Bugün rüya ne gördün?

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
arkadaşalr malum kızım daha küçük uyku sorunumuz son hız devam ederken arada kaçamak uykularımda en son rüyamda kayınvalidemi bana tatlı verirken gördüm uyandığımda ise hayırdır dedim güldüm

eeee sen en son ne rüya gördün gelin paylaşalım yorumlar yapalım ne dersiniz:besik:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
dün gece rüyamda çok garip bişey gördüm evlenmeme 2 gün var evde bi telaş herkes koşturuyo bi tek ben oturuorum bi köşeye çekilmiş milleti izliyorum bi ara ayağa kalktım bi baktık hamileyim şok oldum hayırdır inşallah

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
dün gece rüyamda çok garip bişey gördüm evlenmeme 2 gün var evde bi telaş herkes koşturuyo bi tek ben oturuorum bi köşeye çekilmiş milleti izliyorum bi ara ayağa kalktım bi baktık hamileyim şok oldum hayırdır inşallah

canım kendini hamile görmek haber derler sizin evde olduguna görede senin tarafından alıcan

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ksom aslında bende bugün bi konu açmak istiyodum üyamla ilgili benden önce davrandın

kzıımla ben uçağa binicekmişiz

ben kızımı havalimanında yalnız bırakıp eve gelmişim

sonra koşa koşa taksiye biniyorum kızımı arıyorum

gerisinde uyandım zaten

yataktan fırladım

Allahım rüyada bile kaybetme duygusu bu kadar kötüyken

gerçek hayatta yakınlarını kaybedenler ne hisseder,nasıl yaşar acaba

Allah düşmanımın başına vermesin

elim ayağım buz kesti

hala titiriyorum inanır mısınız:aglayan:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
Ksom aslında bende bugün bi konu açmak istiyodum üyamla ilgili benden önce davrandın

kzıımla ben uçağa binicekmişiz

ben kızımı havalimanında yalnız bırakıp eve gelmişim

sonra koşa koşa taksiye biniyorum kızımı arıyorum

gerisinde uyandım zaten

yataktan fırladım

Allahım rüyada bile kaybetme duygusu bu kadar kötüyken

gerçek hayatta yakınlarını kaybedenler ne hisseder,nasıl yaşar acaba

Allah düşmanımın başına vermesin

elim ayağım buz kesti

hala titiriyorum inanır mısınız:aglayan:

canım ya kıyamam ama bildigim kadarıyla kaybetmek iyidir yada eski günlere duyulan özlemdir ailenden birileriyle geçmişte kalan şeylere özlem duyuyor olabilirsin bir anne içinse evladını görmek zaten iyi korkma yani bebeğim iyi yor iyi olsun:hhhhhh:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
arkadaşalr malum kızım daha küçük uyku sorunumuz son hız devam ederken arada kaçamak uykularımda en son rüyamda kayınvalidemi bana tatlı verirken gördüm uyandığımda ise hayırdır dedim güldüm

eeee sen en son ne rüya gördün gelin paylaşalım yorumlar yapalım ne dersiniz:besik:

canısı bak rüyada tatlının anlamıda buymuş

Rüyada her hangi bir tatliyi görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kur tulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesl ne, ilim ve tövbe etmeye isarettir. Rüyada tatli yemek sifaya isarettir.

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canısı bak rüyada tatlının anlamıda buymuş

Rüyada her hangi bir tatliyi görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kur tulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesl ne, ilim ve tövbe etmeye isarettir. Rüyada tatli yemek sifaya isarettir.

ayyy süpermiş ama kayınvalide verince işte :gul::gul:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sık sık burda yemek tarıflerıne bakmakdan ruyalarım bıle gıda agırlıklı oldu

Mutfakdayım sıtrımda bır bebek sarılı kucagımda baska bır bebek ayagımın dıbınde aglayan 3 4 yaslarında baska bır cocuk mutfak kapısında kızım

Sozde butun o cocuklar benımmış.Bende ha bıre buradan aldıgım tarıflerı yapmaya calısıyomusum.Ama kucagımdakı sırtımdakı ayagımın dıbındekı cocuklar ha bıre aglıyo.Bende bır yandan pasta yapmaya calısıyorum.Ustum basım elım yuzum un krema.Kızımda mutfak kapısında durmus oh sana geceyarılarına kadar bak sen tarıflere sonra oyle heryanın un olur dıyo.Bende aglayan keki bıtırıyım gırecem ıcerı al da kardeslerınle sen ılgılen dıyorum.O sırada bı kahkahayla uyandım.Kızım gelmıs anne beyaz kazagım nerde demıs ama ben hatırlamıyorum.Bende ona demısım aglayan pasta yaparken kazagına cikolata selalesı dokuldu dıye:dislek:

Sabah soruyo ne gordun ruyanda anne nolur anlat.Madara olduk cocuk cocuga:yandanyandan:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
koptum ya kedıjık :D:D
bende ruyamda eltımlerı konusmustuk uyumadan once esımle
onları gordum hep onlarla ugrasıtm cok sıkıcı bır ruyaydı:kizdim:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
arkadasım esvgılısyel beraber esımle benı yemege goturuyodu ruyamda onları gordum-hmm

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben genelde rüya görmem; ama dün rüyam da ikizlerim oluyormuş. Biri kız biri erkek sanırım. Ultrasonda gördüm onları minnacıklardı. Ne anlama geliyor bilmiyorum ama. Allah hayırlara vesile etsin

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
çok korkunç bir rüya gördüm
gözleri bembeyaz şeytan gibi bi adamın beni öldürmeye çalıştığını ..benim ondan kaçışımı gördüm
kalbim duracaktı uyandığım zaman korkudan ve epey bi süre etkisinden kurtulamadım :(

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bende epilixir kullanıyorum ya,bacaklarımdaki kılların kocaman kocaman olduklarını gördüm.
Hatta eyvah bu halimi sitedeki kızlar görmesin valla,Recep İvedik gibi benimle dalga geçerler diye düşünüyordum:kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar