Hanımefendi Günlük

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Sevgili günlük...
sana ilk defa yazıyorum ..aslında heyecanlıyımda..
Öyle ise Merhaba..:)

Biliyormusun be günlük,

Birşeyi çok iyi anladım,insan riskli hareketlerini gerçekleştirmeden önce cok iyi düşünmeli ona göre hareket etmeliymiş..
Sinirli anında fevri olmak ve hızlı kararlar vermek emın oldumkı kardan cok zarar verıyormus ınsana..
Hatasız kul olmaz..

Fakat nihayetinde şunuda anladım günlük ;

HİÇ BİRŞEY İÇİN GEÇ KALINMIŞ DEGİL YASANAN BAZI SEYLERI TAMIR ETMEK ICINDE...

Pişman değilim günlük..Haklıydım ...Kendımı savunmam gerekirdi.. haklı isen korkma hak seni korur diye hakikatlı bır soz vardır bılırmısın günlük belkide haklı olduğumu bildiğim için böylesine delice bır savunusla gectım olayların karsısına gögsumu gere gere....Geregini yaptım...
Nerde olursam olayım haksızlıga gelemem be günlük...Hemen konusur hakkımı ararım huyum kurusun hıc sessız kalamam yanı en ufak bır haksızlık bıle benı delı etmeye yeter..

Ancak anladımki sonuna kadar haklı olsak bile bazen susmalıymış insan konusmamalıymıs..
Bazen,verilen en iyi tepki sessiz tepkiymiş anladım günlük..
Bazen susmak haklı kılıyormus ınsanı...

İşte böyle dedim ya pişman degilim fakat zorlamalar mecburıyetler var ..
sanırım malum kişilerle olan ilişkilerimi bırılerının hatırına eski haline döndürmek zorundayım günlük...

Hiçbir şey eskisi gibi olamayacaksa bile...

can sağlıgı be günlük :dusun:

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
forever sen daha iyisini bilirsin canım ama bende hayatta şunu anladım.Başkalaı istiyor diye bir şeyleri eski haline döndürmek ve sonucunda sen üzüleceksen olmamalı.Sen yazdın ya dün yazacaktım sana ama vazgeçtim dayanamadım şimdi.Canım bazen tepkisiz kalmak kendimize yaptığımız en büyük haksızlıktır.

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
forever sen daha iyisini bilirsin canım ama bende hayatta şunu anladım.Başkalaı istiyor diye bir şeyleri eski haline döndürmek ve sonucunda sen üzüleceksen olmamalı.Sen yazdın ya dün yazacaktım sana ama vazgeçtim dayanamadım şimdi.Canım bazen tepkisiz kalmak kendimize yaptığımız en büyük haksızlıktır.

yok bende sevınıcem aramızın duzelmesıne o kısılerle..
dusunuyorumda gerek yoktu aslında yasananlara..
boylesı daha ıyı olacak hepımız ıcın ısallah..
yınede dusuncen ıcın saol kulkedısı ;)

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
bu gün güzel bir gün olur inş. bu akşam vazgeç gönlüm var çok degişmiş yaww kesin izlemek istiyorum neyse sabah daha zaten şimdillik bu kadar

damlanur

Aktif Üye
Tepki
176
ben burasını görmemiştim ama çok güzel benim için güzel birgün hergünüm güzel çünkü hayatımda dönüm noktası olan bir iş buldum gözlük firmasında halkla ilişkiler görevim evet mesleğim değil ama olsun en azından çalışmak lazım diye düşünüyorum ee boşuna dememişler işleyen demir pas tutmaz bügün işime geldim rütin işlerimi yaptım git gel koşuşturmaca ve yorgunluk ama tatlı bir yorgunluk hoş hiçte şikayet etmedim ben mutluydum benim yüzün gülüyordu ailem bile fark etti mutluluğumu ama üzüldüğüm tek şey burdaki dostlarımı çok özlüyorum elimdne geldiğince girmeye çalışıyorum ama geç girdiğim için çoğu zaman kimse olmuyor sevgili günlük benden bu kadar umarım hergün sana yazmaya fırsat bulurum iyi geceler bana kızma olurmu yarın iş var malum şu anda saat 00.15 artık yatma vakti geldi sanırım :Dyarın görüşmek üzere inşallah

Tepki
40
Merhaba sayın günLükçüm ....BiLdiğin Üzre sevdiğim askerde ve ben onu inanıLmaz çok özLedim Çünkü tam 5 aydır yüzünü görmüyorum ......Daha böyLe ne kadar gider giç biLmiyorum....:aglayan:komutanLar izin vermio geLmesine...Neden ama yaa onunda izne ihtiyacı var....aLLahım ne oLursun geLsin biran önce....Seni Seviyorum İnciTanem.....aLLahıma emanetsin....:gulcicek:

damlanur

Aktif Üye
Tepki
176
hayat yaa bazen güldürüyor bazen ağlatıyor adı üstünde hayat ama ağlamak yok diyorum aklım yerinde yaşımda 28 olgun biri olarak kararlarımı akıllıca vermek sanırım verdimde eşimle boşanıyorum yollarımızı ayırıyoruz ikimizde çok yıprandık ve yıpratıldık diyorum pazartesi boşanıyoruz herşey hazır günü saati bile eee böyle neden ve nedenler artık ikimizde sorunlardan bıktık her çareyi denedik ama olmadı ne yapalım hayatta tek başına durmak biraz zor bir bayan olarak ama durmak zorundayım hele birde istanbul gibi bir yerdeysen bu gerçektende çok zor ama durmak zorundayım ben anneyim sonuçta her zaman çocuklarımın yüzüne gururla bakmak zorundayım dedim yaa ben anneyim herşeyden önce ne mutlu bana 2 tane dünyalar tatlısı oğluşum var :D ve her ne kadar yollarımı ayırdığım eşiminde yüzüne gururla bakmak zorundayım her ne kadar ayrılsakta sonuçta 12 yıl aynı yastığa baş koyduk herşeyi yaşadık acıyı tatlıyı 12 yıla çok şey sığdırdık şöyle bir düşünüyorumda 12 yıl içinde en güzel miraz çocuklarımı dünyaya getirmek oldu iyikide yapmışım şimdi onların ne günahı var diceksin evet onların suçu yok aslında neyin ne zaman nerde olucağını biz nerden bilebilirdik kimse bilemez ama gözümün arkada kalmadığı bir yerdeler annem ve eşimin annesiyle birlikteler alışıcaklar biraz zor olsada alışıcaklar ne yokluğumu hissettirmemem lazım bir anne olarak bugün aradım gayet iyiler sadece ufaklığın burnunu arı sokmuş :Dazıcık şişmiş kıyamam edirneye gidince arıyı bulup bacaklarını koparıcam dedim :D gülüştük eee haliyle biraz zor konuştum özledim nişime devam ediyorum çalışıyorum sorun yok evimide tutuyorum herşey yavaş yavaş olucak birden olamaz zaten benen bu kadar sevgili günlük şimdilik hoşçakal yarın görüşmek üzere inşallah

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
Sevgılı gunluk;Harıka bır sıte buldum epeydır yogunluktan gelemedıgım gunlerıme kızıyorum cıdden sevıyelı ve saygılı gordugum burası ıcın erken yazmadıgımı bılıyorum.Çunku arastırdım ve gozlemımı tam yaptım suana kadar kımseyle tanısmadım ama suna emınım tanıstıgımda burası bagımlılık yapacak tek korkum bu zaten yogunum sonra ne olur halım hıc bılmıyorum.Şımdılık tum hanımefendı arkadaslarımı senın aracılıgınla kocaman opuyorum.
Gorusmek uzre sımdılık bukadar zaten ıstesemde tekrar yazamam sakın kızma bır defa yazma hakkımız var by by...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sevgılı gunluk;Harıka bır sıte buldum epeydır yogunluktan gelemedıgım gunlerıme kızıyorum cıdden sevıyelı ve saygılı gordugum burası ıcın erken yazmadıgımı bılıyorum.Çunku arastırdım ve gozlemımı tam yaptım suana kadar kımseyle tanısmadım ama suna emınım tanıstıgımda burası bagımlılık yapacak tek korkum bu zaten yogunum sonra ne olur halım hıc bılmıyorum.Şımdılık tum hanımefendı arkadaslarımı senın aracılıgınla kocaman opuyorum.
Gorusmek uzre sımdılık bukadar zaten ıstesemde tekrar yazamam sakın kızma bır defa yazma hakkımız var by by...

Gülçin hoşgeldin aramıza,günlüğe istediğin zaman yazabilirsin canım,artık o sınırlamayı yok sayıyoruz.önemli olan sizlerin buradan zevk almanız,güzel paylaşımlarda bulunmanız değilmi.Sizida aramızda görmek inan bizleri çok ama çok mutlu etti.Umarım karşılaşır uzun uzun sohbetler ederiz.Sevgiler:cicek:

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
slm günlük ben seninle bügün tanıştım hayatımda ilk defa günlükle konuşuyorum biliyormusun okadar heyecanlıyımkı ellerım titriyor bir okadarda sevinçliyim sana ne yazacamı bile heyecandan aklıma gelmıyor bişeyler ama yazım gene hazır elımdesın bugun doktora gıttım sonuçlarım iyi çiktı sevindim esimde cok sevınecek cunku bana hep kızıyorduki kendıne dikkat etmıyorsun diye onun adınada sevındım günlüğüm seni burda kapatıyorum ama yıne yazacam hoş bişi

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Aslında liseden beri günlük yazmıyordum.Ha bir de hamileyken bebek doğup da büyüsün ve onu beklerken neler yaşadığımı görsün diye yazmıştım.
Buraya ilk kez yazıyorum.Çünkü şu an kendimi yalnız hissediyorum.Eşim aylığna bizimle olamayacak.Çok özledim onu şimdiden.Sürekli arıyoruz birbirimiz ama olmuyor.
Aslında evde olduğu zamanler atışıyorduk bazen.Mesela televizyonun sesini çok açmasına kızıyordum.Sürekli haberleri izlemesinden şikayet ediyordum.Ama şimdi keşke burda olsa da haber dinlese diyorum.O zaman karamsar haberler bile mutsuz edemez beni.
Ben artık gün sayıyorum. Ve diyorum kendime geçecek Allahım daha büyük ayrılık göstermesin diyorum.
O yokken ben nasıl yaşamışım bilmiyorum.
Onunla paylaşmadan onunla gülmeden ve onunla tartışmadan hayatın tadı yokmuş meğer.Yaptığım yemeklerde illaki bir eksik bulmaya çalışan titizler titizi başak burcu eşim yokken hayatım ne kadar da sessiz ve sıkıcı.
görüşmek üzere günlük.

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
:gulcicek:
Gülçin hoşgeldin aramıza,günlüğe istediğin zaman yazabilirsin canım,artık o sınırlamayı yok sayıyoruz.önemli olan sizlerin buradan zevk almanız,güzel paylaşımlarda bulunmanız değilmi.Sizida aramızda görmek inan bizleri çok ama çok mutlu etti.Umarım karşılaşır uzun uzun sohbetler ederiz.Sevgiler:cicek:

Çok mersı.Tekrar yazabılecegıme cok sevındım aranızda olmaya gayret gosterecegım.Harıka bır sıtenın harıka ınsanlarıyla tanısmak benı gururlandırır. Anlamlı sevıyelı paylasımlarda bırlıkte olmak dılegıyle.Saygılar

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
segili günlüğüm bugun pazar gunlerde sabah erkenden uyandım camdan dışarı baktım hava çok güzeldi yazdan kalma günleri yaşıyorsuz tlfnumu aldım elıme yengemı aradım benı kahvalıya çağırdı gıyındım gıttım hoşuma gıttı hazır yemeye gıtmek acıkçası günlüyüm bayadır hazır sofraya oturmamıştım kahvaltımı yaptım eve geldım aklıma sen geldın cnm senı açtım içimi sana doktum bugunde benı dinledın için saol cnm görüşmek üzere

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
slm günlüğüm bayadır konuşmadık senle yanlız bıraktım seni benı sorarsan bugun bıraz üzgünüm vede mutzusum bir arkadaşımın halası vefat etti ona üzüldüm pek konuşmaya halım yok ama iyiki sen varsın sana içimi doküyorum bugun çok duygu doluyum şu anda bırde ilahı dınlıyorum iyice duygunlandım bılıyomusun günlüyüm aslında bu dunya cok boş dunya günlerimiz nasıl geçıo anlamıyoruz anlamadan birbirimizi kırıyoruz kırılıyoruz aslında düşündükçe insan sonradan pişman oluyo dünya geçıcı günlüğüm senle bugun bıraz keyıfzızce konuştum ama içimi boşattım herzaman boyle dılım cnm merak etme şimdilik senı kapatıyorum başka zaman inşlh grşz

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
yazmak içimdekileri haykırmak ağlamak istiyorum.yaşamakda istemiyorum.çok mutsuzum günlük kardeş sanki beni anlayacaksın yoooo bu imkansız ki.günlük seni istemiyorum şu an yok ol karşımdan

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Bugünlerde dünyanın odak noktasıyım sanki günlük. Dönüp dönüp üstüme geliyor.

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
evettt.sıra bende günlük kardeş..bu senle ilk buluşmamız..senii daha yeni farkettim..kızdım kendime aslında..keşke daha önce görseydim diyee..neyse olsun şuan gece ben nöbetteyim hastanede..saat 12 çok tan geçtii.sabah 6tından beri ayaktayım..ve uyku öylee bii bastırdıkii.ama yapcak bişide yok..meccbur görev..buğün sadece yorgunluk ve kızgınlık ..off off..başka sefere gene görüşelim..şimdilik hoşşakal...

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
cnm sen neden bukadar kendıne haksızlık edıyorsun hayat çok güzel bence yaşamaya deyer cnm kendini mutlu edebilirsin bak ne güzel yavrunda var hiç bir zaman olumzuz düşünme beterın beterı var cnm rabbine sığın cnm sakın kendini bırakma bak şimdi üzüldüm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar