Hanımefendi Günlük

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Selam günlük.
Güzel bir gün geçirdim çocuklarla.
Oğlumun arkadaşına gittik.Annesi de zaten benim arkadaşım.
Ama evleri merkesden biraz uzak.Giderken mezarlıkın yanından geçiliyor.
Ordan geçerken koktum biraz ama çocuklara belli etmedim.Mezarlıktan değil de bir adam vardı ondan korktum.Sanki yol sadece benim.İlla ki senaryo kudum kafamda ya tinerciyse ya bize zarar verirse falan filan...
Hep haberlerdeki kötü olaylardan etkileniyorum.:cirla:Artık herkes potansiyel suçlu gibi gelmeye başladı.Paronayak olmak üzereyim...

Neyse eve geldik ama çok güzeldi.
Bahçeleri var.Hava da süperdi.
Heidi.'nin dağı gibi çimenlikler vardı.Hep birlikte neşeli bir gündü.
Gelirken korkmadım çünkü arkadaşım vardı.

Hem ben korkmadım da kafamda kurdum sadece geçti gitti oda:hihh::hihh:

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
sevgili ğünlüğüm slm...buğün hala çalışmaktayım..ama olsun.hafta sonuna ne kaldikiiii

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Selam günlük,

Eşim geldi seyahatten ve ben çok sevinçliyim derken bugün de kayınbabamın anjiyo olacağını öğrendim:aglayan: Bu sene hep bir tersliklerle gitti. Allah fazlasından saklasın, korusun. İnşallah kayınbabam iyileşir

Görüşürüz günlük.:gulegule:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Selam günlük kardeş;
Sana uğramayalı uzun zaman olmuş,hastahaneden geldim ve inanılmaz başım ağrıyor.Bir kez daha şükrettim Rabbim ne rahatsızlıklar var insanlar inim inim inliyorlar,ne kötü şeyler yaşayan insanlar var...Ağlayarak o hastahane kapısından içeri giren..
Rabbime şükürler olsun ki sadece rutin bir kontrol için gittim o hastahaneye..Rabbim kimseyi düşürmesin inşallah

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
selam günlük

bu günlerde çevremdeki olanlara yetişemiyorum aklım fikrim almıyor herkezde bir hız bir bencillik anlamıyorum kefenin cebi yok unuttuk bunu bir tatlı söz bir güzellik yapmak çıktı fikrimizden

kalp kırmadan kırılmadan geçen her günüme şükürler olsun

bu arada meleğim büyüyor artık adımlar sıklaştı akşam annem adım kurbanı kesin vakti geldi dedi kısmet en yakın zamanda ALLAH kısmet ederse kesecegiz

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Öfkemin kurbanı olmayacağım!!!!

Bugünümü kendime zından etmeyeceğim..

Bir anlık kızgınlıkla ağızdan çıkan kelimler,o an seni sinirlendirsede sen o söze inat gülümse:hhhhhh:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Selam günlük,

Bugün işe gitmedim. Ben de evimi derledim, topladım. Malum evde durduğumuz yok. Bugün yine annemlerdeyim:dusun: Şöyle evimde eşimle beraber oturmayı özledim ya:gitme: Neyse buna da şükür.

Kayınpederim günden güne iyi oluyor. Ağrıları var şuan; ama o da normalmiş. Kolay bir ameliyat değildi haliyle. Hadi günlük ben kaçayım. Görüşürüz yine ne de olsa:D

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
selam günlük

bugün pazar ve ben yıllar sonra ilk kez işteyim çok zor geliyor işin kötüsü işimd epek yok olanıda canım yapmak istemiyor ama işte neymiş şirket karar almış c.tesi pazar çalışıp yılbaşında 5 gün tatil olacakmış üffffff kızımı özledim ben :aglayan:

AYPARÇASI

Daimi Üye
Tepki
254
Selam Günlük ilk kezbugün sana yazıyorum.bugün pazartesi ve moralim sabah çok bozuktu.Birkaç üzücü olaydan sonra öğle arası eve yemeğe gittiğimde tutamadım kendimi hıçkıra hıçkıra ağladım .Neyseki inançlı bir insanım.Bugünlerde geçecek inşallah.Şimdi bana sayfanla şöylebir dokunsan gözyaşlarım seni ıslatır.Sürekli dua ediyorum.Sağlık ,sıhhat ve huzur için.
Yarın ola hayır ola.Görüşürüz.

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
selam günlükçümmmm

kaldı salı ohhhh ondan sonra 5 gün kısmetse yuvamda kızımla olucam dilerim havada iyi olurda ana kız gezeriz

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Günnük ya hava çok sıkıcı :aglayan: Yağmur yağıyor ve kapkaranlık İzmir:dusun: İzmir'in bu ağlayan halini hiç sevmiyorum ya:gitme:

Yarın anacığımın günü var ve ben yine yeniden annemlerdeyim. Gün yapıcam tüm tatları tadacağım:D:D Akşamda kociş annemlere gelecek erken yılbaşı kutlaması yapacağız. Çünkü annemler yılbaşlarını İstanbul'da geçirecekler yine. Bu sene leyleği havada gördüler evde oldukları görmedim ya:D:D

Neyse günlük ben kaçar. Yarın görüşürüz.:eek:

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
merhaba günlük
ayyy ben bugün çok yoruldum bizim hatun evi kaldırdı komple daha yeni bitti işim o kadar yoruldum ki zeynebim bile kıpırdamıyor korkmaya başladım ben inşallah kendini hissettirir ne dersin
yarın aşı olmaya gidicem tetenoz aşısı çok acırmı acaba :aglayan:
ordan miniğimin ultrasonu için gün almaya gidicem yarın yokum akşam gelince sana yazarım günnük :eek: :eek: :eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Günlük kötüyüm hem de çoook kötü:aglayan: 2010 yılı daha ilk başların da bana uğursuzluk getirdi. Evliliğim çatırdamaya başladı:aglayan: Hepsi benim suçum. En yakın arkadaşımla da konuşmuyoruz. Yüzüm yok inan. Bugüne dek yaşadığım hayat, yaptıklarım beni bunalıma soktu. Dayanamıyorum:aglayan::aglayan: Eşimi çok seviyorum; ama sanırım ben iyi bir eş olamıyorum. Olmaya çalıştıkça batırıyorum:aglayan::aglayan: Ne yapayım günlük söyle. Ne yapacağım ben?

Kendime de son bir kez şans verdim artık. Ya başarırım ya da bu hayattan çeker giderim:aglayan::aglayan:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
günlükçüm selam

evet 5 günlük tatilimde bitti harikaydı çünkü kızımla dolu dolu geçti ama şimdi kızımı özledim akşam olsada eve gitsem:gitme:

nuran07

Aktif Üye
Tepki
199
merhaba günnüş-hmm
bu sana ilk yazım :dusun:
bugün çok sakin geçti
bazen işler o kadar yoğun oluyorki inan başımı kaşıyamıyorum:(
ama bugün pek iş yoktu:ayna:
zaten patronda yoktu:kizdim:
canımsıkılıyor kendimi çok yalnız hissediyorum:(

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
sevgiLi günlük..
bugun okadar yogundum ki.. sagda soldaydım ve hava buz buzzzzzzzz tirtir titredim
rabbim kimseyi sokaklara düsürmesin dısarıdakilerinde allah yardımcısı olsun :(
moralim bozuk aksama abim gelecek ve tartısma olacak bakalım nolucagım oooff su gunu atlatsam baska bi şey istemem :gitme:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
sevgili günlük

bugün keyifsizim sebep sorma işte öyle :dusun:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Günlük ya,

bugün kimseyi çekesim yok:dusun: Hava desen sıkıcı... Ben sıkıcı napcaz bilmem:dusun: Şöyle h.sonu olsa da keyif çatsak. Aslında upuzun bir tatile ihtiyacımız var kocişimle bizim. :dusun: Böyle giderse birbirimizi yicez iyice:dusun::dusun:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
sevgili günlük 1 2 haftadır internetim yoktu bugün bağlandı ve hanımefndiye takrar kavuştum o yüzdsen içimde bi rahatlık var bi de sabah telefonumu evde unutmuşum acaba eşim yanına aldı mı yoksa evde mi merak ediyorum arayan soran oldu mu dersin? akşama daha çok var iyiki hanımefendi varr-hmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar