Zayıflama Yarışması/ 2.TAKIM

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
150 kilo yazıyor canım. Ama ben sürerken değil 70 kiloluk kızım sürerken ses çıkarmaya başladı;).
Alırken kullanıcı yorumlarına da çok bakmıştım, herkes çok memnundu. Hayırlısı bakalım bi yolu bulunur elbet.

Şakın vermeye kalkma bu saatten sonra, ben yapmıştım o hatayı. Kızım iki gün ateşler içinde yanmıştı. Dr iki günden fazla memede süt kalınca kesilir onu verdiğin için ateşleniyor diyince dank etti.
insallin yenisi ile değişir yoksa o sıkıntı hep hortlar
Kızınin boyu kaç zayıflatalim onuda 70 kg genç kız mı olur benim takıma alalım onasenden iyi verir genç metobolizma :asikk:
Benim oğlan geçenlerde babasını üstsüz yakalamış ha bire aranıyor uyku sersemi babasının çocuğu bana bir atışı vardı görülmeye değerdi valla adam nasıl korktuysa artık :):)
haha benimki hala es kaza giyinirken gelirse anne bı kere dokunuyum diyor hanimis markette memeyi ilk bıraktığında herkesin içinde babasının tshirtle elini atıp babaaaa memmmeee demişti haha
Ben sinsi sinsi yenecem seni ..
Sn beni gevşedim bil:)
Haha emin misin gedegin kaç
Hepinize iyi geceler canlar :)
Tunaydin
Şey şey patron, onu şakasına şeettiydim, düvme nolurrr!!!! Aile içi şiddet var burda ey ahaliiii!!!!
:hamarat:sen işte yeterki
Kiz kol kirilir yen icinde kalir bilmiyonmu :haha:
Senin kollar sesli çıktı
[]

[

Yarin site yoneticisi uyelere mesaj gonderecek yarisma icin

Gelen olursa diye yer hazir edelim dedim
3.takimi actim

Hadi bakalim bereketli olsun ins.
Hadi bakalim:duyuru:
Bak sen şu zilliye saçını başını Yolmazmiyim ben onun:)
:haha:
Günaydin 1. Takımın azimli hırslı hatunlari;)
Kızı kursa bırakıp eve geldim 40 dk eliptigimi yaptım annemlere gidicem bidahs fırsatım olmaz
Şimdi duş sonra kahvalti yaparım gelirim ara ara ;)
Dün yedik içtik artık cumaya odaklanıp çalışma zamanı;)
haha sen daha takımın yolunu bulamamissin:haha:

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
@KöyünDelisi şükür ya bu gün daha iyiyiz hasta falan olmazsa daha vermem çok zor durumda kalırsam sabır tasinida denetim çok tşk ederim
Bu saatten sonra veremzsin canım sık göğsünden nasıl birşey akıyor göreceksin artık kesildi beklediği için bozuldu o
Yeniden vermek için yeniden sahip eski sütten arınman gerek ki coxuktada sıkıntı oluyor kararsız davranmak

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar