Hanımefendi Günlük

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet sevgili Hanımefendiler;
Evet neden bizimde bir günlüğümüz olmasın değilmi?
Hanımefendi.com bayanlara özel,sadece bayanlar için açılan bir paylaşım platformu olması çok güzel evet..Bu arada çok güzel günler,saatler geçireceğiz ki ilk tohumlarını attık ve günden güne büyümeye devam ediyoruz..
Bende bunu düşünerek gün içersinde hanımefendide okuduğunuz bir konu,yeni tanıştığınız bir arkadaş vs.sizi etkileyen olayları burayı özetleyerek içinizden geldiği gibi yazabileceğiniz bir sayfa açıyorum..

Herkeze güzel paylaşımlar dileyerek açılışı yapıyorum..
Not:Herkezin bir hakkı var buraya yazmak için ona göre kendinize bir zaman dilimi oluşturun-hmm

Merhaba canım günlük;
Bugün her zamanki gibi ofise kendimi atar atmaz hanımefendiyi açtım ve gece ben yokken bakındım neler olmuş sitede aceba diye?Benden sonra beni çekiştirmişler ama iyi bir çekiştirme olmuş
Günden güne büyüdükçe çok güzel arkadaşlıklar ediniyorum burada ve çok güzel insanlarla tanıştım,hepsi birbirinden güzel iyiki buradayım,iyiki varsın hanımefendi..-kop
Bu arada öğleden sonra radyoda bir coştuk bir coştukki sormayın gitsin -kop

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yine ben geldim -kop
Bugün bir gün daha geride kaldı,ama ben bu geçirdiğim günümü seninle paylaşmak istiyorum.Evet bugün düne göre biraz sakin geçti ama olsun ben Pazartesi gününün gelmesini bekliyorum,şahane sürprizlerimiz var hele o gün bir gelsinde hep beraber göreceğiz ne olduğunu-ayse
Canım arkadaşım gül olmayacak aramızda memleketine tatile gidiyormuş olsun bizde dönmesini bekleriz dimi canım günlük..
Aramıza yeni bir hanımefendiyi daha kazandırdık lilaa daha yeni ama sanki uzun zamandır aramızdaymış gibi hemen kaynaşıverdi..
Ne güzel günden güne kocaman bir aile oluyoruz,daha güzel günlere hep beraber inşallah..
Bu arada aslı'da aramıza daha dün katıldı ama hemen benimsedi burayı,birde kendisi Türkiye tatili için izne ayrılacak ne güzel burada olucak,Allah yardım etsin canım arkadaşım gurbetlik çor zor..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Benden başka kimse sana yazmıyor diye kızma,üzülme,darılma sakın be günlük kardeş..
Malum bugün hafta sonuydu havada güzeldi tabi herkez evde tembellik yaptı..
Bende her zamanki gibi buradaydım,çok sakin geçti belki bazı bazı sıkıntı bastı ama kendi kendime vakit geçirdim..
Akşama doğruda erken çıktım ve oğluşumu gezmeye götürdüm,çok eğlendi,çok eğlendik.
Şimdi yine pc başındayım,öyle mahsun bir şekilde bakarken sen geldin aklıma iki laf edeyim azıcık rahatlarım dedim..
Beni dinlediğin için teşekkürler günlük kardeş,iyi geceler..

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Dün gece geç yattım. O yüzden biraz geç kalktım. Gerçi genelde öyle olur. Bugün uyandığımda saat 13.00 olmuştu. İlk hatırladığım şey telefonumun sesiydi. Eski bir arkadaşım aradı.

Onunla konuştuktan sonra cicilerimi giyip dışarı çıktım. Arkadaşlarımı gördüm. Kahvaltı yapmamıştım. Önce hep beraber kahvaltı yapalım diye düşündük. Sonra arkadaşların işi filan çıkınca kahvaltıyı tek yaptım.

Sonra arkadaşlarımla (toplam 4 kişi) beraber mangal yapmaya karar verdik. Yiyeceğimizi içeceğimizi bol bol alıp pikniğe gittik. Bu arada gittiğimiz yer çok güzel bir yerdi. (Kurtdoğmuş-Ballıca civarı) Bir yandan mangalı hazırladık, bir yandan da salata yaptık ki salata mükemmel olmuştu. Kankimin ellerine sağlık :)

Bu arada biraz voleybol oynadık. Sonra oturduk içeceklerimizle beraber yemegimizi yedik. Sohbet muhabbet derken akşam oldu.

Geldiğimizde arkadaşlarla beraber parka gittik. Belediyenin düzenlediği eğlence vardı. Orada da bir güzel eğlendikten sonra arkadaşlarımı evlerine bıraktım ve bende eve geldim.

Bugün de böyle bitti :)

G

GuL_CiCeGi

Misafir
benım bu aralar günlerim cok kötü geçiyor dedemi cok özlüyorum :( onun dişindan sabah işe gittim 11 de evdeydim ögleden sonra dedem icin kuran okuyoruz ve sonra normal hayatıma dönmeye calısıyorum.

Tepki
8.216
cuma günümü yazayım kızlar hafta sonu burada olmadığım için yazamadım
cuma günü doktora gittim biraz azar işittim kendisinden
12 kilo aldım diye bana veryansın etti dünyanın lafını saydı:(
birde üstüne eşimde sabah kahvaltısında 5 tane açma yediğimi söyleyince adam yuh dedi ben 1 haftada yiyorum onları dedi iyice rezil oldum:( anlayacağınız eşimle doktorum sağolsunlar iş birliğiyle üzdüler beni:( ama intikamım acı olacak dedim içimden-zebani
sonra bebişimi gördüm dünyalar benim oldu -ayse-alkis
oradan çıktık akşamı annemlerle birlikte Trakya'ya köye gittik intikamım acı olacak demiştim ya eveeeeeeeeet hafta sonu oradada 1 kılo aldım geldim İstanbul'a nasıl ama harikayım dimi:):):):)

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
merhaba sevgili günlük ; uzun zamandır giremiyorum çünkü annemler ablamı ve beni ziyarete gelmişlerdi... Üstüne üstlük modemim bozuldu arada bir girip bakamdaım bile ... Ve malesef annemler bugün gittiler... :( çok özledim şimdiden onları

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Çok sıcak be günlük kardeş,inan sıcakların olduğu kadar sanki sıkıcıklıda daha ağır basmaya başladı.
Bu aralar işlerimde yoğunluğum var şükürler olsunki azıcık açıldı işlerim daha da iyi olucak..
Tatil planlarımız var bakalım şu an araştırma içersindeyim,bu ayın 15 inden sonra şahmaran burada olmayacak,15 günlük bir tatil yapmayı düşünüyoruz.Bu sene çok yoruldum bu tatil süreci içersinde bu stresin hepsini atmaya çalışacağım.Bir tatili hakettiğimi düşünüyorum.
Söyle bütün arkadaşlarıma ben yokken siteyi ihmal etmesinler(etmiyeceklerini biliyorum ama yinede ben söylemiş olayım -ayse)bol bol paylaşımda bulunsunlar ve benim yokluğumu hiç ama hiç aratmasınlar..
Sizleri çok özleyeceğim biliyorum ama inanın şu içinde bulunduğum psikolojik çöküntümü ancak tatil ile atabilirim.Bomba gibi döneceğim bombaa...-alkis

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
aynen bende çok bunaldım iş güç koşturmaca.....ama sanırım bu yaz tail yok bana:(napalım hayırlısı olsun................

niliş

Aktif Üye
Tepki
78
günlük selam hergün yaz doymuyor sayfalar tükenmiyor kalemler kapanmıyor defterler aç geçmişi oku hüzünlenir tebessümle bakarsın bazen öfke olur sinir olur yüzünde geçmişi hatırlamak bazen ii gelmez insana o yüzden sana yazmak çokta mantıklı değil aslında ama alışkanlık olmuş kızma bana günlük güzel şeyleri yazmak daha ii geliyor bana o yüzden bu geceyi ve bu günü paylaşmıcam seninle kusura bakma günlük belki güzel birgünde açarım seni dökülür kalemime cümleler okurken keyif alırım gün geçtikçe by günlük

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
sevgili günlük hanımefendi ile tanışmam 5 gün oldu sanıırım.Burada olmaktan çok mutluyum.İlk girdiğim gün bana canım diye hitap ettiler.Onlar görmedi ama gözlerim dolu dolu oldu.Bana değerli olduğumu hissettirdiler.Hatta öylesin dediler.Ayağımın burkulmasından dolayı ağrım var ama geçecek.Oğlumla beraber tekvando minikler şampiyonasını izledik.
Kalbim her zamanki gibi pır pır.Ne ele sığıyor ,ne avuca.Leyla ablada bu aralar yoğun benimle vakit az geçirebiliyor.Burada yalnızım aslında.Gerçek bir dosta ihtiyaç duyuyorum.Ve sevgiye.
Ne çocuklarım teselli edebiliyor nede arkadaşlarım.Ama artık bir günlüğüm var benimde.Burada sizlerle olmamamı sağlayan sevgili arkadaşıma binlerce kere öpücük yolluyorum.

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
canım kendini yanlız hisstiğin an bizler buradayız.
sevgili günlük hanımefendi ile tanışmam 5 gün oldu sanıırım.Burada olmaktan çok mutluyum.İlk girdiğim gün bana canım diye hitap ettiler.Onlar görmedi ama gözlerim dolu dolu oldu.Bana değerli olduğumu hissettirdiler.Hatta öylesin dediler.Ayağımın burkulmasından dolayı ağrım var ama geçecek.Oğlumla beraber tekvando minikler şampiyonasını izledik.
Kalbim her zamanki gibi pır pır.Ne ele sığıyor ,ne avuca.Leyla ablada bu aralar yoğun benimle vakit az geçirebiliyor.Burada yalnızım aslında.Gerçek bir dosta ihtiyaç duyuyorum.Ve sevgiye.
Ne çocuklarım teselli edebiliyor nede arkadaşlarım.Ama artık bir günlüğüm var benimde.Burada sizlerle olmamamı sağlayan sevgili arkadaşıma binlerce kere öpücük yolluyorum.

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
nihayet yine bir akşam oldu.güzel bir gün geçirdim.Buruk olsada güzeldi.sabah erken kalktım.Evin işini bitirip türkiye tekvando minikler şampiyonasına gittim.Ordn geldim yemeğimi yapıp bocce salonuna gittim.Salonu yeniledim örtüler serdim.Güzel oldu.Takım olarak bocce oynadık.Bizim takım 15 14yendik.Herşey güzeldi.Ayağımda iyileşiyor.Oğlum yaramazlık çok yapsada herşey güzeldi.Burda olduğum için şanslıyım.
Sabah 9 da şampiyonayı seyretmeye gideceğim.Bizim bölümden bir kız maça çıkacak.

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
çok yorucu ama güzel bir gün geçirdim.Turnuvaları seyretmeye gittim.Öğlen geldim eve.Ev işlerini yaptım birazdan antremana gideceğim.

ilknuryetkin

Yeni Üye
Tepki
9
o kadar güzel bir yüzü var ki...bakmaya doyamıyorum.saçlarındaki lüleler,dudaklarının konuşurken girdiği şekiller,ve evimi dolduran sesin benim herşeyim!!!canım kızım DENİZ 3.yaşgünün kutlu olsun seni çok seviyorum...

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
ah günlüğüm şu anda tek ihtiyacım sensin.Beni, duyan anlayan yok.Ne yapacağım yarabbim.İnsan bir yerde tıkanır ya işte o haldeyim.Ya hedeflerim için mücadele edeceğim yada bir işe yaramayan Esra olacağım.Artık yolun sonuna geldim.Belki bir daha görüşememek var,gidipte dönmemek var.Destek alacağım kim var düşünüyorum.Yardıma ihtiyacım var be günlüğüm çok zor bir durumdayım.Keşke???????? herşey son bulsa yada yoluna girse.Nereye kadar dayanacağım.Çok korkuyorum.Ümitsiz,çaresizim.Hiç bir söz beni teselli edemez.Allahım bana yardım et.
Artık ümitlerim tükendi.Bakalım hayatımda neler olacak.Of Allahım ne olur yardım et bana.Yada yok et beni.hiçbirşey istemeyecek kadar kötüyüm.Seçim yapmak zorunda bırakılıyorum.Ya hedeflerin yada...........

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
ah günlüğüm şu anda tek ihtiyacım sensin.Beni, duyan anlayan yok.Ne yapacağım yarabbim.İnsan bir yerde tıkanır ya işte o haldeyim.Ya hedeflerim için mücadele edeceğim yada bir işe yaramayan Esra olacağım.Artık yolun sonuna geldim.Belki bir daha görüşememek var,gidipte dönmemek var.Destek alacağım kim var düşünüyorum.Yardıma ihtiyacım var be günlüğüm çok zor bir durumdayım.Keşke???????? herşey son bulsa yada yoluna girse.Nereye kadar dayanacağım.Çok korkuyorum.Ümitsiz,çaresizim.Hiç bir söz beni teselli edemez.Allahım bana yardım et.
Artık ümitlerim tükendi.Bakalım hayatımda neler olacak.Of Allahım ne olur yardım et bana.Yada yok et beni.hiçbirşey istemeyecek kadar kötüyüm.Seçim yapmak zorunda bırakılıyorum.Ya hedeflerin yada...........

kıyamam sana Seni bukadar çaresiz bırakan her neyse ortadan kalkmasını dilerim.Güçlü ol herşeyi atlatırsın ozaman.Yok olmak falan demişsin sakın yanlış bişey düşünme.Sen hayata renk katan duyguları yoğun ve değrli insanlardan birisin.Tanımasam da seni bu anlaşılıyo burdan bile.Herşey geçecek canım..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba sevgili günlük sana uzun zamandır yazmadım bana kızmadın umarım..Malum Ramazan mübarek ay olması sebebi ile sanırım güne geç başlamamdan kaynaklanıyor afyonum geç patlıyor,patladıkan sonrada zaten gün bitiyor.
Canım günlük bir kez daha anladım insan öncelikle kendine değer verecek yani ben hayattayım yaşıyorum demeli bende artık öyle yapıyorum.Hepimizin hayatında inişlerin olduğu kadar çıkışlarıda var.Ben ise şu an büyük bir yokuşu çıkma çabası içersindeyim Rabbim bana güç verdiği sürece ben o yokuşu çıkıp en tepeye çıkarak avazım çıkana kadar bas bas bağıracğım ne diyemi ''hayat bana çok oyun oynadın beni çok zorladın ama yıkılmadım yıkılmayacağım yılmayacağım''
Uzaktan bakıldığında herşey tozpembedir belki ama işin içine girdiğinizde asıl herşeyin tozpembe değil simsiyah ama onu beyazlaştırıp tozpembe haline getiren yine insanın kendisi olduğu için ben şu an çok relak düşünmeye çalışıyor ve bu zor günlerinde üztesinden geleceğime inanıyorum
Kim demiş kadın güçsüzdür eziktir hayır efendim kadın dediğin ayakları yere sağlam basanıdır,mantıklı düşünedir ve kendine güveni olan varlıktır.Bende bu yolda ilerleyeceğim ve bu kötü sınavımı vererek ben bu sınavı geçeceğim!!![/B]

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar