İsraili Kınayanlar Fan Kulubü..

D

d.melek

Misafir
es se bir salak durmus bir sacma sapan makale yazmissa,bu tum Israil halki boyle dusunuyor demekmi oluyor,Turkiyede bir akilsiz kalkip Kurtlerin cocuklari 13-yastan yukari herkes oldurulmeli diye bir makale yazarsa, bu tum turk halkinin mi fikri olmus oluyor?

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Tutkı tum sozlerınde haklısın.Hangı ulkenın hangı ulke adına tarafsız bolgede mudahele hakkı var?

Mantık en basında burada bıtıyor.Sınır ıhlalı yapılmıs olsa dıyecegım kı kımse kımseyı ulkesıne ızınsız sokmaz.Ama yıye yenıden eshefle kınıyorum....

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
es se bir salak durmus bir sacma sapan makale yazmissa,bu tum Israil halki boyle dusunuyor demekmi oluyor,Turkiyede bir akilsiz kalkip Kurtlerin cocuklari 13-yastan yukari herkes oldurulmeli diye bir makale yazarsa, bu tum turk halkinin mi fikri olmus oluyor?

cok guzel bır mantık tbrk ederım ozman sana netten buldugum fotoları getırsem foto shop dersın?
297 fılısıtnlı cocuk onlaırn hapıshanesınde

İsrail, Filistinli çocuğu tankla ezdi

İsrail askerlerinin Gazze Şeridi`nin orta kesimine girişi sırasında bir buldozer 12 yaşındaki Filistinli çocuğu ezerek ölümüne yol açtı. Hastane kaynakları, 12 yaşındaki Mahmud Kayed`in El Bureyj mülteci kampı yakınlarında İsrail askerlerine taş ata
spacer.gif

askerlerinin`nin orta kesimine girişi sırasında bir buldozer 12 yaşındaki çocuğu ezerek ölümüne yol açtı.

Hastane kaynakları, 12 yaşındaki`in mülteci kampı yakınlarında İsrail askerlerine taş atan bir grup çocuk arasında yeraldığını ve buldozerin taş atan çocukların üzerine sürüldüğünü açıkladı. İsrail askerlerinin bölgeye girişi sırasında açtıkları ateşte 4 de yaralandığı kaydedildi. İsrail ordusu ise henüz konuya ilişkin bir açıklama yapmadı

buda uydurmaca dımı cnm cocuk ıntıhar etmıstır sevgılı ısraılın sefkatı karsısında

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
anlamiyorsunuz,Gazanin silahli gruplari raket attiginda bizde korkuyoruz,birimizden birimize bir sey olucak diye,neden bizim tarafimizi tutan yok.Hatta simdide dayanmadan ara sira raketler atiyorlar Israile,bunu neden soylemiyorsunuz.bizim de canimiz can.

melek can ne kıymetli değilmi
başından yakın mesafeden 4 kurşunla öldürülmek ne demek sen bilmezsin bilmekte istemezsin değilmi
bir insanı öldürmek için kafasına 1 kurşun sıkmak yeterlidir o sıkılan 4 5 kurşun israilin kin ve nefretenin göstergesidir

üstelikte israil sınırlarında bile olmayan bir bölgede

bence bütün bunları anlamak için ne türk olamana gerek var nede müslüman olmak gerek var
sadaca İNSAN olmak yeterli bu vahşeti görmek için

madem bu kadar tehlike altındasınız sadece 1 yıl içinde bir israil tarafından ölen sayısına birde filistinde ölen sayısına bakarsan kelle koltukta gezmek ne demektir ozamn anlarsınki
korkunç bir orantısız güç ,silah teknoloji farkı var

gelip insanları yurtlarından hem çıkarmak isteyeceksiniz ,hemde hiçbiri direnişle karşılaşmamak isteyeceksin

tamda vicdansız merhametsiz kimliklerin düşüncenebileceği şey bunlar

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
melek can ne kıymetli değilmi
başından yakın mesafeden 4 kurşunla öldürülmek ne demek sen bilmezsin bilmekte istemezsin değilmi
bir insanı öldürmek için kafasına 1 kurşun sıkmak yeterlidir o sıkılan 4 5 kurşun israilin kin ve nefretenin göstergesidir

üstelikte israil sınırlarında bile olmayan bir bölgede

bence bütün bunları anlamak için ne türk olamana gerek var nede müslüman olmak gerek var
sadaca İNSAN olmak yeterli bu vahşeti görmek için

madem bu kadar tehlike altındasınız sadece 1 yıl içinde bir israil tarafından ölen sayısına birde filistinde ölen sayısına bakarsan kelle koltukta gezmek ne demektir ozamn anlarsınki
korkunç bir orantısız güç ,silah teknoloji farkı var

gelip insanları yurtlarından hem çıkarmak isteyeceksiniz ,hemde hiçbiri direnişle karşılaşmamak isteyeceksin

tamda vicdansız merhametsiz kimliklerin düşüncenebileceği şey bunlar

Kımıne gore vıcdan fakırlerı sıkılan kursuna sayısına bakmaz.

Kursun bende benım bedenımde degılse aman bana bırsey olmasın der,
kursunu sıkana degıl de sıkılana ne var da sıktırdın tehlıkeye attın bızı dıye kızar.

Ilk mesajlarımın bırınde yazdım yıne yazıyorum.

Gıt İsraili tutumundan dolayı tebrık eden bır konu ac.

Bu sayfayı daha da bulandırma.Lakın bu vatansever,kardeş canlısı,
vicdan sahıbı,duyarlı uyeler arasında sana haklısın dıyen cıkmaz Sayın d.melek!!!

D

d.melek

Misafir
Kedijik Turkiyeye de 3000 tane raket atilsaydi,Turkiyede ona raket atan olkeye giden her mali kontrol ederdi.2009-un 11-ci ayinda Iranin Almaniyadan gonderdigi gemiden 100 tonlarla silah cikmisdi.bu bir fakt.netten arastirip okuya bilirsin.bunun icin Israil gemileri kontrol ediyor.

Ben artik hic birinize cevap yazmayacagim,cunki,siz coksunuz,ben az,hepinize cevap yazmak beni yoruyor,ben kendi sozumu soyledim,bundan sonra bana karsi soyleyeceginiz(eger soylerseniz) hic bir kotu lafi umursamiyorum,kotu laf soyleyenler kendini alcaltir ilk once.Ben hamileyim,sizinle tartismak beni yoruyor,sizinle tartismak adina bebegime zarar veremiycem,"ozur dilerim".

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bütün vicdanlar susSa bile biz susmayacağız....
bütün dünya sırtını dönse bile biz dönmeyeceğiz.......
her zaman mazlumun ve güçsüzün yanında olacağız ...........
ALLAh ta bu içimzdeki merhameti almasın...
vicdanımızın sesini susuturmasın...
yoksa insanız diye nasıl ortalarda dolaşırız ki.......

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Her ulke kendı sınırı ıcıne gıren herseyı herkezı kontrol eder.

Bu her ulkenın gorevıdır zaten.Hangıbırımız gumrukden kontrolsuz gecebılıyoruz?

Ama hıcbırımız de gumruge yaklasmadan havaalanlarında bıle gumruk cızgısıne gelmeden hıcbır gumruk gorevlısı gelıpde goster pasaportunu demıyor.Dıyemez cunku o cızgının dıger tarafına mudahele hakkı yoktur.

Arasın ıstedıgı gıbı ama kendı bolgesınde.

Ayrıca ararken de kafaya kursun sıkıp da zıhnınde de bırsey saklı mı dıye bakmasın.

Sennnn bır haddını bılmez olarak hıcbırımız ıcın cocuksunuz dıyemezsın.
Su ana kadar tum hadsız davranısları hakaret etmeden karsılık buldu.

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
pekı o sozde 3bın fuzeyı durup dururkenmı attı fılıstın
kendı topraklarını ısgal eden ısraıl kı sende suan o toprakta yasıyorsun!!
sıze Allah razı olsun daha topragımızımı alın desınler
sen belkı kendı vatanını satarsın anında verırsın can korkusuna
AMA FILISTIN GIBI CANINI BU YOLA FEDA EDENLER
anlamazsın anlamazsınnnnnnnnnnnn
sen anca kendını kandırrr!!!
hergun gazzeye saldırı olmuyor dımı

ısraılın kanlı gecmısı:sigara:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
son bır not mescıdı aksa kudus bızım kabeden medıneden sonrakı en ulvı yerlerımız
bunlara el uzatana tepkı vermıyen bızden değildir...............
sırf bu sebeb bıle ısraıle nefret etmeye yeter
elerını cek mabedlerımızden!!! topraklarımızdan
bırgun kendı kanında bogulucaksın buna yurekten ınanıyorum !!!
sıyonıst ısraıl!!

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Siladayim tukrler karsi cikmasaydi,Irlandiyadan gelen gemilerdeki gibi onlara hic bir sey olmuycakdi.Ama sopalarla karsilik verildiginde,onlarda yaralandiklari icin ates acmislar.O gunu 6 gemi gelmisdi,Israil hic birisine dokunmadi,cunki hic birisi karsi cikmadi kontrol edilmeye. Israil musluman olduklari icin bu gemidekilere karsi cikmadilar, eger onlarda diger tum gemiler gibi kontrole izin verseydiler,onlarada hic bir sey olmazdi.Israil muslumanlara karsi kotu fikirli digil.Burada 1,300,000 musluman yasiyor,her kes esit burada,her bir yerde mescitler var cok sayida.Bu mescitlerde her azan vakti azan okunuyor,anlayin ne kadar muslumanlara ozgurluk verildigini.Simdi nerdeyse musluman ulkeler azan okunmayi yasak ediyorlar,ama Israil baska bir dine ait olsada,muslumanlar icin azani yasak etmiyor.Soylermisin,nerde gorulmus humanitar yardim icin 600-a yakin insanin gittigi,yardima her zaman 10-20 tane adam gidiyor.Bu gun Irlandadan gelen gemi de kendimizi kontrol ettirmeyecegiz demisti ilk once,Israil onlarada haberdarlik etti,ve askerler onlarin gemilerine de dustuler.ama onlardan hic kimse askerlere karsi cikmadi,onun icin de hic kimse zarar gormedi.Bu arada onlar sadece 12 kisiydiler.Birdaha soyluyorum,ben orada insanlarin olmesine cok uzuldum,nede olsa onlar oldurulmemeliydiler.Ama onuda inkar etmiycem ki,Israil gemileri kontrol etmekde benim zannimca hakli,raket,silah gecirilmesin diye.

heralde son yaşanan olaylardan sonra irlanda gemisine de aynı zulmü yapmayı düşünmezlerdi ozaman başlarına dünya ülkelerinden gelceklerinden çekinmişlerdi eminimsen videoları tam olarak izlemedin galiba yardım gemisinde silahın neişi var ayrıca beyaz bayrakla seyir eden bir gemi ve kendi deniz sınırlarında bile değildiler onlar bilinçli maksatlı hadlerini aşarak bir baskın yaptılar düpedüz korsanlıktı yaptıkları 10 12 kişiymiş o gemiye gelenleri sen sadece okadar kişi olarakmı gördün o gemidekiler onların silahlarına karşın ellerindeki şişeler ve sapanlar la karşı koymak istediler gemide silah olsaydı onlarda o silahlarla karşılk vermezmiydi ama ben daha fazla size birşey söylemek istemiyorum sizin zihniyetiniz çevresine at gözlüğü ile baktıkça her ne söylesekde boş size dün bu söylemleri yazdıktan sonra sizi birtane destek verici bir mesaj aldınızmı hayır
ayrıca söylermisiniz hangi müslüman ülkede ezan sesi yasaklanıyormuş sizbaşka bir alemde mi yaşıyorsunuz allah aşkına yok efendim orda müslümanlara burda herkes eşit diyorsun müğslümanlara birşey yapılmıyormuş neçabuk unuttunuz siz camilerde ibadet eden müslümanları katlettiklerini bumu müslümanlara birşey yapmayan devlet bu söylemlerinize ancak güler geçerim bebk katillerini savunduğunuz için de sizi eshefle kınıyorum

Siladayim ben demedim ki,turkler yahudilere karsi turkiyede kotu davraniyorlar.Sen benim yazilarimi dikkatlice oku,ben sadece burada muslumanlara iyi davranildigini yazdim.

ben sizin yazılarınızı gayet iyi okudum okumaz olsaydım ama okudum ve yine diyorum ki yazık size yazıksen benim yazdığımı yanlış yere çekipte anlamdan cevap veriyosan onuda ben bilemem ben demek istedimki yaşadığımız büyük acıdan sonra bile burdaki yahudi vatandaşlarımıza hiçkimse herjangi bir taşkınlıkta bulunmadı biz böyle büyük bir milletiz işte israil ş.......... gibi müslüman filistin halkına olan zulumlerini bütün müslümanlara göstermek istiyorlar ama bu sefer sert kayaya çarptılar haberleri yok
AllAh u teala israil oğullarını Kur anı Kerimde öyle ayetlerin birinde onlar birgün kendi kanlarınla boğulacaklar diye başka bir ayetinde ise

Bunun içindir ki, İsrâiloğulları'na: "Kim, bir cana kıymayan veya yeryüzünde bozgunculuk çıkarmayan bir nefsi öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de bir nefsin yaşamasına sebep olursa, bütün insanları yaşatmış gibi olur" hükmünü yazdık (farz kıldık). Şüphesiz ki onlara peygamberlerimiz açık delillerle geldiler. Yine de bundan sonra onların birçoğu yeryüzünde aşırı gitmektedirler.
yine başka bir ayette de
Hani bir vakitler İsrailoğulları'ndan şöylece mîsak (kesin bir söz) almıştık: Allah'dan başkasına tapmayacaksınız, ana-babaya iyilik, yakınlığı olanlara, öksüzlere, çaresizlere de iyilik yapacaksınız, insanlara güzellikle söz söyleyecek, namazı kılacak, zekatı vereceksiniz. Sonra çok azınız müstesna olmak üzere sözünüzden döndünüz, hâlâ da dönüyorsunuz.

MÂİDE SÛRESİ

(32) Bundan dolayı İsrailoğullarına (Kitapta) şunu yazdık: "Kim, bir insanı, bir can karşılığı veya yeryüzünde bir bozgunculuk çıkarmak karşılığı olmaksızın öldürürse, o sanki bütün insanları öldürmüştür. Her kim de birini (hayatını kurtararak) yaşatırsa sanki bütün insanları yaşatmıştır. Andolsun ki, onlara resûllerimiz apaçık deliller (mucize ve âyetler) getirdiler. Ama onlardan birçoğu bundan sonra da (hâlâ) yeryüzünde aşırı gitmektedir.

bu ayatlerin üzerinede söyliycek sözün olursa benim size diyecek bir sözüm yok artık

Siladayim o ki,kaldi korkak meselesine,ben senin neyinden korkucam ki? sadece isim vardi ciktim,sanami sorucam siteye ne zaman girip cikacagimi. konustugun lafa dikkat et,yoksa bende senin kalbini kirarim.Hic kimseye hak vermiyorum benimle boyle konusmaya.Anlasildimi....laflariniza dikkat edin.

ben size benden korktunuz demedim sorduğum sorulara cevap istiyorum dedim ayrıcada sizde benim öle o şekilde konuşamazsınız asıl siz söylediğiniz sözlere dikkat edin burda size verilecek aslında çok güzel laflar var ama sizin gibi biri için burdaki arkadaşlarımdan kopmamak için susuyorum susmakta bir erdemliktir yani sizde olmayan birşey bu

Es se benim aklim yerinde,ne dusundugumu de gayet iyi biliyorum. bu benim fikrim,ve buna Findiginda soyledigi gibi hormet etmeniz gerekir.Es se yalnis soylemissin,birincisi bu gun Almanyadan digil Irlandadan gemi geldi,ikincisi de muslumana en yakin hristianlar digil,yahudiler.cunki onlarda,bizler gibi domuz eti yemez,sunnet ederler.

domuz eti yemiyolarda noluyoki kendileri öyle zaten kendi etlerini yicek halleri yok yaaa

Artik mantikli bir sey yazmayan hic bir yorumcuya cevap yazmayacagim,oyle bos vaktim yok cunki, kimin yorumuna deger verirsem onun yorumunu cevapliycam. Benden bu kadar.....

burda mantıksız konuşan mantıksız yazılar yazantek kişi var oda sizsiniz evet artık konuşmasanız iyi edersini boş vaktiniz bol ki öyle saçma saptal düşünceleri beyninizde geliştiriyorsunuz
tekrar söylüyorum sizi eshefle KINIYORUM

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105

GAZZE'DEKİ VAHŞET YOUTUBE'DA İsrail ordusu, cumartesi gününden beri Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını YouTube'daki kendi paylaşım sitesi üzerinden yayımlıyor. İsrail'in Gazze Şeridi'ne cumartesinden beri yağdırdığı bombalar yüzünden ölenlerin sayısı 400'e yaklaşırken, bunlar arasında 39 çocuk bulunuyor. Yetkililer, bin 700'den fazla kişinin de yaralandığını belirtiyor.

Bu resim yeterince açık sanırım israili savunan bir vatandaş
gazze için cocuk katili demişdi. savundugun israil youtube paylaşım sitesinde büyük zevk alarak nasıl yayınlıyor girde gör marifetlerini senin yazdıklarına hiç bir anlam veremiyorum türk oldugunu iddaa ederek bir türk sitesinde bu tür yazılar yazma hakkına sahip deilsin
şahsen ben senin türklügünden şüphe duyarım senin damarlarında türk kanı dolaşmıyor bu yazdıklarından sonra buna eminim

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
Siyonist Yahudiler
boykot9.gif

Yukaridaki Resimler Iraktan, Şimdi Sıra Kimde? Belki Yarın Sıra Sende !
--------------------------------------------------------------------------------

Birgün 100'lerce, diğer gün ise 1000'lerce insanı katleden İSRAİL, YETER!!!
İnsanlıktan çıkmış olan İsrail'in yaptıklarından ve bundan sonra yapacaklarından, bir insan olarak utanıyorum. Yapılanlara karşı sessiz kalamayacağımı, FİLİSTİN'in masum halkına destek verdiğimi ve bu vahşete neden olan İSRAİL'e her zaman tepkimi göstereceğimi haykırıyorum!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Maalesef kullandığım ve aldığım ürünler vrmış. Artık almak mı asla!

Tommy Hilfiger, Sprite, La Mer, GAP, Banana Republic, Danone, Nestle, Johnson&Johnson

Asla almayacağım ve aldırtmayacağım:kurallar:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar