70-79 kilo arasındaki bayanlar beraber zayıflayalım mı?

Tepki
76
Merhaba arkadaşlar bu topiği birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle açmak istedim inşallah işe yarar birbirimizin sorunlarını tavsiyelerini tecrübelerini dinleyerek istediğimiz hedefe ulaşabiliriz.
ben 57 kilo ile evlendim ki bu kilo benim en ideal sağilıklı ve giydiğim herşeyi kendime yakıştırdığım kilomdur. 3 sene oldu evleneli ve ben 67 kilo ile hamile kalıp 80 kilo ile doğuma gittim :sok şuanda 75 kiloyum ve eski istediğim 57 kiloma dönmek istiyorum evlendikten sonra kendimi salmam doğum beni bu hale getirdi ve artık psikolojimle birlikte sağlımda bozuldu 24 yaşındayım ve boyum 1.67 bu 18 kilo fazlalığımı atmak için herşeyi denedim denemeyede devam ediyorum sizlerinde aranızda benimle aynı durumda olanlarınız lütfen burda sorunlarımızı paylaşalım teşekkürler.:gulegule:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
insallah canim istediginin kilona gelirsin,bilirim bu ruh halini:aglayan:

bende 86 kilodan suan 66 ya dustum,belki bir aydir 66da sayiyorum,,,daha vermem gereken bi 10 kilo daha var,,,,,,,,,cogu gitti azi kaldi yani,,,,,,,,,

zayiflamanin en buyuk ve yardimci kurali,,kararli olucaksin,,kafana koydugun kilona geleceksin,,,,,,,,,,,,,,

simdiden kolay gelsin,zorlu bi surec ama tartiya cikiptaeksik rakkamlar gorunce ,,herseye deger diyosun,,,bu duygu yeter insana,,,,,,,

Sivasin gülü

Daimi Üye
Tepki
860
Benim kaybettiklerim yoktur, vazgectiklerim vardir
Bende 79 kiloyum. Martta fitnese basladim haftada 5 gün gidiyordum.
3 ayda 5 kilo verdim.
Yememede dikkat ettim. Toplam 26 cm vermistim, yaz tatiline giderken biraktim.
Ramazan falan derken. tam 3 ay ara verdim. Verdigim kilolarida aldim maalesef.
Bu hafta yeniden basladim. Insallah tekrar formuma girecegim.

zayiflamak isteyenler.
Sabah kahvaltida.

1 kücük kase yagsiz yogurt
1 dilim kepeli ekmek.
1 tane kaynatilmis yumurta
Domates ve salatalik.

Ara ögünlerde havuc, karnibahar brokkoli cig tüketin.
Bolca da su iciniz, beyaz ekmek yerine kepeli ekmek tüketiniz.
Aksam yemegini ögleyin yiyiniz.
Yagi az kullanin.

Inanin faydasini görüyor insan biraz özveride bulununca.
Banada dua edin arkadaslar.

Bu resimdeki harekette bel inceltmeye yariyor.
Ip atlayiniz bol, bol, yürüyüs yapiniz.

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
cnm topiğin hayırlı olsunn bende diyetteyimm sadece meyve ve sebzelerin suyununu içildiği bi diyet yapıyrmm bir hafta sürücek bu pzartesi başlıcamm kural böyle bi kere daha yapmıştımmm soonuç çok iyiydiii:kokos::kokos::kokos:

OP
derya24
Tepki
76
:hhhhhh: teşekkür ediyorum hepinize kızlar.Bu arada ben de sizinle bi püf noktasını paylaşıcam
sabah uyanır uyanmaz 1 bardak ılık suyun içine 1 yemek kaşığı ELMA SİRKESİ ve bir tatlı kaşığı kadar da BAL ilave edip bir kerede içiyorsunuz
sonuç, karın bölgesinde oluşan yağlanmalardan kurtuluyorsunuz
ben 2 hafta kadar falan denemiştim 2 kiloya yakın kilo verdim sonra birşeyler yüzün den devam edemedim işte sizlerde deneyin inşallah işe yarar öptüm hepinizi :ask:

OP
derya24
Tepki
76
tv.de 22 yaşında bir kız tam 114 kilodan 58 kiloya düşmüş oda öğünlerinde porsiyonları azaltarak ve günde 2 saate yakın yürüyüş yaparak hiç bir uzmandan ve diyetisyenden falan destek almadan hemde insan böyle haberleri duyunca umut ışığı oluyor demekki yapılabiliyormuş diyorsunuz bizlerde başarı hikayelerimizi anlatırız en kısa zamanda inşallah AMİİİNNNNN

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
umarim hedefledigimiz kilolarimiza ineriz
bende bu yil 85kilodan 77kiloya düstüm
ama ne yazikki diyet yada sporla diil
üzüntü ve stressten gitti
ama vermek istedigim kilolarim var daha umarim basaririm

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
tv.de 22 yaşında bir kız tam 114 kilodan 58 kiloya düşmüş oda öğünlerinde porsiyonları azaltarak ve günde 2 saate yakın yürüyüş yaparak hiç bir uzmandan ve diyetisyenden falan destek almadan hemde insan böyle haberleri duyunca umut ışığı oluyor demekki yapılabiliyormuş diyorsunuz bizlerde başarı hikayelerimizi anlatırız en kısa zamanda inşallah AMİİİNNNNN

o haberi ben de izledim canım inanılmaz bi değişiim azmin gücü bu olsa gerek

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ben geldim huhu:ilknur:
yazin cok yürürdüm ama havlar sogudu cikmiyorum artik:sim3:
kiloda almisim üstelik bu sabah tartildim 72 olmusum:ilknur:
derhal vermem lazim :alsana:
bugün az yedim yada bana öyle geliyor:ilknur:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ben de kilo aldım son zamanlarda ve kaç gündür hastanelerdeyim bu sabah yine gittim açlık şeker tahlili için ,biraz sonra yine gidip kan vereceğim ,doktor ayrıca tiroid testi filan verdi onlarda önümüzdeki hafta olucak:sinifsinif:sıkıldım artık şu testlerden hepsi bitsin ondan sonra bende diyetteyim...

Sivasin gülü

Daimi Üye
Tepki
860
Benim kaybettiklerim yoktur, vazgectiklerim vardir
teşekkür ediyorum hepinize kızlar.Bu arada ben de sizinle bi püf noktasını paylaşıcam
sabah uyanır uyanmaz 1 bardak ılık suyun içine 1 yemek kaşığı ELMA SİRKESİ ve bir tatlı kaşığı kadar da BAL ilave edip bir kerede içiyorsunuz
sonuç, karın bölgesinde oluşan yağlanmalardan kurtuluyorsunuz
ben 2 hafta kadar falan denemiştim 2 kiloya yakın kilo verdim sonra birşeyler yüzün den devam edemedim işte sizlerde deneyin inşallah işe yarar öptüm hepinizi .

Deryacigim maalesef ben yukarida yazdigini 1 hafta denedim.
Doktoruma sormadan kendim yaptim tv de izlemistim.
Ben kan durultucu kullandigim icin kanimi cok durultmustu sirke.
Normalde ben 4 haftada bir kan aldiriyorum. 1 hafta elma sirkesi kullanmistim.
Kan aldirmaya gittim, doktorum beni aradi, ne yaptin son günlerde kanin cok duru dedi.
Ben ictim diyemedim korktum, salatalara elma sirkesi koydum dedim. Oda bana o tür seyler sana yasak birdaha sakin deneme dedi.:(

Sizden ricam herhangi bir rahatsizligi olan yukaridaki yazilani uygulamadan önce Dokturunuza danismanizdir.
zayiflamak güzeldir, ama bilincli bir sekilde yapilmalidir.

Tepki
20
Boyum 1.65, bende 69 kiloydum ve 3-4 ayda 79 kiloya çıktım :( şimdi vermem lazım o kiloları.. 2 haftadır dietteyim, daha doğrusu sağlıklı beslenme diyelim, herşeyden yiyorum (tatlı, yağlı, hamur işi hariç) ama az yiyorum.. umarım en azından 3-4 ayda 10 kilo veririm:( Dieti bozucam diye çok korkuyorum, daha önce kaç kere diet girişimim oldu ama bi pizzaya bi tatlıya bozdum hep :(

OP
derya24
Tepki
76
merhaba kızlar uzun bir aradan sonra yine burdayım epeydir ilgilenemiyordum topikle ama size haberlerim var şuanda kilom 74 ve bugün itibariyle altınçilek kapsüllerinden kullanmaya başladım tamammen bitkisel olduğu için hiç bir risk olduğunu düşünmedim 2 kutu geldi sipariş verdim 2 gün sonra 60 ar kapsülden 2 kutu 120 kapsülüm var etrafta birçok kişiden duydum haftada 3-5 kilo verdiriyormuş deniycem bakalım değişiklikleri sizinle paylaşırım sizde durumlar ne alemde kilo alanlarınız ve verenleriniz oldumu öpüyorum hepinizi

OP
derya24
Tepki
76
Bende 69 dan 87 ye ciktim cok berbat birsey insallah verebilirim herkes dalga geciyor durmadan:sinifsinif:

seni çok iyi anlıyorum canım insanlarımızın bu şekilci zihniyetlerini hiç anlamıyorum önemli olan senin düşüncelerin moralini yüksek tut ve gerçekten kilolu olmak istemiyorsan çaresini ara üzülmek çare değil peki ne yapmayı düşünüyorsun arkadaşların yaptığı değişik yöntemler var okuduysan eğer inşallah hepimiz bu fazlalıklardan en kısa zamanda kurtuluruz :panter:

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
bende 62 civarı seyrediyorum eski kilom 57 ye gelmek için yavaş yavaş başladım .. boyum 1.61
mesela kızartmadan uzak durmaya çalışıyorum tatlıyı yememeye çaba gösteriyorum hamuru işini azalttım bol bol su içmeye başladım bakalım nolcak. hedefim eskililomama 55 te olabilir

OP
derya24
Tepki
76
kızlar 3 gündür altın çilek kullanıyorum kilomu takip etmek için özellikle dijital tartı aldım ilk tartıldığımda 75.300 kg.dım bugün sabah tartıldım 73.300 kg olmuşum vücuttan 2kg sumu attım acaba dedim ama bilmiyorum biraqz daha zaman geçsin bakalım değişiklikleri size anlatırım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar