Bugün rüya ne gördün?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
garip bi rüya gördüm ben annemler eşim denize gidiyoruz deniz o kadar kalabalık kı yürüyoruz deniz kenarında boş alan bulmak için ama oturacak bile yer yok baya yürüdükten sonra bi koya geliyoruz orası sakin sadece bi kaç kişi var denizin küçük bi kısmı bataklık oraya da bi iki kişi giriyo ama sonra denize giriyo çamur banyosu gibi bizde denize giriyoruz eşim tutturuyo oraya girelim die ben de olmaz diyorum böcekler vardır illa girelim deyinde giriyoruz iki dk sonra ben farkediyorum ki arkada kayalıklardan ara ara taş fırlıyo o bataklığa nerdeyse eşimin kafasına düşecekken onu itiyorum kurtuluyo hemen ordan çıkıyoruz denize geçiyoruz bizim arkamızdan bi kaya daha düşüyo orda başka birinin kafasına bu çamura gömülüyo bekliyoruz çıkmıyo bi daha herkes kaçışmaya başlıyo filan ben diyorum şenol kurtaralım nolur die o da diyo ezildi zaten yapacak bşey yok bizde ölürüz diyo beni çeke çeke götürüyolr ben de o ara demek ki ben kalsam kayanın artında herkes kaçıp hayatınia devam edecekti ben orda çürüyüp gidecektim die ağlıyorum orda

öyle garip bişeydi:ates:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
rüya tabirine baktım şimdi bataklık günaha işaret ediyo denizde yıkanmakta günahlardan alınmaya işaret ediyo o zamn güzel bi rüya:)

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
garip bi rüya gördüm ben annemler eşim denize gidiyoruz deniz o kadar kalabalık kı yürüyoruz deniz kenarında boş alan bulmak için ama oturacak bile yer yok baya yürüdükten sonra bi koya geliyoruz orası sakin sadece bi kaç kişi var denizin küçük bi kısmı bataklık oraya da bi iki kişi giriyo ama sonra denize giriyo çamur banyosu gibi bizde denize giriyoruz eşim tutturuyo oraya girelim die ben de olmaz diyorum böcekler vardır illa girelim deyinde giriyoruz iki dk sonra ben farkediyorum ki arkada kayalıklardan ara ara taş fırlıyo o bataklığa nerdeyse eşimin kafasına düşecekken onu itiyorum kurtuluyo hemen ordan çıkıyoruz denize geçiyoruz bizim arkamızdan bi kaya daha düşüyo orda başka birinin kafasına bu çamura gömülüyo bekliyoruz çıkmıyo bi daha herkes kaçışmaya başlıyo filan ben diyorum şenol kurtaralım nolur die o da diyo ezildi zaten yapacak bşey yok bizde ölürüz diyo beni çeke çeke götürüyolr ben de o ara demek ki ben kalsam kayanın artında herkes kaçıp hayatınia devam edecekti ben orda çürüyüp gidecektim die ağlıyorum orda

öyle garip bişeydi:ates:

canımcım hayır olsun bana göre ailenizden eşinin yada senin laf duyacaksınız bir para işi var ama ne zarar edecek nede bir kazancınız olacak fakat hareketli durumlar yaşayacaksınız fakat eşinle denizde olmanızda sonuçta size zararı olmayacak tüm bunların sadece can sıkıntısı diyebilirim ama sen eşinden daha çok etkileneceksin iyi yada kötü

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
hayırdır bende geçen akşam rüyamda annem ablam ve kızımla ( kızımıda 3-4 yaşlarında görüyorum ayrıca) sultanahmete gidiyoruz tam caminin karşısına geldigimiz sırada cami büyük bir ateş topu halinde yanmaya başlıyor ve insanlar kaçışıyor savaş çıktı diyerek ben ise korkudan kızıma sarılıyorum annem ve ablama kaçın diyorum ve gökyüzüne baktıgımda ateş toplarının yere düştüğünü görüyorum bir taneside tam yanımdan geçiyor sıcagını hissediyorum neyse kaçıyoruz ve bu arada eşime ulaşmayada çalışıyorum ama faydasız herkez savaş çıktı derken ben nedense içimden bu ALLAH 'tan bir olay diye düşünüyorum neyse kaçıp bir yere geliyoruz ama kurtulan çok az kişi var kızıma sarılıp aglayacak iken uyandım ama o gün hep etkisinde dolaştım

HAYIRDIR diyorum

S

sekercim

Misafir
hayırdır bende rüyanda burdaki arkadaşları gördüm su istiyorlar benden erikli suyu buruya taşıdım belim koptu yorgunluktan arkadaşlar inş hayırdır

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
gunduz nıyetıne
bende dun gece gordugumu yazayım
ruyamda gece yatıyorum sabah bı kalkıyorum hastanede sezeryan ıle dogum yapmısım kızım olmus
sabah 6da dogurmusum saatıme bakıyorum aksam 6 olmus
anneme kızıyorum bebek aclıktan ne hale gelmıstır cabuk ıste kızımı emzıreyım dıye
nse getırıyorlar
tombık tombık bı bebek ustu ustun koru gıydırılmıs
yıne anneme kızıyorum ewden kıyafet getır dıye
en tuhaf kısmıda ben ewlı degılım we kızım eskı esımdenmıs
hayır olsun kız kızgın haber derler ama :sok:sok

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Rahmetli babamı gördüm..Öldüğünü oda biliyor rüyada bende..gençlik hali bi anda başımda dikilirken görüyorum toplulugun içinde..Hemn fırlıyorum ayaga babam seni çok özledim sana hep dua ediyorum biliyorsun degil mi diyorum tebessüm ediyor..Babam Rahatmısın huzurlumusun yerinde diyorum o anda kayboluyor..Bende uyandım zaten..Babamı çok özledim hanımlar..Kıymetini bilin babalarınızın..İnanın nefes alması bile yetiyor size birşeyler vermesi şart değil..

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
Rahmetli babamı gördüm..Öldüğünü oda biliyor rüyada bende..gençlik hali bi anda başımda dikilirken görüyorum toplulugun içinde..Hemn fırlıyorum ayaga babam seni çok özledim sana hep dua ediyorum biliyorsun degil mi diyorum tebessüm ediyor..Babam Rahatmısın huzurlumusun yerinde diyorum o anda kayboluyor..Bende uyandım zaten..Babamı çok özledim hanımlar..Kıymetini bilin babalarınızın..İnanın nefes alması bile yetiyor size birşeyler vermesi şart değil..

canım hayırolsun ama rüyan tamamen senin iç dünyanın yansıması

ALLAH mekanını cennet eylesin diyorum evet baba özlemi çok zor bende babamı 10 sene önce kaybettim ama acısı hiç değişmedi

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
gunduz nıyetıne
bende dun gece gordugumu yazayım
ruyamda gece yatıyorum sabah bı kalkıyorum hastanede sezeryan ıle dogum yapmısım kızım olmus
sabah 6da dogurmusum saatıme bakıyorum aksam 6 olmus
anneme kızıyorum bebek aclıktan ne hale gelmıstır cabuk ıste kızımı emzıreyım dıye
nse getırıyorlar
tombık tombık bı bebek ustu ustun koru gıydırılmıs
yıne anneme kızıyorum ewden kıyafet getır dıye
en tuhaf kısmıda ben ewlı degılım we kızım eskı esımdenmıs
hayır olsun kız kızgın haber derler ama :sok:sok

canım hayırolsun ama canını sıkacak laflar duyacaksın ama ailen destek verecek sana yalnız degilsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar