Hera`yla Seansımıza hoşgeldiniz kızlar Seansımız Başlasın haydiii rahatlamaya

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
anaaaaaaaaaaaaaa ben bu toppiiiiiiiğiiii neden görmemişem daha önceden heroşum hayırlı olsun topikciğin ne olur benide zayıflat benide benide ay bu gün 4 kase aşure yedim ne yapacam bilemiyorum

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Sanada afiyet olsun hanımcık utancımdan söyleyemedim kıymalı peynirli börek yediğimi
:s:sokok:sok:soküstüne 4 kase aşure tabi aralıklarla ay kızlar vallahi çıldıreceğim obez oldum:iyyyy::iyyyy::iyyyy:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Canım topiğini hayırlı olsun yeni gördüm :cee

Hayırlı geceler :hanimbye:

OP
H

Hera

Misafir
anaaaaaaaaaaaaaa ben bu toppiiiiiiiğiiii neden görmemişem daha önceden heroşum hayırlı olsun topikciğin ne olur benide zayıflat benide benide ay bu gün 4 kase aşure yedim ne yapacam bilemiyorum

ŞiLamm olmaz böyle 4 Kase nedemek anaaammm anam annnaammm :icelim: bundan böyle her gün yediklerini öğrenmem gerek 4 kase yakamassın harcayamassın o enerjiyi istesende Şilacım sağlık için az yemeliyiz kampanyası başlatıyoruuummm :kayris::hulya:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ŞiLamm olmaz böyle 4 Kase nedemek anaaammm anam annnaammm :icelim: bundan böyle her gün yediklerini öğrenmem gerek 4 kase yakamassın harcayamassın o enerjiyi istesende Şilacım sağlık için az yemeliyiz kampanyası başlatıyoruuummm :kayris::hulya:
........................

heroşum elimde değil her gün mutlaka şekerli bir şeyler yeme ihtiyacını hissediyorum alış kanlık oldu geçen hafta her gün 200 gram pişmaniye yiyordum evde olduğum zaman şimdi kızımın yanında kalıyorum burdada çikolata türleri yiyorum bulamadığım zaman bal yiyorum acaba menepozda olduğum içinmi yoksa sigarayı bıraktığım içinmi bu kadar yeme ayarım bozulmuş anlıyamadım:utan::utan::utan::utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar