70-79 kilo arasındaki bayanlar beraber zayıflayalım mı?

manolya35

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba ben diyetisyenim sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkün Acı Cehre tohumunu deneyin sonuçlarına şaşıracaksınız
.....Link vermek yasaktir

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
İpin ucu kaçınca iyi olmuyor , ben de kışın rehavetine kapılıp aldım 5 kiloyu , rahatsız oluyo insan alışık olmadığı kiloda olunca , okuyan da 100 kilo sanıcak beni ama :hihi:

Bende rahatsız oluyorum canım.Geçen gün yatılıya misafirler vardı.ONları gezdirmek amaçlı dışarı çıktık.Epeyce oyalandık.2-3 kilo fazlam olduğunda bacaklarım et keser gibi oluyor tutuluyor.Çok ciddiyim.Anlıyorum o fazlalığı.Normal kilomda olunca tüy gibi hiisediyorum yorulmak ne bilmiyorum.Oyüzden dikkat edip toparlanmam lazım.Evde bişeyler yapmayı kestim ama azönce fıstıklı kadayıf tatlısı almış gelmiş eşim.Yemede dur :hihi: Yedim valla ama sonra :uzgun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Afiyetler olsun Şekerparem , hiç yememek olmuyor canım ya kontrollü yersin sen biliyorum bişey olmaz o kadardan
Dur bakalım sende de bi niyetlenme sezdim , karar verdin mi olay biter zaten 3-5 kilonun hesabını mı yapıcaz , hemencik veririz ne olucak dimi :hihi:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Afiyetler olsun Şekerparem , hiç yememek olmuyor canım ya kontrollü yersin sen biliyorum bişey olmaz o kadardan
Dur bakalım sende de bi niyetlenme sezdim , karar verdin mi olay biter zaten 3-5 kilonun hesabını mı yapıcaz , hemencik veririz ne olucak dimi :hihi:

Niyetine girer gibi oluyorum ama yemeden de geri duramıyorum canım :hihi:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Tamam canım benim sağolun.İlk defa bugün kalburabastı yaptım :hihi: söylemesi ayıp.Yarında mercimek köftesi yapayım diyorum.Ekşili bişeyler istiyor canım.Marula dolayıp yiyesim var.Geçen Aslı yapmış görünce bir içim gitti anlatamam.

Sabah güzelce kahvaltımı yaptım bende.Arada bir tane elma yedim.17:00-17:30 arası yemeğimi yedim azsonrada bitki çayı içicem.Bugünlük bukadar.Fazla yemedim.Temizlik vs fırsat bulamadım daha doğrusu :D

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Tamam canım benim sağolun.İlk defa bugün kalburabastı yaptım :hihi: söylemesi ayıp.Yarında mercimek köftesi yapayım diyorum.Ekşili bişeyler istiyor canım.Marula dolayıp yiyesim var.Geçen Aslı yapmış görünce bir içim gitti anlatamam.

Sabah güzelce kahvaltımı yaptım bende.Arada bir tane elma yedim.17:00-17:30 arası yemeğimi yedim azsonrada bitki çayı içicem.Bugünlük bukadar.Fazla yemedim.Temizlik vs fırsat bulamadım daha doğrusu :D

Ben de yumurtalı çiğköfte tarifi varmış Hülya'nın onu yaptım ama yaparken doydum.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Hafta sonu sağlıklı beslenme düzenim şaştı birazcık :cilgindans:
Az önce kahvaltı ettim , şimdi beyaz çayımı içiyorum , bugün spor günüm ama hiç yapasım yok , iyi hissetmiyorum pek hasta olucam heralde , hafta sonu dört mevsimi bir arada yaşadık yağmur kar güneş tam hasta olmalıktı. :öhööö:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Eşim beğendi kıvamı biraz daha yoğun olmalıymış sadece , bense yiyemedim :hihi: , yumurta girmese içine daha iyi olur sanki ya , ben kokusundan hoşlanmıyorum kimsenin farketmeyeceği yumurta kokusunu ben duyarım muhakkak.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Eşim beğendi kıvamı biraz daha yoğun olmalıymış sadece , bense yiyemedim :hihi: , yumurta girmese içine daha iyi olur sanki ya , ben kokusundan hoşlanmıyorum kimsenin farketmeyeceği yumurta kokusunu ben duyarım muhakkak.

demek senin tat alma duyun yerine koku alma duyun daha gelişmiş buda senin için pek iyi olmamış sanırsam :cay:olsun olsun en azından çiğ köfte yoğuran eş kıvamına geldin fena mı:beyazbayrak:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Kendime Not :
02-26-2013 tarihinde egzersiz yapmaya başlamışım , bir gün arayla aksatmadan yaptım sayılır , 26 martta tartılmayı düşünüyorum bakalım , en son tartıldığımda 70-71 arasında değişkenlik gösteriyordu kilom .

Bugün tartılma günümdü , son bir haftam tatlı krizine girmekle geçti ve spor yapamadım ne yazık ki , 3 hafta birer gün arayla yapılmış sporum var elde yine de .. Yeme konusunda ise sadece ; sağlığa zararlı işlenmiş gıdalardan (şekerler başta olmak üzere) , karbonhidrattan , gazlı içeceklerden , asitli gıdalardan uzak durmaya çalıştım ve hiç aç kalmadım :eek:

Sabah tartıldığımda 68 kg ' dım :eek:

Tekrar spora başlayınca tarihi not alıp bir ay sonra tartılmaya karar verdim bakalım , en kısa sürede tekrar rutinime geri dönücem , güzel bi başarı sağladım.

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Bugün tartılma günümdü , son bir haftam tatlı krizine girmekle geçti ve spor yapamadım ne yazık ki , 3 hafta birer gün arayla yapılmış sporum var elde yine de .. Yeme konusunda ise sadece ; sağlığa zararlı işlenmiş gıdalardan (şekerler başta olmak üzere) , karbonhidrattan , gazlı içeceklerden , asitli gıdalardan uzak durmaya çalıştım ve hiç aç kalmadım :eek:

Sabah tartıldığımda 68 kg ' dım :eek:

Tekrar spora başlayınca tarihi not alıp bir ay sonra tartılmaya karar verdim bakalım , en kısa sürede tekrar rutinime geri dönücem , güzel bi başarı sağladım.

ne mutlu sana canım
benimde hep sözde kalıyor:bitter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar