Bugün rüya ne gördün?

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Bugün rüyamda.

Kızımla yolda yürüyoruz çarşıdayız.O anda kızımın ingilizce öğretmeni ile karşılaşıyoruz.

Ama öğretmen değişmiş Geçen yıl okul gezisindeki rehberimiz öğretmeni olmuş kızımın.

Hemen bizi görünce çantasından 3 tane test çıkardı 20 şer soruluk...

Bunları çöz dedi .
Eve geldiğimizde testleri çözmek için çıkaracaktım çantamdan ama yoktular bulamadık:dusun:

Hayırdır diyelim hayır olsun-hmm

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benim de rüyamda barozan çalıyolardı bi sıçradım saatimi kurmayı unutmuşum 10 dakika fazladan uyumuşum çalmasalardı kim bilir kaça kadar uyuyacaktım:) ama kafamı toplamam zaman aldı kazan gibiydi

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
kızlar bende rüyamda amcamı görüyorum sarhoş araba kullanıyor tam bir arabayla karşı karşıya gelip kaza yapacakken direksiniyonu çevirip kurtuluyoruz çok garipti yaahayır olsun

dünde eşimin kardeşini görüyorum onu öldürüp parçalıyolar insan eti gördüm yaa dün çok korktum ama günüm güzel geçti şükür bazı rüyalardan çok etkileniyorumm bütün gün etkisi geçmiyor.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gerçekten korkutucu bi rüya

Rüyada kaza görmek

ruyada kan çıkmadıgı taktirde kaza iyiye yorulur. kaza yasamda iyi degisiklik demektir. basına bir kaza geldigini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir.

Rüyada cinayete tanik olmak; tedbirli olmaniza, kimse icin kötü konusmamaniz gerektigine, komsularinizin birinin evinde hirsizlik olayinin olacagina isarettir. cinayet islediginizi görürseniz, sikintili Günler gecireceginiz ve bütün islerinizde basarisiz olacaginiz anlamina gelir. eger kendinizi savunurken cinayet islediyseniz, is hayatinizda yükseleceginiz anlamindadir.

rüyada bir cinayet isledigini gören mahzurlu bir ise girer. bazan bu rüya, maksadina ve arzusuna nail olmaya isaret eder. hacc'da ihramda bulunan kimsenin bir av cinayeti yaptigini görmesi, uyaniklikta o hayvanin mislini ödemeye mecbur olmasina isaret eder. bir kimsenin rüyada cinayet isledigini görmesi, maksadina ve arzusuna nail olacagina isaret eder. bazen de cinayet isledigini görmek, mahzurlu bir is ile tabir edilir.

Cinayet islediginizi görürseniz, zor günler geçireceginiz ve bütün islerinizde hüsrana ugrayacaksiniz demektir. Eger kendinizi savunmak için cinayet islediyseniz, is hayatinizda basarilar kazanacaginiz, yükseleceginiz anlamindadir

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
arkadaşalr bende bu hafta hep ailemden birilerini kaybediyorum arıyorum hep ve yorgun kalkıyorum gerçek gibi :dusun:

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Bugün rüyamda Annemi gördüm.
Annem hastaydı rüyamda.Anne sen de gitme . anne sen de gitme diye ağladım rüyamda .Çok üzücüydü:aglayan::aglayan::aglayan:
Hayırdır inşallah

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
diloşun doğum gününü unutmuştum rüyamda
sabaha kadar uyanık kaldım :kptmya:

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
ay ben de bu gece rüyamda vurulmuşum ambulans bekliorum körolasıca bi türlü gelmiodu:kptmya:ya ben ne biçim rüyalar görüom yaa ..ama çok kan vardı kan rüyayı bozar dimi:kptmya::kptmya:

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Bu bölümü yeni gördüm. Tam benlikmiş. O kadar çok rüya görüyorum ki. Anlatacak birini de bulamıyorum çoğunlukla.

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Bugün rüyamda yüzümün her yerinde sivilce vardı okadar çok sivilce olmuştu ki yüzüm görünmüyodu nerdeyse. Netten baktım mutluluk falan yazıyodu içim rahatladı.

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım eger sivilceler patlamazsa irin görmezsen iyi ama görürsen hastalık sağ taraf senin sol taraf eşinin tarafı derler

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
dün gece rüyamda kankamı kaçırdılar o kadar çok ağladım ki nalatamam herkesin yakasına yapışıyorum bulun onu bulun diye sonunda bulduk ama uyandım ki ter içinde kalmışım allah hayırlara vesile etsin

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım aglamak sıkıntı atmaktır bulduysan kötü bulamazsan iyidir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar