2. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Kızlar gerçekten çok sinirliyim ve üzgünüm.. menü puanları bu hafta düştü farkındaysanız.. buna bağlı olarak kilo vermeler de yavaşladı.. hatta artı geldi :bayik:

Bunu burda bırakıyoruz.. herkes düşünsün bu hafta nerde neyi yanlış yaptım diye..

Bu hafta hepinizden 10 puanlık menüler bekliyorum.. yarın değil bugün başlıyoruz :cufcuf:

Sporu çok ihmal ettiğimiz bir hafta oldu.. o yüzden sporu arttıyoruz ve ödemleri atmak için ödem suları içiyoruz..

İpeekk

Ehli keyf :)
Tepki
13.482
Kızlar gerçekten çok sinirliyim ve üzgünüm.. menü puanları bu hafta düştü farkındaysanız.. buna bağlı olarak kilo vermeler de yavaşladı.. hatta artı geldi :bayik:

Bunu burda bırakıyoruz.. herkes düşünsün bu hafta nerde neyi yanlış yaptım diye..

Bu hafta hepinizden 10 puanlık menüler bekliyorum.. yarın değil bugün başlıyoruz :cufcuf:

Sporu çok ihmal ettiğimiz bir hafta oldu.. o yüzden sporu arttıyoruz ve ödemleri atmak için ödem suları içiyoruz..
Ben kendi adima söz veriyorum hippom bu hafta çok saçma bi hafta oldu regl gelemedi oda olayı etkiledi .. yenilerek gelen bi artı değildi . Senden ve tüm takim arkadaşlarımdan ozr diliyorum . Haftaya süper bi eksiyle gelicem inşallah..sözüm olsun..

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Ben kendi adima söz veriyorum hippom bu hafta çok saçma bi hafta oldu regl gelemedi oda olayı etkiledi .. yenilerek gelen bi artı değildi . Senden ve tüm takim arkadaşlarımdan ozr diliyorum . Haftaya süper bi eksiyle gelicem inşallah..sözüm olsun..
Oruçta ödem yapmıştır heralde.. bu hafta önlemimizi alalım.. bakın gerçekten olay birincilik değil.. ama yüzdemiz o kadar kötü ki..

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
☆2. Grup 7. Etap☆

Pempik(70.6/72/+1.4/%-1.98)
furkanlipek45(61.2/61.8/0.6/-0.98)
pamukskr(61,9/61.5/0.4/%0.65)
Piraye(76.1/75.1/1/%1.31)

2.grup ortalaması: %-0.252

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
İpek bak şu an için senin en büyük hatan sporu atttırmaman.. ideal kilona yaklaştığıb için sporun yetmiyor.. yürüyüş artık sana yetmiyor.. leslie de aynı şekilde.. vücut alıştı..

Zumba,ip, bölgesel, oryantel, bisiklet... sporu arttırmalısın.. yoksa gitmicekkkk....

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Veee gel bakalım @pamukskr

Bu haftanın analizini yapacak olursak... sporun nerdeyse hiç denecek kadar azdı.. ilk kilolar sporsuz rahat gider ama bundan sonra kilo vermek için, sarkmadan zayıflamak için spora ağırlık vermeliyiz..

Menülerine gelecek olursak.. bu hafta pek kahvaltı yoktu.. hep geçiştirme tarzıydı..

Bu hafta sabahları uyanınca sıcağa yakın ılık limonlu su içsen.. baya iyi gelecek.. bende içerim hep.. içtiğim haftalar faydasını gördüm..

Ayrıca azda olsa kahvaltı yapsan.. 1 yumurta 1 zeytin 1 parça peynir bile yesen..

Kuru meyveleri aralara alsan.. kahve ile..

Öğünlerin sağlıklı ok.. ama çok çeşitli sanki.. hani biraz çeşidi mi azaltsan?? Yani ne bilin 2 kaşık ondan 2 kaşık ondan fazla mı oluyor acaba??

Bakalım artık kilo vermen yavaşladığına göre ufak tefek değişiklikler yapma zamanı :harika:

pamukskr

CİLVELİ KAHVEEEEEEE
Tepki
7.749
Veee gel bakalım @pamukskr

Bu haftanın analizini yapacak olursak... sporun nerdeyse hiç denecek kadar azdı.. ilk kilolar sporsuz rahat gider ama bundan sonra kilo vermek için, sarkmadan zayıflamak için spora ağırlık vermeliyiz..

Menülerine gelecek olursak.. bu hafta pek kahvaltı yoktu.. hep geçiştirme tarzıydı..

Bu hafta sabahları uyanınca sıcağa yakın ılık limonlu su içsen.. baya iyi gelecek.. bende içerim hep.. içtiğim haftalar faydasını gördüm..

Ayrıca azda olsa kahvaltı yapsan.. 1 yumurta 1 zeytin 1 parça peynir bile yesen..

Kuru meyveleri aralara alsan.. kahve ile..

Öğünlerin sağlıklı ok.. ama çok çeşitli sanki.. hani biraz çeşidi mi azaltsan?? Yani ne bilin 2 kaşık ondan 2 kaşık ondan fazla mı oluyor acaba??

Bakalım artık kilo vermen yavaşladığına göre ufak tefek değişiklikler yapma zamanı :harika:

kesinlik le hepsini yapacağım
SÖZ VERİYORUM :harika:
çok da özür diliyorum üzdük seni takım olarak o_O

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
@Piraye cnm sen çok güzel gidiyorsun maşallah.. spor olarak sadece yürüyüş yapıyorsun şimdilik yeterli ama başka spor çeşitleri de eklesen süper olur :)

Öğlen yemeğinde sandviç tarzı yiyeceklerdense dün sana attığım tarz pratik şeyler hazırlasan süper olur :)

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
kesinlik le hepsini yapacağım
SÖZ VERİYORUM :harika:
çok da özür diliyorum üzdük seni takım olarak o_O
Tamam cnm.. sana bişi demiyorum.. robot değiliz neticede arada artı arada az eksi olur ama arada.. senden bikaç haftalık yavaşlamadan sonra bu hafta bomba gibi bir yüzde bekliyorum ve 10 puanlık menüler..

Hadi bu hafta hergün spor yap güzel beslen ve Menü Kraliçesi sen ol :huri:

pamukskr

CİLVELİ KAHVEEEEEEE
Tepki
7.749
Tamam cnm.. sana bişi demiyorum.. robot değiliz neticede arada artı arada az eksi olur ama arada.. senden bikaç haftalık yavaşlamadan sonra bu hafta bomba gibi bir yüzde bekliyorum ve 10 puanlık menüler..

Hadi bu hafta hergün spor yap güzel beslen ve Menü Kraliçesi sen ol :huri:
:harika:
olacağım

Piraye

Bütün mümkünlerin kıyısındayım.
Tepki
7.551
@Piraye cnm sen çok güzel gidiyorsun maşallah.. spor olarak sadece yürüyüş yapıyorsun şimdilik yeterli ama başka spor çeşitleri de eklesen süper olur :)

Öğlen yemeğinde sandviç tarzı yiyeceklerdense dün sana attığım tarz pratik şeyler hazırlasan süper olur :)

60 larda zumba yahut plates düşünüyorum ..
Öğlen yemeği olarak vaktim oldukça çeşitlendirme yapacağım canım

pempik

Daimi Üye
Tepki
24.420
Hayır pempik.. izin falan yok..
Hayır kaptanim istiyorum şuan yemeğimi yiyecektim yeminle ilk mesajı görünce kasık elimde kalakaldı kimsenin hakkına girmek istemiyorum bugün hasta hasta halde zorlada olsa sporumu yapmıştım her zaman da aynı olmuyor sende biliyon benim ne çektiğimi

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Hayır kaptanim istiyorum şuan yemeğimi yiyecektim yeminle ilk mesajı görünce kasık elimde kalakaldı kimsenin hakkına girmek istemiyorum bugün hasta hasta halde zorlada olsa sporumu yapmıştım her zaman da aynı olmuyor sende biliyon benim ne çektiğimi
Şu an akşam yemeği için çok erken.. şimdi yediysen akşam meyve ile süt ile kapat 18 gibi..

İzin yok pempik.. aus kaptanın msjı seni gaza getirmeli .. vazgeçirmemeli..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar