Haydi Hanımefendiler Birlikte Zayıflayalım ..

Tepki
53
bitterimm,sen yokmusun sen:D çok yaşa inşallahh.gülümsettin beni ve evet yeniden kendime getirdin beni 46 kilo öylemiii.bende 45 olacağım:evet:

elifcim,teşekkürler desteğin için,zaman zaman zayıflayacağımızı unutsam ya da unutmak istesem de:D hemen kendimi toparlıyorum:)

daha suyu 2 litre içemesem de eskisinden çok daha iyi bir içiciyim.tekrar teşekkürler kızlarr

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
eveeet bugün ben ---> sabah+akşam toplam 2 saat yürüyüş,gün içerisinde toplam sadece ligth ince kesilmiş 2 dilim ekmek,2 litre su,spor aletimde toplam 1000 hareket ve 1,5 tabak meyve.. Kahvaltı da ; kahvaltılık,haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek ve çay.Öğlen;bir tabak limonlu bol yeşillik,1 kazan simiti ve ayran.Akşam da sadece yarım tabak yoğurtlu ıspanak,1 dilim ekmek ve 1 bardak ayran :evet:

Tepki
29
arkadaşlar nasıl gidiyor diyet ben vallaa sayenızde çok azim ettim allah razı olsun hepinizden su içiyorum spor yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum bi ay sonra sonuç nasıl olacak bakalım hadi hayırlısı kızlar arada bi yazın nasıl gidiyoo valla merak ediyorumm:huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ben rejim yapamıyorum çünkü kendime hakim olamıyorum yedikçe yiyorum özellikle bisküvi tarzı şeyleri çok yiyorum ve bunun en kötüsüde gece geç yattığım için saat 11den sonra acıkıp yiyorum. ben nasıl zayıflicaam hırs yapamıyorum evde oturdukça aparatif şeyler yemek istiyorum

H

Hera

Misafir
ben rejim yapamıyorum çünkü kendime hakim olamıyorum yedikçe yiyorum özellikle bisküvi tarzı şeyleri çok yiyorum ve bunun en kötüsüde gece geç yattığım için saat 11den sonra acıkıp yiyorum. ben nasıl zayıflicaam hırs yapamıyorum evde oturdukça aparatif şeyler yemek istiyorum

Tatlım sende ozaman bisküvi tarzı değil de meyve tarzı şeyler ye elma kivi armut gibi mesela bisküviler zaten yapay içerisinde GDO ve bağımlılık yapan maddeler var

H

Hera

Misafir
evet haklısın ama meyve sevmiyorum en faydalı besinleri yemiyorum

Anlıyorum ozaman bu zamanda sonra yemeye gayret edersin üstelik hamilelikte düşünüyorsan daha da sağlıklı beslenmelisin çünkü bebeğine yatırım yapacak ve onun Genetik kodlarını belirlemektesin şimdiden sen ne yersen o sun ne yersen bebeğin çocuğun da o olacak canım üstelik hamile kalmadan önce Jinekoloğuna danışmalısın Folik aside başlayacaksın herşeyine dikkat edeceksin :gulbis: annelik daha olmadan sorumluluk istiyor

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
evet hera herşeyi biliyorum. ben birde antidepresan kullanıyorum hamilelik işi nasıl olacak bilmiyorum hayırlısı bakalım

H

Hera

Misafir
Anladım tatlım madem biliyorsun bukadar bilinçlisin antidepresanıda bırak düşündüğün vakit bedenin temizlensin yavaş başlayıp yavaş bırakılıyor bildiğim kadarıyla pat die kesemessin bu sebeple elbette hayırlısı olsun ama her şeyde bizim elimizde açıkçası

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar