2. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Cilveli kahvelerim :huri:

Takım kaptanımız :hippocan
Kaptan yardımcımız: matematik61

CİLVELİ KAHVELER

●pamukskr
●piraye
●nar_çiçeğim

Yetti artık yaptığımız yapboz diyetler
20181001_224301.png

Zayıflama maceramıza daha disiplinli bir şekilde tam gaz burdan devam ediyoruz :heyecan:

Disiplin olmadan zayıflanmıyor cilvelilerim... O yüzden takımcak uymak zorunda olduğumuz kurallar var.. Kurallarımıza uyup beni hiç üzmeyeceğinize eminim :tatlim:

●Öncelikle cafemizi ihmal etmek yok.. Burdan menü, spor, kilo bildirimi ve taktiklerinizi konuşucaz.. Malum kalabalıkta menüler arada kaynayabilir :pist:

Sohbet muhabbet cafe de..

●Unutmayın ki bizler SİSTERlarız.. Hepimizin amacı sağlıklı ve hep beraber mutlulukla kilo vermek.. Yarışma işin ciddiyeti..Tabiki birinci olmak ve en çok kiloyu vermek istiyoruz ama bunun için gereksiz hırslar yapıp sisterlığımıza leke sürmek yok .. Neticede biz birlikte güzeliz :marilyn:

●Menü bildirmek zorunlu.. Haftada 2 kere mazeretsiz menü bildirmeyen 1 hafta takımlardan uzaklaştırılır. 1 hafta boyunca düzgün menü verirse tekrar takımlara girmeye hak kazanır.

●Günde en az 3 lt su içilmesini istiyorum kızlar.. Bu da çok önemli..

●Gerekmedikçe şok diyetler yapmak yok... amacımız sağlıklı zayıflamak :mor:

●İstisnai durumlar hariç günü en geç 19.00'da kapatıyoruz..

●Tartı günümüz
ÇARŞAMBA .. Bundan önceki son 2 gün ektra dikkat ediyoruz ve ödem yapacak hiç bir şey YEMİYORUZZZZ:miyagi:

●Haftada 2 gün hariç spor yapmaya özen gösteriyoruz.. En az yarım saat sporunuz olsun.. İp de atlarsak tadından yenmez :mutluyum:

●Menüler lütfen ertesi güne kalmasın. Hergünün menüsü o gün 23.00'a kadar verilsin. Ertesi güne kalan menüyü verilmemiş sayıyoruz.

●Kontrol tartımız CUMARTESİ &PAZARTESİ günüdür. Haftasonu ödemi olanlar pazartesi halletsin ve salı mutlaka eksi ile gelsin :pardon:

●Eğer bireysel birinci çıkarsa aramızda ya da takımcak birinci olursak pazar günleri ufak ve haber vererek küçük bir kaçamak hakkımız olabilir.. Bu kısım benim insiyatifimde ve süpriz olacak :selam:

●Şunu unutmayın ki cilvelilerim;
burda kilo vermek dışında bir aile gibi olmalıyız :huri:

Birbirimizin verdiği kilolara sevinip, birimiz kilo alırsa elimizden geleni yapmak üzere söz veriyoruz :zipla:

Kilo bildirimi şu şekil olmalıdır
İsim (Geçen haftaki kilo/Güncel kilo/Fark/Yüzde)

Örnek:
Hippocan(68.6/67.6/0.8/%1.170)

Yeni üyelerin katılım formu:

ADINIZ:
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:
BİZE KENDİNİZİ ANLATIR MISINIZ?:

Spor puanları
20181225_134327.png

☆2. Grup 15. Etap☆

Piraye(67.8/66.9/0.9/ %1.33)

nar_cicegim(66.0///) sabit

2.grup ortalaması : % 0.665

♡HAFTANIN MENÜ KRALİÇESİ PEMPİK♡

♡HAFTANIN HEDEFİNE ULAŞAN PRENSESİ PİRAYE ♡

Son düzenleme:

Kimkiacaba

Daimi Üye
Tepki
15.405
O zaman ilk menuyu ben paylasayim.kanepede bayilip kalmisim oglumu bile esim uyutmus.Spor bugun yok ama yarin telafi etcem söz.

Sabah 09.30
Muz yulaf sut
(Sunu belirteyim muzlar cok kucuk yarim kadar anca)

Ara 13.00
4 ceviz
1 bardak süt

Ara 15.15
1 elma

Ara 17.30
10 kadar karisik kuruyemis(yemege cok vardi yoksa yemezdim)

Aksam 19.30
Fasulye tava
Salatalik

Su 2yi gecti
Spor maalesef yok
@hippotalamus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar