Hanımefendi Günlük

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
günlük,bu aralar ikinci bebek olayına fena taktım
çok istiyorum ama kendimede çok fazla güvenemiyorum altından kalkabilirmiyim diye
sen ne dersin?

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
günlük,bu aralar ikinci bebek olayına fena taktım
çok istiyorum ama kendimede çok fazla güvenemiyorum altından kalkabilirmiyim diye
sen ne dersin?

Günlük kardeş @flamingo deki;azıcık bebiş büyüsün..Sonrasında ikinci bebek zaten olur..Sonra ikisi birden büyüsün dersen evet ikisi birlikte kardeş kardeş büyürler ama anne olarak çok yorulursun de.
Ama abi olacak bizim yumurcak, kardeş olmazsa olmaz tabi ama az daha acele etmesin..
Söyle ama günlük kardeş unutma:sevindirikasli:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sevgili Günlük

Bugün arkadaşlarım geldi..Onlara hazırlık yaptımama nasıl yaptım onu bi de gel sen bana sor:bayil:

Haftasonu dayımın kızının düğün var oraya gidicez..Kıyafet konusunda halakararsızım..Dua ette güzel uygun fiyatlı bikıyafet bulayım olur mu?:eek:fff:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Günlük kardeş @flamingo deki;azıcık bebiş büyüsün..Sonrasında ikinci bebek zaten olur..Sonra ikisi birden büyüsün dersen evet ikisi birlikte kardeş kardeş büyürler ama anne olarak çok yorulursun de.
Ama abi olacak bizim yumurcak, kardeş olmazsa olmaz tabi ama az daha acele etmesin..
Söyle ama günlük kardeş unutma:sevindirikasli:

Aslına bakarsan yaşımdan dolayı şuanda düşünüyorum belirli bi yaştan sonra gebelikte zorlaşıyor riskli oluyor anlayacagın

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Sevgili günlük;
Yarın bayram bugun arefe çok yoruldum bee :nazo:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Son dönemde hep hastalık ve vefat haberleri alıyorum sevgili günlük ,güzel haberler duymaya çok ihtiyacım var..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar