Hera`yla Seansımıza hoşgeldiniz kızlar Seansımız Başlasın haydiii rahatlamaya

OP
M

madesam

Misafir
aynen öyle heracım ev yerinden oynadı artık kendime gelmem lazım kocam bile dün dedi senin benimle mi evle mi sorunun var diye ben de yok dedm ama yok sadece istemiyorum

OP
H

Hera

Misafir
Anlıyorum güzelce konuşun çözülemeyecek bir şey değil iletişim bozulmuş aranızda işler den güçlerden hepsi bu

OP
H

Hera

Misafir
Allahımmm Kraliçeme bu Mübarek günde çalışma azmi ver ve zihin açıklığı ver hayırlısı ile yarabbim

Bu arada sen kalın kafalı filan da değilsin bir daha duymıyım gayet akıllısın aklı başındasın kraliçem :buyrun: :cak:

OP
M

madesam

Misafir
bilmiyorum heram yaa... uyumak uyumak ve uyumak istiyorummm

OP
H

Hera

Misafir
Sen sıkma canını rahatlamaya çalış çok şükür her şeyin yerinde çözülemeyecek bir sorunda yaşamıyorsun olur böyle şeyler konuş eşinle yalnız en mühimi bu bence

OP
M

madesam

Misafir
yaşama sevincm yok ya nasıl geri getircem bilmiyorum

OP
H

Hera

Misafir
yaşama sevincm yok ya nasıl geri getircem bilmiyorum

Kendin için bişiler yapsan madesam kendine zaman ayırsan arkadaşlarınla çıksan gezsen alışveriş yapsan sana iyi gelmez mi başka ne olabilir diye düşünüyorum sen nedersin

OP
H

Hera

Misafir
Kraliçem Ilık Süt te iyi gelir açlığına bal koy biraz

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
Evet kocaman bir bardak iç bu arada Protein Dieti yapmanı tavsiye ederim çok Faydası olur Yağ Yakımını Hızlandırır

protein diyeti nasıl oluyo bebeğim ?
ben normal ne yiyorsam yiyorum o gün hangi yemek varsa sadece öğlen ve akşam ekmek yemiyorum ayrıca günde iki bardak yeşil çay içiyorum ve yürüyüş yapıyorum
iki ayda 5 kilo verdim

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
protein diyeti nasıl oluyo bebeğim ?
ben normal ne yiyorsam yiyorum o gün hangi yemek varsa sadece öğlen ve akşam ekmek yemiyorum ayrıca günde iki bardak yeşil çay içiyorum ve yürüyüş yapıyorum
iki ayda 5 kilo verdim

Ay maşalllah....
Ama senin bence diyete ihtiyacın yok canım:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar