Bugün rüya ne gördün?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bulduysam kötü mü hadi ya ne gibi ama bulunca çok rahatlamıştım o da dün gece eşinin kanser olduğunu görmüş doktor doktor dolaşmışlar çok ağladım diyo en son bi doktora gitmişler o da yanlış anlaşılmış kenser değilsin demişler o kadar rahatladım anlatamam diyo

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ben öyle biliyorum ama hayırlısı diyelim canım

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ben yine bugün dişçimi gördüm rüyamda :bayil:
nerdeyse 2 yıl olack dişlerimi yaptırıp kaçalı:dedikodu: hala adam rüyalarıma giriyor ya ,
ne korkunç günlerdi ,demekki hala etkisinden kurtulamadım
hep aklıma geliyor ya yine gidersem diye:sok

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
eskı evımıze tasındıgımızı gordum cok guzeldı yaa -hmm

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Kızlar lütfen biliyorsanız rüyamı yorumlayın. Bir kaç gündür aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda babam eşimle bana ev veriyor ve içindede eşyalar var ama eşyalar babamın evindeki eşyalar babam onlarıda bize vermiş. gördüğüm evler hep geniş ve ferah. Yorumlarınızı bekliyorum.

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ruyamda hayırlara gıtısn babamın doktorunu gordum bıraz komık bı ruyaydı ıns kontrollerde sevınerek cıkarız buna yorayım.

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Bugün rüyamda milli eğitim müdürü ve kaymakam kurumumuza gelecekmiş. Müdür bana sen çık onlara karşıla diyor. Ben dışarı çıkınca bir çok habercinin mili eğitim müdürüyle konuşmaya çalıştığını görüp gidemiyorum. Sonra karşılamadığımız için milli eğitim müdürü çok kızıyor. Kurumun içine girdiğimde bir çok veli ve çocuğun beklediğini görüyorum. Çok kalabalık bir ortamdı ve aniden saçlarımın ıslak olduğunu farkediyorum. Meğer yeni yıkamışta gelmişim. Telaşlanıyorum hemen saçımı kurutup düzeltip milli eğitim müdürünün yanına gideyim diyorum.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
acayip bi rüya gördüm mutfakta bi fare vardı eşimde annemlerle birlikte oturuyordu sanırım bahçede hemen koştum mutfakta fare var çabuk bi ilaç al bişey yap iğrenç filan die panik oldum o gayet sakin aman canım bişey olmaz oturuyorum sonra hallederiz dedi ben sinirle yatak odasına gittim bi baktım yerlerde bi sürü minik mink fareler koşuşuyo hatta bi kaç tanede minik kedi vardı hemen yine koştum anlattım bi sürü fare var die bişey olmazzz dedi ben de bıktım ya bu ne rahatlık dedim koştum valizimi aldım dolaptaki eşyaları baoşaltmeye başladım bağıra bağıra hayordır inşallah geçen günde yine bi kavga da boşanmak için mahkemeye verdim eşimi

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka,

karışık bi yorum eşime fareyi avla dedim avlamadı demek ki kötü kadınla ilşki kurmuyo:)

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayy çok ayıppppppp kimse benim rüyama yorum yapmamış olamaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzz:dil:

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Hayırdır inşallah canım. Belkide birileri aranızı bozmaya çalışacak ama siz buna izin vermeyeceksiniz.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu ara hep saat 6da otamatikmen bi rüyadan uyanıyorum bu gece rüyamda benim bi bebeğim olmuş erkek ama yeni doğmuş gibi değil bi kaç aylık var devamlı gülüyo ağlamıyo hiç erkek bebek annemlerin üst katında oturuyomuşuk annemlerdeyiz teyzemler filan var bebeğime bakıyolar hatta ben şaşkınım bu benim bebeğimmi ne zaman doğurdum die sonra ben eve çıkıyorum bebeğimi alıp onu yatağa yatırdım nete hanımefendiye girdim bebeğim oldu filan die konu açtım:)) sonra bişey unuttum annemlerde indim teyzemlerde biraz da sana çıkalım dedi tamam dedim birden bebeğimi evde unuttuğum geldi aklıma sonra da anahtarımı da evde unuttuğumu hatırladım birden panik oldum uyandım hayırdır inşallah:besik:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir

bebekte haber demekmiş inşallah güzel şeyler olur:)

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
ruyamda gorumcelerı mbana gelıyo onları gordum esımın aıleyıle hep ugrastım :(

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar