne yazikki...

yasadigin yer neresi olursa olsun kim oldugunu nereden geldigini asla unutma eminim okuyorsundur bu yazilari...

bende yurdisinda yasiyorum ama Türküm müslümanim elhamdülillah asla vatanima kimse dil uzatamaz,
heleki böyle bir olayda herkesin ici yanarken gencecik insanlar o gemide can verirken kalkipta israili savunmak cok ayip..
cok yazik davranisin adina hic yakismadi:kizdim:

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
sen ne diyorsun be ahlaksiz kadin,senin kendi aile uzvlerin,evladin kanlar icinde bogulsun tamammi,benim bebegime laf soyleme,cirkin agzini kapat.vicdansizda sensin,ahlaksizda,ne yazikki,o gemide sen olmadin,o 4 kursunu sen yemedin kafana....domuz......

bu yaziyi gördügüme hala inanamiyorum $oktayim:kizdim:
Kardelencigim üzülme ayrica hicbirimizden özür dilemenede gerek yok gercek yüzünü göstermis sonucta ne yazikki oda sana denkgelmis..

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
Eee tepesınden roketler ucuyomus ya!

Oysa onun ne o roketın atılıs sebebı ne de dustugu yer umrunda degıl.

Bana bısey olmasın...Vıcdan ya izne ayrılmıs ya da terk etmıs onu.Yazık ki ne yazık...

yok hemsom vijdani var sadece egoistlik olarak kendi bebegini düsünüyor:dusun:
onca bebekler gencecik insanlar ölmüs umurunda deyil. aynen cok yazik.

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
sen ne diyorsun be ahlaksiz kadin,senin kendi aile uzvlerin,evladin kanlar icinde bogulsun tamammi,benim bebegime laf soyleme,cirkin agzini kapat.vicdansizda sensin,ahlaksizda,ne yazikki,o gemide sen olmadin,o 4 kursunu sen yemedin kafana....domuz......

bu yaziyi gördügüme hala inanamiyorum $oktayim:kizdim:
Kardelencigim üzülme ayrica hicbirimizden özür dilemenede gerek yok gercek yüzünü göstermis sonucta ne yazikki oda sana denkgelmis..

haklısın güllerdiyarı Bu yazıyı dün geceden beri bende bi türlü hazmedemiyorum.
bu kadar büyük bir terbiyesizliği kabul edemiyorum. :kizdim: bu kişinin böyle ahlaksızca lafları sarfederken bir forum sitesinde deyilde karşımda olmasını,annem ve zulüm gören insanlar adına haddini bildirmeyi çok isterdim.:kizdim::kizdim::kizdim:

Böylesine terbiyesiz insanlığını yitirmiş bir annenin çocuğu olduğu için karnındaki bencilce koruduğu bebeğede acıyorum.

Ben böyle toplum düzenini bozan egoist kişileri insan statüsüne koymuyorum ama o kendini koyuyorsa

Saygısızlığından ve insanlığından utanmalı!!!

Dilerim Rabbim yandaşı olduğu kişilere ve buna en kısa zamanda hak ettikleri cezayı versin.

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
haklısın güllerdiyarı Bu yazıyı dün geceden beri bende bi türlü hazmedemiyorum.
bu kadar büyük bir terbiyesizliği kabul edemiyorum. :kizdim: bu kişinin böyle ahlaksızca lafları sarfederken bir forum sitesinde deyilde karşımda olmasını,annem ve zulüm gören insanlar adına haddini bildirmeyi çok isterdim.:kizdim::kizdim::kizdim:

Böylesine terbiyesiz insanlığını yitirmiş bir annenin çocuğu olduğu için karnındaki bencilce koruduğu bebeğede acıyorum.

Ben böyle toplum düzenini bozan egoist kişileri insan statüsüne koymuyorum ama o kendini koyuyorsa

Saygısızlığından ve insanlığından utanmalı!!!

Dilerim Rabbim yandaşı olduğu kişilere ve buna en kısa zamanda hak ettikleri cezayı versin.
Amin canim...bir insan geldigi yeri kim oldugunu unutursa iste böyle bencil oluyormus bana dokunmayan yilan bin yil yasasin diyor ne diyelim Allah islah etsin
megerse icimizde bize karsi olan israil yanlisi birisi varmis bunuda böyle bir olayla anlamis olduk:dusun:
ama yazikki Annene patladi ama hic üzülmesin herkes kimin kim oldugunu anladi bizler Annenide biliyoruz artik üzülmeye bile deymez böyle insanlar icin.

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
offf ıkı gundur mısafır agırlıyorum dunde buldugum ılk fırsatta bı bakıyım dedım ama gorduklerıme tepkısız kalamamıstım en son kı yazdıgım mesaj sırasında sanırım konu yonetıme tasınmıstı ve ben yazamadıgım ıcın cok uzulmustum bu gun gordum kı kabul edılmıs hem yazımın bu konuda cıkması hem Israıl yanlısı soz de Turk olan o ISRAIL VATANDASINA cvp verebıldıgım ıcın hem sıteden haklı olarak aldıgı cezayı gordugum ıcın hem de canlarım sızlerın kayıtsız kalmadıgınız ıcın boyle sı bı yurek yaramızı sonuna kadar savundugunuz ıcın her bırınıze ayrı ayrı tesekkur edıyorum .. bır kez daha nasıl bır aıle nasıl bır butun oldugumuz ortaya cıkmıs oldu boyle acı ve cırkın bır olay olsa da .. bızler HANIMEFENDI AILESIYIZ. ve GAZZE musluman dın kardeslerımız gonul yaralarımız her zaman arkanızdayız yapabılecegımızın en ıyısı en fazlasıyla SIZLERI CANI GONULDEN SEVIYOR VE KUTLUYORUM O ISRAIL DENEN HAINLERE ZALIMLERE KARSI GOSTERMIS OLDUGUNUZ BU DIRENIS VE CABADAN DOLAYI GAZANIZ MUBAREK OLSUN INSALLAH sızlere yapılan bu zulum bu ezıyet elbet cezasız kalmıycak elbet layık oldukları sekılde cezalandırılıcak.. TURK HALKI VE HANIMEFENDI AILESI OLARAK SONUNA KADAR SIZLERLE ARKANIZDAYIZ KARDESLERIMMMMMM

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
SAHIM bu arada senınde elerın dert gormesın ınan ben pcnın ıcıne gırıp bogazlıyasım geldı o kadar fena olmustum..:aglayan: yıne yenıden soyluyorum SOZDE TURK olupda burda ISRAILI savunan onlara yandaslık eden hıc bır kımsenın yerı yurdu yoktur..!!:kizdim:

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Tabakta artan yemeği veya bayatlamış ekmeği çöpe değil köpeklerin kedilerin önüne koyarken bile burnumun direği sızlıyo. Filistinde insanları bırak hayvanlarda aç. tABİ KAÇ TANE SOKAK HAYVANI VARDIR BOMBALARDAN ÖLMEYEN. Allahıma şükrediyorum hamd ediyorum bize böyle güzel bir ülke verdiği için. En çokda güzel merhametli inanç dolu birer kalp verdiği için.Düşündüklerimi ve hissettiklerimi anlatamıyorum ama Türk ve müslüman olduğum için Rabbime şükürler olsun.

OP
rüzgar gülü

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
kids19begg6.jpg

İsrailli Çocuk:
Babam dedi ki, Siz Arablar şeytansınız, teröristsiniz, hayvansınız!!

Filistinli Çocuk:
Babam bana hiç bir şey demedi, sizinkiler Öldürmüş!!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ruzgar gulu cok guzel bır karıkatur acı ama dogru:(
allah belalareını versın tum yaptıkları zulumun kat kat fazlalarını gorsunler inş !!
rabbım onları kahhar sıfatıyla bızlerı rahman rahım sıfatıyla yargılasın

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
iran 2 gemı yolluyor !!!!
ısarıl ıyıe koseye sıkısıyor!!!!
beter ol
allah senı yerın dıbındekı en narlı ateslere soksun inş !!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
allahım kufru zelıl islami aziz eyle
zulım goren dındaslarımızn yanında ol
kufru zulumlerıne boğ aminnnnnnnn

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar