Hanımefendi Günlük

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Sevgili Günlükcan;

Dün gece harika bir akşam geçirdik eşimle -hmm
Patlamış mısır+cips+meyve suyu eşliğinde ''The Twilight Saga:Breaking Dawn'' izledik eşimle birlikte.. Müthiş bir filmdi yaa bayıldık resmen çok etkilendim :utan:
Film bittikten sonra da dışarı da yağan karın altında kar topu oynadık birlikte
Birazdan da alışveriş için dışarı çıkacağız avmleri gezip,alışveriş yapıp yemeğimizi yedikten sonra evimize geliriz inşallah :huhuu:
öpüyorum seni günlükcan :eek:pucuk:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Sevgili Günlükcan;

Dün harika bir gündü :) Tüm öğretmen ve eşleriyle birlikte sabah erkenden kayak merkezine gittik :) Çok yüksek bir dağa çıktık şehir merkezinden daha soğuk ve ayaz vardı dizlerimizin daha yukarısında olan bir karla karşılaştık :huhuu:
İlk herkes kendi kaymaya çalıştı kayak takımlarıyla fakat olmadı düştük devamlı :D
Daha sonra eşim kızak kiraladı ve beni önüne aldı arkama da kendisi oturdu birlikte en yüksekten kendimizi bıraktık aşağı kadar benim çığlıklarım eşliğinde indik :D harika bir şeydi :utan: Saatlerce karın üzerinde yüzümüz kızarıp felç olacak derecede acısa bile :D hep birlikte kaydık :evet:
Daha sonra oraya ait restoran da beylerin yaptığı mangallarla bir güzel karnımızı doyurduk eve gitmeden önce bir kez daha eşimle kaymak istedim :huhuu:
Akşam üzeri de hep birlikte evlerimize döndük :ask:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Sevgili Günlükcan ;

Benden başka günlüğe kimsecikler yazmıyor sanırım :D
Her neyse dün benim minik talebelerim geldiler güzel etkinlik dolu bir gün geçirdik, akşam anneleri almaya geldiklerin de maaşımı da verdiler :1:
İlk kendi kazandığım para bu, çok mutlu oldum :ask: İnşallah mayısta giderken dolara çevirip Türkiye'de annemle birlikte yiyeceğiz paraları -kop
Bugün çok şükür evimdeyim oohh sakince evimde oturacağım ama yine akşam üstüne doğru pasta yapmak zorundayım çünkü eşim sohbete gidecek benden pasta türü bir şeyler istedi :dusun: Yarın da benim ufaklıklar yine geliyorlar .. Cumartesi günü misafirlerim var ,pazar günü sabah 8-9 tane stajyer öğretmen sabah kahvaltısına bendeler aylık sıra bana gelmiş, dün akşam eşim söyledi Neyse bari hiç değilse pazar günü öğleden itibaren boş olacağım oyyyyhh :eek:ky:
Bunlar beden yorgunluğu, gelir geçer. Rabbim gönül yorgunluğu vermesin (amin)
Öpüyorum seni günloş :cokkomik::eek:pucuk:

maavera

Aktif Üye
Tepki
240
Elifcim günlerinin dolu dolu geçmesine sevindim.
Benim günlerim oldukça monoton :( İşe git eve gel o kadar.. 2 hafta öncesine kadar ailem yanımda değildi yeni taşındılar artık birlikteyiz :eek:ys: ailevi sıkıntılarımız olsa bile mümkün olduğu kadar takmamaya çalışıyorum.. Hayatı tesbih misali düşünüp çekmek yerine sallamayı tercih ediyorum sanırım :D
Arkadaşım yok ne yazıkki. Herkes benden yaşça büyük.. Çalıştığım mahkemedeki herkes erkek.. Neyse ben bunları aştım..
Fotoğraf benim için bir tutku. Ama henüz makinem yok :( Profesyonel makine istiyorum (benim istediğim makine şu an 2.500 tl civarında) .. Aileme destek olduğum için henüz alamadım. Rabbim en kısa sürede nasip eder inşallaaaaaaaah :utan: :utan: :utan: Benim gibi birileri varsa muhabbet edebiliriz bu konu üzerine.. :ask: :ask:
Çoğu zaman bu monoton hayattan sıkılsamda sağlığım yerinde olduğu için şükrediyorum sevgili günlük.. Görüşmek üzere. :sila:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Sevgili Günlükcan;

Dün bilindik üzere 8 Mart Dünya Kadınlar Günüydü :) Öğretmenler eşlerine buradaki Türk Cafesinde akşam yemeği ayarlayıp hediye almışlar
Ama akşam cafedeki yemeğe gitmeden önce eşimle birlikte öğlen avm gittik.. Harika bale gösterileri vardı onları izledik birlikte :)
Eşim beğendiğim takılardan ve parfum aldı bana :lilav: Güzel bir öğle yemeğinden sonra da akşam yemeğine giderken bir demet de sevdiğim çiçeklerden aldı mucize'm :utan:
Gece de evimize geldiğimizde apartmanın önünde kar topu savaşı oynadık yağan karın altında :) Evimize girdiğimizde de Yeryüzündeki Son Aşk isimli filmi izledik resmen bayıldık eşimle :ask:
İyi ki varsın biriciğim her zaman ki gibi yine beni mutlu ettin -hmm

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
amanın ne haftaydı yahu.. 40 çarşamba bir araya geldi lafı bu çarşamba için söylenmiş olmalı :D neyse yarın sabah biraz uyumayı düşünüyorum bakalım.. yahu bir insan her sabah gözü yatağında kalarak gider mi işe :D :uyku:

-rgulu The woman in black filmine gitmek istiyorum ama bakalım.. gerçi the mist ve mirrors filmlerinden sonra korku filmine gitmedim ama.. bakıcaz artık :D

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
itirazım var!!

insan doğum gününde de çalışmaz ki yahu :huhuu: çalışmamalı yani en azından -rgulu :lilav:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Günlüğüm ben geldim:sila:

İyiyim çok şükür ama yine ev taşıma telaşına giriyorum.
Yeni taşındığım bu ev satıldı ve ben yeniden kendime ev bakıyorum.2 çocukla nasıl olucak nasıl taşınıp yerleşeceğim bilemiyorum.
Rabbim kolaylığını verir inşallah
Çocuklar iyiler her ikiside turp gibi maşallah
Ufaklık tüm gece uyumasada onun bir gülümsemesi herşeyi unutturuyor bana:bebek:
Sevgiyle kal,Rabbim herkesin gönlündekinin fazlasını versin inşallah

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğinden emin olmak nasıl bir duygu biliyor musun? üstelik, sanki olacakmış gibi üzerinde uzun uzun, günler-geceler boyunca planlar yapıp da sonunda "yahu ben ne yapıyorum, olmayacak duaya amin diyorum" demek.. berbat bir his.. kendimi ilk kez bu kadar yenilmiş hissediyorum.. ne yapsam, nasıl davransam bilmiyorum.. "amaaan nasıl olsa olmayacak takma" mı desem, "illa ki birgün olur çok istersem"mi desem.. ikinci şıkkı dediğim halde ya olmazsa?? o zaman nasıl toplarım kendimi, umutlarımı??

aslında az önce de yazdım ya...

bu kadar beni anlatan başka bir şey olamaz bugun..

"Her şeye yüksek bir sadakat, derin bir nefretle bağlıyım. Her nerede değilsem orada mutlu olacakmışım gibi geliyor..."

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Uzun bir aradan sonra merhaba!

Günler öyle hızlı akıp gidiyor ki ucundan tutup yakalayamıyorum... Miniğim her geçen gün büyüyor. O'nun büyüdüğünü görmek bana inanılmaz bir mutluluk verirken diğer yandan da hüzünleniyorum. Halbuki daha dün gibi kucağıma almıştım canımın içini...

Bugün tam 9 ay 10 günlük olduk :utan: Tırmanıyor, sıralıyor ve sürekli yürümek istiyor. Annesi gibi hızlı çıkacak sanırım yürüme konusunda :ask:

Bu hafta çok yoğunum ayrıca, güzel olacağını sandığım muhteşem bir tatil beni bekliyor. Belki buranın bana kazandırdığı muhteşem kişilik, canım arkadaşım Sadiyecim ile de görüşebilirim..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321

Günler öyle hızlı akıp gidiyor ki ucundan tutup yakalayamıyorum... Miniğim her geçen gün büyüyor. O'nun büyüdüğünü görmek bana inanılmaz bir mutluluk verirken diğer yandan da hüzünleniyorum. Halbuki daha dün gibi kucağıma almıştım canımın içini...

Bugün tam 9 ay 10 günlük olduk :utan: Tırmanıyor, sıralıyor ve sürekli yürümek istiyor. Annesi gibi hızlı çıkacak sanırım yürüme konusunda :ask:

Bu hafta çok yoğunum ayrıca, güzel olacağını sandığım muhteşem bir tatil beni bekliyor. Belki buranın bana kazandırdığı muhteşem kişilik, canım arkadaşım Sadiyecim ile de görüşebilirim..

Canim benim cok sevinirim.
Sende benim canim arkadasimsin.

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
yok ben uslanmam :) şu an Maine Coon cinsi henüz 6 haftalık 2 kedi yavrusunu sahiplenmemek için zor tutuyorum kendimi :D oğlanların alerjileri ve sürekli yurtdışına gitme durumum olmasa 1 saniye bile düşünmezdim :) feda olsun micho mamalar :D

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet ayın 20 sine girdik bile.
Bugün benim için yoğun bir gündü.Delikanlımın doğum günü idi ve onu memnun etmek için günümü gece ettim diyebilirim.
Herşey çok güzeldi,mutlu da oldu prensim ama gündüz beni deli etmesine rağmen seviyorum ben minik kuşumu.

Sılam arkadaşımın o kötü hastalık haberini aldım çok üzüldüm ama atlatacak ben inanıyorum.

Bu saat olmuş halen buralardayım kendime inanamıyorum sanırım gelemiğim günlerin acısını çıkartıyorum:cokkomik:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Uzun zamandır seni ihmal ettim günlük kusura bakma , kızımın doğum günü telaşı,havaların güzelliği , trafik vardı , yağmur yağdı , elektrik kesildi bahanelerim hazır..
Bugün istediğim iki yeni cicim elime ulaştı tarifsiz mutluyum , kuaför vaktim de geldi ben kaçıyorum şimdilik tekrar görüşürüz. :eek:pucuk:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
günlük,kendimi hiç bu kadar huzurlu ve mutlu hissetmemiştim..
bebeğimin bana gülümsemesi dünyalara bedel,onu emzirmekten ve altını değiştirmekten çok büyük keyif alıyorum...hayatıma hoşgeldin bebeğim.
Meger sensiz ben bir hiçmişim onu anladım..
Rabbim sana şükürler olsun sen bana Eymenimi verdin..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin Arişim..
O hüznü bende taşıyorum canım benim.
İnan daha ne zorlukları atlatıyor insan,Rabbim yüzünüzü her daim güldürsün..
Çıkacağınız tatilde bol bol eğlenin ve tadını çıkarın,darısı başıma inşallah canım benim.
Her ne kadar uzun zamandır görüşemesekte içimde ve kalbimdesin her zaman senin yazılarını ve mesajlarını gördüğümde içimin titrediği arkadaşlarımdan birisin.
Seni Seviyorum bebişine ve kendine çok iyi bakman dileklerimle.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
2 çocuk annesi dile gelirken ne kadar basit değil mi?
Halbu ki ne kadar zor bir şey olduğunu inanın yaşayarak öğreniyorum.
Evet çok zor olduğu bir gerçek olsa da onların güzellikleri de ayrı bir güzel..İki kardeşin birbirleri ile oynaşmaları,bir ucdan bir uca birbirlerine bağırarak beni yakalayamazsın diye gaza getirmelerine şahitlik etmek,düştüğü zaman elinden tutup kaldırmak istemeleri....saymakla bitmeyecek güzelliklere şahit oluyorum.
2 erkek annesiyim evet zorluklarının olduğunu bilsemde gün içinde çok ama çok yorulsam da bu güzellikleri çok ama çok seviyorum bee:teselli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin Arişim..
O hüznü bende taşıyorum canım benim.
İnan daha ne zorlukları atlatıyor insan,Rabbim yüzünüzü her daim güldürsün..
Çıkacağınız tatilde bol bol eğlenin ve tadını çıkarın,darısı başıma inşallah canım benim.
Her ne kadar uzun zamandır görüşemesekte içimde ve kalbimdesin her zaman senin yazılarını ve mesajlarını gördüğümde içimin titrediği arkadaşlarımdan birisin.
Seni Seviyorum bebişine ve kendine çok iyi bakman dileklerimle.

Canım benim çok teşekkür ediyorum güzel sözlerin için.. Aynıları benim içinde geçerli..

Tatilimize gittik geldik hayatım.. Herşey çok güzeldi, sadece Sadiye ile görüşemedik zaman kısıtlığı yüzünden..

Elimden geldiğince girmeye çalışıyorum işte, seni öpüyorum. Prenslerini de öp benim için..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
selam günlük,doğumdan bu yana kendime hiç vakit ayıramamıştım bebişimden dolayı,amaaa bugün ne yaptım oğluşu babaya verdim kuaföre gittim güzelleşip paklanıp geldim..:huhuu:
düşün yani bu bile beni mutlu etti..:dance:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
selam günlük,doğumdan bu yana kendime hiç vakit ayıramamıştım bebişimden dolayı,amaaa bugün ne yaptım oğluşu babaya verdim kuaföre gittim güzelleşip paklanıp geldim..:huhuu:
düşün yani bu bile beni mutlu etti..:dance:
Eh süpermiş valla.
Doğum sonrası güzellik bir bayan için en inanılmaz ilaç ve sihir.
Rabbim güzellikler içinde büyütsün minik meleğini.
Miss kokuluyu kokla benim için bol bol emi:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar