Hanımefendi Günlük

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bugün çok karışık duygular içindeydim.Gözlerim direk dalıyor boşluklara ve babamı görüyordum sanki.Çok uzun zaman oldu canım babamı görmeyeli çok özledim onu.
En kısa zamanda gitmek ona sıkı sıkı sarılmak ve o koca yüreğine başımı koymak istiyorum.
Canım babam seni seviyorum,Rabbim sizlere çok uzun sağlıklı ömürler versin inşallah.Anneciğim ile sizleri nasıl özledim anlatamam.
İçimdekileri o hissettiğim özlemi kelimelere sığdırmakta o kadar güçlük çekiyorum ki şu an ama tek bildiğim sizleri çok özlemiş olmam.
Hayatta en küçük şeyler için harcadığımız efor,koşuşturmaca herşey boş inanın.İnsanın kendisini en mutlu hissettiği yer o eşi ve benzeri bulunmayan babaocağı bunu derim bunu söylerim.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bugün evimin hizmetçiliğini yaptım:gul:
Komple temizlik yaptım hemde bu sıcakta:gunes:
Cam,kapı,pencere,tül..ne varsa yıkadım,sildim,ovdum,temizledim.
Misler gb oldu ohhh ama çok yoruldum beee:uyku:şu an bile sırtımın ağrumasına rağmen belimin tutulmasına rağmen iki büklüm halde forumda lak lak yapıyorum işte:kptmya:
Ah ben ahhhh:uzulme:

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Aynı dertten mudaribiz Şahmaran'cım. Bugün Ankara'da sıcaktı gerçekten. Bir de temizlik Aynı şekilde belim, bacaklarım tutmuyor ve ben hala uyuyamıyorum :mendil:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Çok karışık duygulardayim
Hormonlar mıdır bunu bana yapan insanlar mı bilemedim
Herkes bencil olmuş Rabbena hep bana karşısındakinin duygularını düşünen yok maalesef
Ya ben çok şey istiyorum hayattan ya da kanaat nedir hala ogrenememisim
Azla yetinmeyi öğrenmeliyim bunu anladım ya da alıp basımı gitmeliyim

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Bu aralar cok hastalik haberleri duydugumdan olsa gerek sevgili günlükcüm bas parmagimin uyusuklugu moralimi iyice bozuyor:uzulme:
Güzel seyler yazmak isterdim ama ne yazikki bu aralar hic keyfim yok

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evde oturmaktan sıkıldım desem! Yaz desen tam anlamıyla gelmedi, ara ara yağmur yağıyor.. Denize girmeyi özledim :(

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Sevgili günlük şu an çok garip duygular içindeyim.Kınaydı düğündü derken.Büyük olayı bitirdik geleneksel kınamızı yaptık.Bana göre kına düğünden güzel oldu yada bana öyle geldi bilmiyorum,ben ağlamak istemediğim için hiç hüzünlü şarkı çalınmadı,yinede ağladım.
Dilerim çıktıkları hayat yolunda hep elele olurlar.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Sevgili günlük şu an çok garip duygular içindeyim.Kınaydı düğündü derken.Büyük olayı bitirdik geleneksel kınamızı yaptık.Bana göre kına düğünden güzel oldu yada bana öyle geldi bilmiyorum,ben ağlamak istemediğim için hiç hüzünlü şarkı çalınmadı,yinede ağladım.

hayırlı olsun ablacım..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334

ayser ablam hayirli olsun insallah cok mutlu olurlar Rabbim yuzlerini hep guldursun insallah

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758

AMİNN AMİNN
Aysercim hayırlı olsun kızı evlendirmişsin ne güzel rabbim ömür boyu mutlu mesut
yaşamak nasip etsin yuvası bereketli huzurlu olsun inşallah:
darısı tüm bekarların başına çook sevindim canım arkadaşım

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Nasıl desem bilmiyorum.. içimde hem büyük bir üzüntü ama garip bir de sevinç var.. Bugün kardeşim asker oldu.. miniğim, canım kardeşim.. kaç tane 24 yaş geçirirsen geçir, sen hep benim saçlarını karıştırdığım, öpmek için mücadeleler verdiğim minik kardeşimsin.. Rabbim seni ve bütün arkadaşlarını korusun, saklasın.. Pisliklere imkan vermesin mevlam.. Umarım çok çabuk geçer bu 5 ay.. minik kuşum benim :mendil:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba günlük kardeş:eek:ky:
Sıcak gayfem:icelim:ve sigaram:eek:ky:tabiki bilgisayarım:findikim:tam bir dörtlü oluşturduk seninle bu gece eskilerde olduğu gb..
Bugünüm nasılmıydı?
Nerden başlasamki anlatmaya.Her günkü gb sıradan bir gün..Uyanır uyanmaz kahvaltımı bile yapmadan siteye geldim gayet formumda merhaba dedim..
Çoluk çocuk...Ev işi...Yani herşey her zamanki gb sıradan geçiyor.Tam ikindi vakti ezanlar okunurken bir çığlık sesi ve ben neye uğradığımı şaşırmış bir halde benim yaramazım evimin çırağı....Oğluşum evin merdivenlerden aşağıya düşüyor.:mendil:
Soğuk kanlılığımı korudum,hatta kanını bile doyurdum..Çok ağlamadı yavrum ama yüzündeki kızarıklıklar fazlası ile morarmaya ve hatta kafasındaki darbeyi görene denkkaaac
Hemen eşimi aradım apar topar hastahanenin acilindeydik.
Hemen Acil kapısından kafa filmi,ortopedi derken ben ama inanılmaz korku içindeyim ya bir şey olduysa...
Ama şükürler olsunki filmlerin hepsi normal çıktı.Hast.karşılaştığımız manzara hiç açıcı değildi,halime şükredip evime döndüm ama o bir kaç saat inanılmaz bana yetti diyebilirim.
Rabbim bizleri hastahanesiz ve hekimsiz brakmasın.
Rabbim bizleri hastahane kapılarına düşürmesin inşallah.
Sevgiyle en önemlisi sağlıcakla kalın:hhhhhh:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Nasıl desem bilmiyorum.. içimde hem büyük bir üzüntü ama garip bir de sevinç var.. Bugün kardeşim asker oldu.. miniğim, canım kardeşim.. kaç tane 24 yaş geçirirsen geçir, sen hep benim saçlarını karıştırdığım, öpmek için mücadeleler verdiğim minik kardeşimsin.. Rabbim seni ve bütün arkadaşlarını korusun, saklasın.. Pisliklere imkan vermesin mevlam.. Umarım çok çabuk geçer bu 5 ay.. minik kuşum benim :mendil:
oficim şimdi okudum mesajını canım.
Hayırlısı ile gelir inşallah kardeşin.
Rabbim ona çok ama çok büyük güç versin inşallah.
Vatan bekçileri,Rabbime emanetsiniz.:bayrak:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Günlük,eşimin daire arkadaşı gece 3 te vefat etmiş nasıl üzüldüm anlatamam.
Kanserdi her tarafına yayılmış doktorlar artık getirmeyin demişler son bir aydır daha kötüydü 30 kiloya kadar düşmüştü konuşamıyordu kimseyi tanımıyordu artık genç yaşta gitti ardından iki çocugu annesiz kaldı,çok kötü oldum yaa:mendil:
Mekanın cennet olsun Nesrin abla.:mendil:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Sevgili günlük;
Bu günlerde o kadar çok yalnızım ki hayatım boyunca kendimi en çok yalnız hissetiğim dönem diyebilirim:uzulme:
Herşey üzerime geliyor sanki,iyi giden hiçbişey yok...
Farkettim ki çok umutsuzum çokk,içim bi tuhaf şu aralar canım hiçbişey yapmak istemiyor...:mendil: ve derdimi bi tek sana anlatabiliyorum...
Şu sıralar hayatı ve kendimi çok boşluyorum ve bu boşluğun içinde kendimi kaybetmemk için çok uğraşıyorum:uzulme:
Bundan sonra vakit buldukça seninle dertleşcem sevgili günlük...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Günaydin sevgili günlük:kahve:
Bugün pazar ama ben saat 7 uyandim yine:ne:
Ben ne zaman uyucam yaaaaa:uyku:
Bugün bir misafirlige gitme palnimiz var disarda yagmur dünden söz vermesem aksama kadar pijamalarla oturup acikincada pizzaciyi arardim:tskler:
özlemisim seni günlükcan coktandir yazmadigimi farkettim:findikim:
sende özle beni emi arada dürt beni

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Sevgili Günlükcan sen degil Lilim dürttü beni
Olsun ama hatirladim seni geldim yine:findikim:
Nelermi yapiyorum?
cocuklarin okullari ev isi arasinda mekik dokuyorum
Ne nankör is degilmi su ev isi yap temizle pisir kaynat arkani dönünce yine ayni:sinirli:
Allahtan simdi cocuklari uyuttumda kahvemi aldim
Ha birazdan dizim baslicak onu izlicem birde sonrada yaticam yarin yogun bir gün daha beni bekliyor:lilav:
:lilav::lilav::lilav::lilav::lilav:(coktandir kullanmamisim özlemisim seni)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar