Hera`yla Seansımıza hoşgeldiniz kızlar Seansımız Başlasın haydiii rahatlamaya

OP
H

Hera

Misafir
iyileşmiştir bittercim inşallah

Şilacım sigarayı bıraktığın için olması normal bir tatlı yani şeker insanda bağımlılık yapar karaciğerine zarar ilerde şeker hastası olursun kafanı başka yerlere vermeye gayret et örneğin tatlı canın çektiğinde bir bardak su iç ve beni aklına getir olurmu ne dersin :cee

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
doğru söylyorsun bende yemek istemiyorum ama kendimi tutamıyorum evde aşure bitsin senin dediğini denicem bakalım uzak durabilecekmiyim şekerden bu sana:ask::ask::ask::buda bana :sinir::sinir::sinir:

OP
H

Hera

Misafir
buda sana teşekkürederim şilacım kuru meyvelerden ye salatalık bulundur evde ve kendimi tutamıyorum deme lütfen oldumu tutarsın kendine söz geçirebilirsin :utan:

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
hanımhanımcık memnun oldum canım yaşıtız yehuuu :evet:

ben malesef öğrenciyim son sınıftayım işletme okuyorum (lütfen işletme dediğim için acımayın bana nolur yapmayın bunu biliyorum hayatımdaki en büyük hata ama başladım artık elimden bişey gelmiyor :uzgun: )ayrıca kpssye hazırlanıyorum inşallah sınavda site ile ilgili sorular sorarlar :evet:
fiziksel özelliklerimi boşver gitsin :sinir:

Tepki
54
hanımhanımcık memnun oldum canım yaşıtız yehuuu :evet:

ben malesef öğrenciyim son sınıftayım işletme okuyorum (lütfen işletme dediğim için acımayın bana nolur yapmayın bunu biliyorum hayatımdaki en büyük hata ama başladım artık elimden bişey gelmiyor :uzgun: )ayrıca kpssye hazırlanıyorum inşallah sınavda site ile ilgili sorular sorarlar :evet:
fiziksel özelliklerimi boşver gitsin :sinir:

yok acımam benım sewglım de ısletme okuyor :kayris: dogrusunu sölemek gerekırse herkes neden ısletme bölumunu secıyor dıe dusunuyorum bazen :dertli:sen neden sectın pısmansında zaar :rujsigara:

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
hanımhanım hoşgeldin fıstığıımm kraliçem nassın eyymmiinnnn :utangac:
iyilik tatlım bugün arkadaşlarlaydım gezmekten yoruldum :semsiye:

yok acımam benım sewglım de ısletme okuyor :kayris: dogrusunu sölemek gerekırse herkes neden ısletme bölumunu secıyor dıe dusunuyorum bazen :dertli:sen neden sectın pısmansında zaar :rujsigara:

ya işte bahtsızlık mıdır şanssızlıkmıdır bilmiyorum aslında
yani puanım ona yetiyordu ve işletme muhasebe iktisat maliye çeko gibi bölümlerden birini seçmeliydim bende işletmeyi seçtim iş alanı geniş ve içlerinde puanı yüksek diye ama herkes onu okuyor neyse bırakalım bu sıkıcı konuları canım sen neler yapıyorsun-rgulu

OP
H

Hera

Misafir
Bu gün Annemin seneyi Devreyisi bu gün kaybettik :uzgun: burada sizlerle herşeyimi paylaşan biri olarak bunu da paylaşmak istedim Tüm yakınlarını sevdiklerini kaybedenler için de Allahtan Rahmet diliyorum Nurlar içinde Yatsınlar hepimizin gideceği yer orası ..

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok üzüldüm canım bilirim çok zor
nur içinde yatsın anneciğin canım allah sabırlar versin mekanı cennet olsun

Tepki
54
iyilik tatlım bugün arkadaşlarlaydım gezmekten yoruldum :semsiye:

ya işte bahtsızlık mıdır şanssızlıkmıdır bilmiyorum aslında
yani puanım ona yetiyordu ve işletme muhasebe iktisat maliye çeko gibi bölümlerden birini seçmeliydim bende işletmeyi seçtim iş alanı geniş ve içlerinde puanı yüksek diye ama herkes onu okuyor neyse bırakalım bu sıkıcı konuları canım sen neler yapıyorsun-rgulu

ben bunu sonradan gördüm kralıce :eek:ys:

Tepki
54
Bu gün Annemin seneyi Devreyisi bu gün kaybettik :uzgun: burada sizlerle herşeyimi paylaşan biri olarak bunu da paylaşmak istedim Tüm yakınlarını sevdiklerini kaybedenler için de Allahtan Rahmet diliyorum Nurlar içinde Yatsınlar hepimizin gideceği yer orası ..

Allah rahmet eglesın..

bunu yasıyan bılır ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar