Hera`yla Seansımıza hoşgeldiniz kızlar Seansımız Başlasın haydiii rahatlamaya

OP
M

madesam

Misafir
ahh heram aaahhh çok yoruldum ve okulda o kadar çok problemle uğraştım ki çıldırmak üzereyim ne yemek yapcak enerjim var ne de yiyecek.. sinir oldum bugün çoookkkkkk

OP
H

Hera

Misafir
ahh heram aaahhh çok yoruldum ve okulda o kadar çok problemle uğraştım ki çıldırmak üzereyim ne yemek yapcak enerjim var ne de yiyecek.. sinir oldum bugün çoookkkkkk

Yapma yaa madesamım neden öyle oldu anlat bakayım yapma yemek filan dışardan yiyin bu gece olmaz mı dinlen bu gece

OP
M

madesam

Misafir
sabah onda sınıf öğretmenliği yaptığım sınıfın toplantısı vardı baya şikayet var canım sıkıldı:( sonra camların silikonlarını sökmüşler camlar sallanıo kafalarına düşcek haberleri yok okul idaresi de ifade falan almış disipline sevk edecekmiş çocukların bişeyden haberi yok sabahçı öğleci olduğu için iki sınıf bir sınıfta ders görüyor.. sonra da küçüklere dersim vardı vıcır vıcır.. ya herkese kendi çocuğu özel geliyor ama 40 kişiyi nasıl zapediyoruz soran yok.. birde veliler çocuklarına özel(!) ilgi bekliyorlarmışşş neymiş doktormuş neymiş albaymış.. sövcem olmayacak... öğrenci öğrencidir.. bana ne annesinden babasından....

OP
H

Hera

Misafir
Ehh yani çok çok haklısın öğrenci öğrencidir ailelerde hata nedir bu kadar yaramazlık hadsizlik değilmi ya

OP
M

madesam

Misafir
aman evde her dedikleri yapılıyo bunların sonra okulda herkes kendini özel sanıyor özel ilgi bekliyor.. öğretmen değil bakıcıyız sanki..

OP
H

Hera

Misafir
Ayy hayret birşey her dediğini nasıl yapar bir ana baba yaa :zopa: şımarık oluyorlar tabi nefret ederim şımarık çocuktan

OP
M

madesam

Misafir
sen mi ben mi kuzum yaaaa... bugün çok mutsuzum enerjim bitti yaşama sevincim bitti resmen.. bi kaç kelam öğrensinler die kendimi parçalıyorum... ooff offf

OP
H

Hera

Misafir
İşin zor vallaha madesam şımarık çocuklarla uğraşmak mahfeder adamı neyse sen bi dinlen kendine gel yorma bu gece kendini pratik birşeyler yiyin

OP
H

Hera

Misafir
Yakınmıı git tabi iyi olur yemek yersiniz uzatır ayaklarını dinlenirsin orada rahat ça

OP
M

madesam

Misafir
yakın canım gideyim en iyisi dışarı çıkcak halim yok yemeğe orda da sandalye tepesinde.. eve sölesem sofra kurcak yerlerim ağrıyo.. beni kaynanam paklar bugün gideyim ben hadi öptümmm

OP
M

madesam

Misafir
sağol canımm çok mutsuzum heram ya nedenini bilmiyorum ama...

OP
H

Hera

Misafir
Bazen olur öyle sebebsiz Negatif bir enerji yüklü olur insan dejarş olmaya çalış sakinleşmene neler yardım eder bir düşün bakalım eşinle yalnız kalmak farklı bir yerlerde zaman geçir yada nebiliyim kendine ait başka bir şey yarat sen daha iyi tanırısın kendini güzelim :lilav:

OP
M

madesam

Misafir
eşimin bu ara kafasını kaşıyacak vakti yok o da benden ilgi bekliyor.. herkes benden ilgi bekliyor zaten....!!!!!!!!

OP
H

Hera

Misafir
Mutlak zaman yaratılır sende eşinde konuşun birbirinizle eşinle konuşmak ta bazı şeyleri çözmene yardım eder bence

OP
M

madesam

Misafir
o benim okuldaki sorunlarımı anlamıyor boşver diyor geçiyor bence sorn olan şeyler ona çok basit geliyor..

OP
H

Hera

Misafir
o benim okuldaki sorunlarımı anlamıyor boşver diyor geçiyor bence sorn olan şeyler ona çok basit geliyor..

Anlıyorum seni seni gün içinde strese sokan iş yerindeki olayları dinleyerek olaya başlasa senle paylaşsa konuşsa yada en azından çözüm üretmeye çabalasa kendini daha iyi hissedeceksin madesam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar